Страхова компанія UBI-COOP

Про страхову компанію UBI-COOP

Страхова компанія UBI-COOP
Історія АТ «СГ«UBI-COOP» почалася з 1997 року. Фінансову стабільність і надійність компанії підтверджено найавторитетнішими рейтинговими агентствами. UBI-COOP є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), и стабільно має найкращі оцінки за крітерієм якості и швідкості врегулювання страхових віпадків, а такоже відсутності скарг.

Загальна інформація про страхову "Юбі Коп"

Ліцензія :
AE №196851 від 12.04.2013 року
Головний офіс :
02000, м. Київ, просп. Перемоги 41А
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
73 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК UBI-COOP

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Дмитрий

Эту страховую посоветовал брат, однажды он попал в небольшое дтп и ему буквально в течении месяца выплатили средства на ремонт авто, его супргуга пользовалась другой страховой компанией и тоже попала в дтп но возни с другой страховой было очень много и деньги выплатили после 3х месяцев звонков и требований и то не всю сумму а только часть, страховая не хотела брать на себя риск. Поэтому пользуюсь старыми проверенными методами и советами от близких людей при выборе страховой компании. Будьте аккуратнее на дорогах!

Алина

Произошел страховой случай. В течении 2х недель оформили происшествие и пострадавшие получили выплаты. Ко мне не придирались, все хорошо и быстро.

Галина

Да, компания громкого имени не имеет, зато цена полиса была очень приятная. Страховых случаев, слава богу не случалось, поэтому оцениваю сугубо по соотношению цена/качество. Работники ответственные и компетентнеы, мне понравилось, что смогли дать ответы на все мои вопросы и пояснить то, что я не понимала, а также предупредили об изменениях в заполнении данных для оформления ОСАГО.

Алина

Оформила полис действительно быстро. После оплаты, готовый полис получила по электронной почте. Рекомендую!

Иван

Надежная компания, года три уже покупаю страховку у них. Приятные ребята

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Скільки Коштує Страхування на Скутер (Мопед) в Україні

Досить велика кількість людей в Україні вибирає двоколісний транспорт ...

Читати далі
preview

Що робити, якщо евакуювали машину в Києві

Згідно зі звітом мера Києва Віталія Кличка за 2020 рік було евакуйов...

Читати далі
preview

Яка вартість ОСЦПВ в Україні 2021

Навіщо потрібно купувати поліс ОСЦПВ? Кожен водій знається на ОСЦПВ. Але ...

Читати далі
Купити в 1 клік
з доп. знижкою 5%
Введіть коректне ім’я
Введіть номер телефону