Купити Поліс ОСЦПВ в Миколаєві 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Миколаєві • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Миколаєві та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 118 635осіб придбали страховий поліс
  • 13 899 116грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 91435варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Миколаєві

Електронний поліс ОСЦПВ є повністю чинним і має таку ж законну силу, як і паперова страховка. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Страхування ОСЦПВ не має фіксованої ціни та розраховується індивідуально для кожного водія. Ціна ОСЦПВ залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, міста реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Оформити страховку онлайн на Ukasko можна за параметрами або за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Для того, щоб вибрати найвигіднішу пропозицію страховки ОСЦПВ, розрахуйте ціну і порівняйте її за допомогою калькулятора автоцивілки.

Номер електронного поліса ОСЦПВ формується та зберігається в єдиному реєстрі МТСБУ, тому таку автоцивілку неможливо підробити. Але будь-яку страховку можна перевірити на справжність онлайн такими способами:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ формується та зберігається у централізованій базі МТСБУ, і до неї є доступ у всіх співробітників правоохоронних органів. Тому електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість страхового поліса.

Так, дію страховки можна анулювати до початку дії поліса ОСЦПВ. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Якщо в аварії бере участь два транспортних засоби, і в обох водіїв є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання,то потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитків до своєї страхової компанії. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Миколаєві

Із загальних питань

м. Миколаєв
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити ОСЦПВ у Миколаєві

Водіям у Миколаєві потрібно оформляти ОСЦПВ так само, як і всім власникам наземного транспорту в Україні. Таке правило не стосується хіба що велосипедистів. Оформлювати ОСЦПВ потрібно регулярно, так як без поліса ОСЦПВ їздити на своєму транспорті забороняється. А порушникам доведеться сплатити виписаний штраф. Тому дізнатися, де і як можна вигідно оформити ОСЦПВ не завадить жодному водію.

Що таке ОСЦПВ

Що таке страховий поліс ОСЦПВ? ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. Поліс ОСЦПВ страхує відповідальність автомобіліста перед іншими учасниками дорожнього руху. Якщо станеться аварія, то страхова компанія винуватця ДТП відшкодовує потерпілій стороні витрати, пов'язані з ремонтом майна чи лікуванням. У такій ситуації потерпілий отримує необхідну компенсацію від страхової компанії, а винному водієві не доведеться нічого оплачувати зі своєї кишені.

Навіщо потрібне ОСЦПВ в Україні

ОСЦПВ - це обов'язковий вид автострахування. Що означає, що кожному водієві без винятку потрібно мати поліс ОСЦПВ. Це безпосередньо відображено в законодавстві України. Якщо ж у власника наземного транспорту немає страхування ОСЦПВ, то їздити на ньому він не має права. У разі аварії йому доведеться самостійно відшкодовувати потерпілим великі суми на ремонт і лікування, а також заплатити штраф за відсутність ОСЦПВ.

Страхування поширюється не тільки на власника ТЗ, а на будь-якого, хто опиниться за кермом у момент аварії. Але є кілька особливостей, якщо ви оформляєте ОСЦПВ за пільговими умовами. Якщо автоцивілка оформлена на пільговика, то за кермом повинен бути пільговик. Наприклад, якщо чоловік і дружина обидва мають право на пільги, то ОСЦПВ буде діяти для обох. В іншому випадку страхова компанія може відмовитися від виплат або компенсувати витрати не в повній мірі.

Скільки складають виплати за ОСЦПВ

Виплати за ОСЦПВ часто зазнають змін. Але що радує, вони неухильно ростуть. Тому оформляти ОСЦПВ стає все більш вигідно. У 2020 році виплати ОСЦПВ складають 130 й 260 тис грн за шкоду, заподіяну майну та здоров'ю потерпілих відповідно. А до 2025-го планується поступове підвищення страхових лімітів до стандартів Євросоюзу. Тобто, збільшення страхових виплат в 80 разів.

Як формується ціна ОСЦПВ

Страхування ОСЦПВ відрізняється демократичною ціною. Ціна страхового поліса ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Для розрахунку ціни ОСЦПВ є спеціальна формула. Існує встановлений базовий платіж, на який множаться коефіцієнти. Коефіцієнти - це значення факторів, які впливають на ціну ОСЦПВ.

На ціну ОСЦПВ впливають:

  • Місце реєстрації власника транспорту. Розмір міста, його населеність, кількість машин, трафік - чим більше все це, тим більше доведеться заплатити. Наприклад, ОСЦПВ в Миколаєві обійдеться дешевше, ніж в столиці або більших містах;
  • Тип двигуна. Чим більше його обсяг, тим дорожче страхування ОСЦПВ;
  • Пільги. Право на знижку при оформленні ОСЦПВ мають пенсіонери, інваліди, чорнобильці й учасники війни;
  • Марка, модель автомобіля.

Оформити ОСЦПВ можна на автомобіль будь-якого року випуску. Страхування доступне всім водіям.

Як оформити ОСЦПВ у Миколаєві

Оформити ОСЦПВ можна як у відділенні страхової компанії, так і онлайн. Електронний страховий поліс є чинним документом. Оформлюючи ОСЦПВ онлайн вам не потрібно їхати в відділення страхової. Ви вказуєте дані про машину та прописку на сайті, після чого побачите всі доступні пропозиції ОСЦПВ з цінами. І вибираєте підходящий варіант. Після оплати поліс ОСЦПВ приходить на пошту протягом хвилини. Це швидко та зручно.

UKASKO - зручний і зрозумілий портал для пошуку страхових і фінансових пропозицій. Наші клієнти можуть оформити електронну автоцивілку онлайн, туристичне страхування й обрати кращі пропозиції по кредитуванню від наших партнерів. На сайті можна розрахувати й оформити страхування, порівняти пропозиції різних компаній, вивчити відгуки клієнтів. Вибравши опції страхового поліса, що вас цікавлять, ви побачите всі доступні варіанти від страхових у Миколаєві.

Читати далі