Купити Поліс ОСЦПВ в Умані 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Умані • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Умані та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 480осіб придбали страховий поліс
 • 14 112 344грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Умані

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Умані

Із загальних питань

м. Умань, вул. Бандеры Степана 12
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Як оформити ОСЦПВ в Умані

Оформити поліс ОСЦПВ в Умані досить просто. У місті досить багато страхових агентів, відділень страхових компаній і можна просто приїхати до офіса й оформити необхідне страхування. А можна оформити ОСЦПВ не виходячи з дому. І зробити це більш вигідно, зручно та простіше, ніж у відділенні страхової компанії. Бажаєте дізнатися як? За допомогою платформи страхування UKASKO.UA.

Оформити ОСЦПВ на нашому сайті дуже просто. Вам не потрібно нікуди їхати, ані в офіс компанії, ані на пошту за страхування. Ви оформляєте ОСЦПВ в будь-який зручний для вас час. А ми, своєю чергою, надаємо вам цілодобову підтримку на всіх етапах оформлення поліса - від вибору страхування до його оплати.

Скільки коштує ОСЦПВ в Умані

Не всі водії знають, проте ціни на ОСЦПВ відрізняються у різних страхових компаній. В середньому різниця становить 100-200 грн. З урахуванням того, що поліс ОСЦПВ потрібно оформляти як мінімум раз на рік, то це суттєва сума для обов'язкового страхування.

Вартість страхування ОСЦПВ регулює законодавство. Існує обов'язковий єдиний базовий платіж. Але остаточна вартість для кожного водія буде різною.

Підсумкова вартість ОСЦПВ розраховується відповідно до встановленої формули. І на неї впливають різні чинники:

 • місце прописки власника транспорту;
 • тип транспортного засобу;
 • марка та модель автомобіля;
 • обсяг двигуна;
 • особисті пільги.

Страхування ОСЦПВ відрізняється від інших страхових полісів доступною ціною. В середньому його вартість по Україні становить 500 грн (за даними Моторно-транспортного страхового бюро України). Оформити ОСЦПВ можна на будь-який транспорт, незалежно від року випуску. Страхування ОСЦПВ в Умані обійдеться дешевше, ніж в більшому місті. Цей коефіцієнт закладений в формулу розрахунку ОСЦПВ у вигляді значення міста прописки.

Що страхує ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. Він страхує відповідальність водія щодо інших учасників дорожнього руху. Якщо з вашої вини станеться аварія, то необхідно буде відшкодувати збиток потерпілим в ДТП. Якщо у винуватця аварії є поліс ОСЦПВ, то виплати потерпілій стороні здійснить його страхова компанія.

Скільки складають виплати за ОСЦПВ

Виплати за ОСЦПВ у 2020 році становлять 130 тис за збиток, заподіяний майну, і 260 тис грн за заподіяну здоров'ю шкоду. Щоб страхового відшкодування вистачило для повного покриття збитків, а винній стороні не довелося нічого доплачувати самостійно, рекомендується оформити додаткове покриття (ДЦВ).

ДЦВ дозволяє розширити ліміт страхових виплат на обрану суму. На нашому сайті ви можете вибрати додаткове страхове відшкодування в розмірі від 50 000 до 1 млн.

Оформити ОСЦПВ в Умані дешево

На платформі онлайн-страхування UKASKO.UA ви можете оформити поліс ОСЦПВ за найнижчою ціною. Необхідно ввести дані транспортного засобу та вказати місто прописки. Після цього ви побачите пропозиції від різних страхових компаній і зможете вибрати з них найдешевший варіант ОСЦПВ.

Після сплати страхового поліса ОСЦПВ моментально приходить на електронну пошту, яку ви вказали під час придбання. Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Його можна зберігати в телефоні або в планшеті, і в разі необхідності поліс ОСЦПВ можна просто показати з екрана пристрою.

Читати далі