Які види КАСКО існують

Зміст

 1. КАСКО як вид страхування
 2. Всі варіанти страхування КАСКО
 3. Страхування водіїв і пасажирів
 4. З умовною або безумовною франшизою
 5. Що таке повне КАСКО
 6. Скільки коштує повне КАСКО
 7. Що входить в повне КАСКО
 8. Що таке часткове КАСКО
 9. Що входить в часткове КАСКО
 10. Які способи економії при покупці КАСКО сьогодні найбільш актуальні?

КАСКО як вид страхування

У чому плюс сучасного страхування? Ми самі можемо вибрати умови та опції поліса. І це працює як з обов'язковим, так і з добровільним страхуванням. У тому числі і з КАСКО.

КАСКО - це комплексне страхування автомобіля, яке дозволяє застрахуватися фактично від усього. Це і повне знищення автомобіля, і незначні пошкодження транспорту іншими особами або як наслідок сторонніх пригод, наприклад, на авто впала гілка, і шкоди після аварії, та багато іншого.

КАСКО належить до добровільного страхування, і не кожен автомобіль можна застрахувати цим полісом. Для оформлення КАСКО потрібно, щоб ваша машина відповідала певним вимогам. Страхові компанії мають право самостійно їх регулювати. Наприклад, авто не повинно бути старше 5-7 років. Але для того, щоб більша кількість людей могло оформити страхування КАСКО, страхові компанії пропонують різні програми страхування.

Всі варіанти страхування КАСКО

КАСКО може бути повним і частковим. Виходячи з назви, зрозуміло, що поліс страхує або всі ризики, або вибіркові ситуації. Варіантів КАСКО дуже багато, адже кожна страхова компанія, яка має ліцензію на даний вид страхування, пропонує свої програми страхування з різними сумами покриття і ризиками. Тому при виборі поліса КАСКО ми рекомендуємо вам порівняти пропозиції від різних страхових компаній. Щоб заощадити свій час, залиште заявку на розрахунок КАСКО нашим менеджерам, і ми зв'яжемося з вами, щоб запропонувати найвигідніші варіанти поліса. Це безкоштовно і не впливає на кінцеву суму страхування.

Потрібно Оформити КАСКО?

Допомога у виборі та оформленні поліса КАСКО

Підібрати

Страхування водіїв і пасажирів

Чи покриває КАСКО шкоду, завдану життю і здоров'ю водія або пасажирів? Ні, а ще це одна з найбільш поширених причин відмови у виплаті страхового відшкодування. КАСКО покриває тільки збиток, нанесений транспортному засобу, тобто майну власника поліса. Для страхування водія і пасажирів потрібно оформляти поліс страхування життя або інший вид страхування, наприклад, медичний, або той, що покриває ризики при перевезеннях.

З умовною або безумовною франшизою

Поліс КАСКО може бути з франшизою або без неї. Чим більше розмір франшизи, тим дешевше страховка. Також зверніть увагу, що франшиза може бути передбачена не для всього поліса в цілому, а для окремих ризиків. Наприклад, за великими ризиками, такими як викрадення або повне знищення. Тому уважно читайте умови договору, перед тим, як оформити страховку.

Франшиза буває різних видів. Але в страхуванні КАСКО найчастіше зустрічається умовна і безумовна франшиза.

Приклад умовної франшизи. Якщо збиток менше розміру умовної франшизи, наприклад 1500 грн при франшизі 2600 грн, то страхова компанія не виплачує відшкодування зовсім. Якщо ж збиток перевищує обумовлений розмір франшизи, то СК покриває всю суму повністю, без вирахування франшизи. Тобто, якщо при вищеназваній франшизі збиток становить 3500 грн, то страхова виплатить потерпілому 3500 грн.

При безумовній франшизі розрахунок проводиться по-іншому. Навіть якщо розмір збитку перевищує розмір франшизи, то страхова компанія виплачує відшкодування не в повному розмірі, а за вирахуванням франшизи. Наприклад, збитки становлять 5000 грн, а франшиза 2600 грн. Власнику поліса доведеться самостійно 2600 грн, а СК покриє всю решту суми.

Що таке повне КАСКО

Повне КАСКО передбачає страхування автомобіля від усіх видів пошкоджень, включаючи викрадення і повне знищення. Ця страховка являє собою повний пакет страхових послуг і є дорожчою, ніж часткове КАСКО. Повне КАСКО покриває фінансові витрати на ремонт майна, пов'язані з ДТП, діями інших людей, природними та техногенними ситуаціями, катастрофами та іншими причинами пошкоджень, згідно з умовами страхового договору.

Скільки коштує повне КАСКО

З огляду на те, що КАСКО - це добровільне страхування, і тарифний план розробляє кожна страхова компанія самостійно, то неможливо виділити якусь конкретну ціну. До того ж дуже багато залежить і від машини, її віку, ціни та інших факторів.

Від чого залежить ціна КАСКО? Страхова компанія формує тарифи, спираючись на:

 • Автомобіль, його марка, модель, характеристики;
 • Статистика викрадень конкретної моделі в області проживання власника;
 • Вік і потужність автомобіля;
 • Історія і стаж водіння клієнта;
 • Місце паркування автомобіля;
 • Ризики, які хоче включити клієнт;
 • Інші індивідуальні умови.

Тому різноманіття цін КАСКО в різних страхових дуже велике.

Що входить в повне КАСКО

У загальноприйнятому понятті, повне КАСКО є страховкою від максимальної кількості ризиків. Тобто, власник поліса страхує від пошкоджень або викрадення свій автомобіль, і незалежно від того, чи винен він в отриманні збитку, страхова компанія виплачує йому відшкодування. Більш детальні опції поліса та умови відшкодування залежать від конкретного страхового договору. Якщо ви хочете дізнатися про варіанти страхування КАСКО для вашого автомобіля, то наші менеджери з радістю підберуть для вас вигідні пропозиції. Залишити заявку на розрахунок КАСКО ви можете звернувшись в онлайн-чат або зателефонувавши менеджерам за контактними телефонами.

Потрібно Оформити КАСКО?

Допомога у виборі та оформленні поліса КАСКО

Підібрати

Що таке часткове КАСКО

КАСКО є дорогим страховим продуктом. І дозволити собі його можуть не всі водії. Тому, щоб зробити автострахування більш доступним, страхові компанії пропонують також більш бюджетний продукт, часткове КАСКО.

Назви такого страхового поліса можуть бути різними. Це і КАСКО Лайт, і Смарт КАСКО і подібне. Часткове КАСКО не передбачає повне страхування автомобіля від усіх ризиків. Згідно з умовами полісу покривається лише обмежена кількість ризиків.

Що входить в часткове КАСКО

Умови часткового КАСКО залежать від страхової компанії. Але, як правило, в поліс часткового КАСКО входить або тільки покриття збитків при пошкодженнях автомобіля, або тільки відшкодування при його знищенні. Можуть існувати певні обмеження, при яких здійснюється виплата. Наприклад, відшкодування буде виплачено в разі ДТП, якщо винуватець аварії - третя сторона. Також часткове КАСКО може передбачати виплати в рамках визначеного грошового ліміту, навіть якщо сума збитку становить більше.

Які способи економії при покупці КАСКО сьогодні найбільш актуальні?

Є два основних способи заощадити при покупці КАСКО.

 1. Вибрати поліс з франшизою. Франшиза - це та сума, яка не виплачується страховою компанією. Її повинен заплатити сам власник поліса. Такий прийом значно знижує вартість страховки.

 2. Порівняти пропозиції від різних страхових компаній, а не оформляти поліс у першого зустрічного агента. Через те, що страхові компанії самі регулюють ціни, пропозиції можуть бути дуже різними. І допомогти вам в цьому можемо ми. Залиште заявку - і наші менеджери підберуть найвигідніший варіант страхування, заощадивши не тільки ваші гроші, а й час, взявши на себе все спілкування з представниками СК.

Тому якщо ви хочете заощадити на страховці КАСКО, то ми радимо вам скористатися безкоштовним агрегатором Ukasko, і дізнатися які варіанти страхування пропонують різні страхові компанії. Для цього залиште заявку, зв'язавшись з нашими менеджерами, і все спілкування зі страховою компанією ми беремо на себе, щоб заощадити ваш час. Після менеджери зв'яжуться з вами, щоб запропонувати доступні варіанти КАСКО та озвучать вигоди й умови кожного з них. Це повністю безкоштовно!

Потрібно Оформити КАСКО?

Допомога у виборі та оформленні поліса КАСКО

Підібрати