Порівнюйте Та Оформлюйте Поліс ОСЦПВ Онлайн У Чернівцях

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Переваги UKASKO

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 116 624осіб придбали страховий поліс
  • 13 661 718грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 84115варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ не відрізняється від страховки на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу і визнаний абсолютно чинним документом навіть в електронному форматі. Електронний поліс автоцивілки неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Автоцивілка розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість поліса автоцивілки відрізняється доступністю та залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Оформити і розрахувати ціну поліса автоцивілки онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Обсяг страхових виплат, передбачених автоцивілкою, становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ (добровільної автоцивілки) ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з можливістю прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням ОСЦПВ відбуваються за прискореною процедурою.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса автоцивілки.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Так, автоцивілку можна анулювати. Страхова компанія може розірвати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса ОСЦПВ, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. В такому випадку повернення коштів можливий тільки в день покупки автоцивілки.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яку автоцивілку можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса автоцивілки;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Чернівці
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити ОСЦПВ онлайн дешево у Чернівцях

Чернівці - досить велике місто з активним дорожнім рухом. І в Чернівцях, як і у всій Україні, водіям і власникам транспортних засобів обов'язково потрібно мати актуальний поліс ОСЦПВ. Що це таке?

ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Цей вид автострахування є обов'язковим для всіх, крім велосипедистів. Дана вимога закріплена в законодавстві. За недотримання Закону про ОСЦПВ водія чекає штраф.

Що страхує поліс ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водія перед іншими учасниками дорожнього руху. Якщо відбувається аварія, то винна сторона повинна відшкодувати збитки потерпілим. І якщо є чинний поліс ОСЦПВ, то виплати постраждалим здійснюються саме за рахунок страхової компанії.

Виплати за ОСЦПВ складають 130 та 260 тис грн за шкоду майну й здоров'ю відповідно. Середня ціна поліса ОСЦПВ по Україні дорівнює приблизно 500 грн. Тому вигода очевидна. До того ж, виплати за ОСЦПВ регулярно збільшуються відповідно до ринкових тенденцій. І до 2025 року планується підвищення рівня страхового відшкодування до стандартів Євросоюзу.

Що робити якщо не вистачає грошей за ОСЦПВ

Навіть при тому, що страхові виплати за ОСЦПВ регулярно підвищуються, відшкодування може не завжди вистачати на ремонт автомобіля. Тому водіям рекомендується оформлювати ДЦВ. Це додаткове покриття, яке розширює ліміти страхових виплат аж до 1 млн грн. ДЦВ - це добровільне страхування, яке оформляється разом з ОСЦПВ.

ДГО неможливо оформити окремо від автоцивілки. Додаткове покриття вступає в силу тоді, коли ОСЦПВ вже вичерпало свої ліміти. Як це працює? Наприклад, ремонт автомобіля коштує 200 тис. Тоді страхова компанія виплачує 130 000, а залишок доведеться заплатити самому водієві. Але якщо у винуватої сторони є поліс ДЦВ, то він покриє різницю між страховими лімітами ОСЦПВ і реальною вартістю ремонту. І водієві не доведеться нічого доплачувати зі своєї кишені.

Як оформити ОСЦПВ у Чернівцях

Оформити ОСЦПВ у Чернівцях можна як у відділенні страхової компанії, так і онлайн. Причому, оформлення ОСЦПВ онлайн зручніше та вигідніше. Електронний поліс ОСЦПВ коштує на 10% дешевше, ніж паперовий страховий поліс. При цьому, він є цілком чинним. Електронний поліс можна зберігати в телефоні, при бажанні також його можна роздрукувати.

Оформляючи ОСЦПВ у Чернівцях, його дія поширюватиметься на всю територію України. Виїжджаючи за межі міста чи області, вам не доведеться оформляти іншу страховку.

Поліс ОСЦПВ поширюється на всіх водіїв автомобіля. Але якщо власник автомобіля пільговик, то важливо щоб і за кермом автомобіля знаходився чоловік з правом на пільги, інакше можуть виникнути проблеми зі страховими виплатами.

Оформляючи ОСЦПВ онлайн на нашому сайті, ви нічого не доплачуєте. Ціна страхування безпосередньо від страхової компанії, плюс до всього ми забезпечуємо найнижчу ціну на ринку за рахунок акцій і кешбеку. Ви можете порівняти пропозиції від різних страхових компаній на сайті UKASKO.UA і вибрати для себе найбільш підходящий поліс ОСЦПВ!

Читати далі