Оформлюйте ОСЦПВ за найвигіднішими цінами. Знижки вже чекають на Вас!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Переваги UKASKO

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 100 222осіб придбали страховий поліс
 • 11 740 752грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 42813варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Харків, вул. Шевченко 111а
Понеділок-п'ятниця з 09:00 до 21:00

ОСАГО (Автогражданка) в Києві

ОСАГО або, як його ще називають, автогражданка - це страховий поліс, який необхідний кожному учаснику дорожнього руху разом з правами і техпаспортом. Поліс громадянської відповідальності ОСАГО потрібен для того, щоб вам не довелося з власного карману оплачувати збитки постраждалим в ДТП з вашої провини. За відсутність ОСАГО в Україні передбачено штраф від 425 до 850 грн. Портал UKASKO допоможе розібратися, як оформити ОСАГО в Києві та вибрати підходящий саме для вас електронний поліс ОСАГО.

 

Зачем купувати ОСАГО в Україні

Деякі водії в Києві вважають, що дешевше заплатити невеликий штраф, але заощадити на придбанні автогражданки. Окрім штрафу, у разі ДТП вам доведеться оплатити лікування постраждалих та ремонт пошкоджених авто. При наявності ОСАГО всі ці витрати лягають на страхову компанію в Києві.

Слід при цьому нагадати, що ОСАГО не захищає автомобіль винуватця ДТП, не страхує ваше авто від крадіжки або природної катастрофи. Проти позбавлення прав і штрафів страховка, на жаль, також безсила.

Зручність ОСАГО також полягає в тому, що він поширюється не тільки на власника ТЗ, але й на будь-кого, хто опиниться за кермом в момент аварії. Правда, є кілька особливостей. Якщо автогражданка оформлена на пільговика, то й за кермом повинен бути пільговик. Наприклад, якщо чоловік і дружина обоє мають право на пільги, то ОСАГО буде діяти для обох. Крім того, можуть виникнути питання щодо стажу водіння. Якщо досвідчений водій оформив страховку на себе, а потім віддав авто новачку, то ОСАГО варто переоформити знову, без обмеження водійського стажу.

Від чого залежить ціна на оформлення страховки

Держава встановила базовий тариф, який множиться на кілька коефіцієнтів. У результаті отримується остаточна вартість ОСАГО в Києві. На ціноутворення впливають:

 • Термін дії ОСАГО. Чим він більший, тим дешевше в результаті обійдеться страховка в перерахунку на день;
 • Стаж безаварійного водіння. За кожний спокійний рік страхові компанії дають бонус - знижку, як правило 5%;
 • Місце реєстрації власника транспортного засобу. Розмір міста, його населення, кількість авто, трафік - чим більше все це, тим більше доведеться заплатити. Наприклад, ОСАГО в Києві обійдеться кілька дорожче, ніж в одному з маленьких міст;
 • Тип двигуна. Чим більший його об'єм, тим дорожче ОСАГО;
 • Наявність франшизи. Страховка з франшизою обійдеться дешевше, і така страховка матиме більший ліміт виплат;
 • Пільги. Пенсіонери, чернобильці 1 і 2 категорії, люди з інвалідністю 2 групи і ветерани можуть купити ОСАГО зі знижкою 50%. При цьому пільговик повинен обов'язково бути власником авто, і об'єм двигателя ТЗ не може бути більше 2500 кубічних сантиметрів. У разі, якщо водієм виявиться інша особа, страхова компанія може відмовити у виплатах за ОСАГО. Але якщо водій також належить до пільгової категорії, страховка буде діяти.

 

Як оформити ОСАГО в Києві

Автомобілю, зареєстрованому на території іноземної держави, також потрібна страховка ОСАГО тільки на період перебування в Києві або іншому місті України. Дія ОСАГО закінчується о 24:00 того дня, що зазначений як дата закінчення.

Оформити ОСАГО можна як у відділенні страхової компанії, так і онлайн. Електронний страховий поліс є діючим документом.

Електронна автогражданка онлайн

На сьогоднішній день ліміт виплат за ОСАГО за шкоду майну становить 130 тис. гривень, а за шкоду життю і здоров'ю - 260 тис. гривень. Ліміт можна збільшити, купивши додаткове страхування.

У разі ДТП потрібно повідомити свою страхову компанію негайно, як тільки викликали швидку допомогу та патрульну поліцію. Щоб отримати виплати, потрібно буде надати відомості про ДТП, рішення суду та поліс ОСАГО. Страхова компанія розрахує суму компенсації, виходячи з вартості робіт СТО та характеру травм постраждалих.

Якщо ваша страхова та страхова винуватця ДТП підписали угоду про пряме врегулювання, то ви, як постраждалий, можете отримати компенсацію за ОСАГО від свого страховика. На жаль, в Києві та інших містах України таких компаній всього 16, тому ймовірність того, що постраждалому доведеться звертатися до страховика винуватця ДТП, велика.

 

Чому варто замовляти ОСАГО у нас?

UKASKO - зручний і зрозумілий портал для пошуку страхових та фінансових пропозицій. На сьогоднішній день для наших клієнтів доступна електронна Автогражданка онлайн, туристичні страхування та найкращі пропозиції з кредитування. На сайті можна розрахувати і оформити страховку, порівняти пропозиції різних компаній, вивчити відгуки клієнтів. Обравши цікаві для вас опції страхового поліса, ви побачите всі доступні варіанти від страхових в Києві.

Читати далі