Страхова компанія Інго

Про страхову компанію Інго

Страхова компанія INGO
Страхова компанія «ІНГО» працює на страховому ринку більш ніж 25 років і має стабільні показники. Надійність компанії, акредитація у великій кількості банків і три десятка різних ліцензій визначають гарну репутацію СК "ІНГО"

Загальна інформація про страхову "Ingo"

Ліцензія :
АГ №569235 від 14.01.2011
Головний офіс :
01054, вул. Бульварно-Кудрявська, 33, м. Київ
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
94 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК Інго

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Виктор

Имею опыт работы с этой страховой по выплатам тур полиса. Все было нормально, возмещение получил. Поэтому в этом году также застраховал у них свое авто. Посмотрим как работает у них это ответвление страхования

Анатолий

Составляли с владельцем полиса Инго Европротокол, выплата была ускоренная. После экспертизы расчитывали ущерб и возмещение практически 2 недели, после же выплату произвели за пару дней.

Диана

Получила выплату от страховой без учета ПДВ. Это почти 20%. В поддержке Инго мне сказали, что эту разницу я оплачиваю самостоятельно, но нужно на станции взять документы об оплате и акт выполненных работ. После этого надо снова обратиться в их страховую и они возместят мои расходы. Подождем конца ремонта...Поэтому пока 4 звездочки

Страховая компания INGO

Диана, здравствуйте! Благодарим за то, что лояльно и терпеливо относитесь к особенностям процедуры страхового возмещения. Скажите, как была урегулирована данная ситуация? Спасибо за обратную связь!

Іван

У винуватця ДТП був поліс Інго, і я отримав виплату 25 тис. Ремонтував автівку сам, та трохи доплатив. Але в мене не було мети заощадити та найти дешевше, бо дуже вже був потрібен автомобіль та треба було швидше його зробити. Тобто відшкодування цілком нормальне та якби я пошукав, то вклався би у страхову сумму.

Кирилл

В марте была неприятная ситуация с клиентом ИНГО, я потерпевший. Из-за карантина ждал серьезных задержек по выплатам, но вот буквально неделю назад зашли мне деньги. Спасибо.

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Зміна суми виплат за страховкою ОСЦПВ

Нині ми постійно читаємо новини. Але не щоб дізнатися останні плітки, а щоб дізнатися, що з нашим будинком...

Читати далі
preview

Нульове розмитнення авто в Україні

На час воєнного стану Владою України прийнято Закон "Про внесення змін до податкового кодексу України...

Читати далі
preview

Яка вартість ОСЦПВ в Україні 2022

Навіщо потрібно купувати поліс ОСЦПВ? Кожен водій знається на ОСЦПВ. Але ...

Читати далі