Купити Поліс ОСЦПВ в Пісочині 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Пісочині • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Пісочині та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 401осіб придбали страховий поліс
 • 14 103 522грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95683варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Пісочині

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Пісочині

Із загальних питань

м. Пісочин, вул. Надії 15
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Придбати автоцивілку в Пісочині недорого

У Пісочині, як і в будь-якому іншому українському місті, необхідно оформляти автоцивілку на всі транспортні засоби. Що таке ОСЦПВ? Страхування ОСЦПВ, або як його ще називають, автоцивілка, - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водія перед іншими учасниками дорожнього руху.

Коли автоцивілка набуває чинності

Оформляти автоцивілку потрібно всім власникам наземного транспорту, за винятком велосипедистів. Тривалість поліса автоцивілки становить рік. Але, якщо сталося ДТП, і максимальне покриття за страхуванням було виплачено, то потрібно оформляти нову автоцивілку.

Оформляючи ОСЦПВ, зверніть увагу, що поліс починає діяти в 00:00 наступного дня після реєстрації в МТСБУ. Однак ви можете вибрати дату початку дії поліса. Автоцивілку неможливо оформляти справжньою чи минулою датою. Це зроблено, щоб уникнути страхового шахрайства, щоб люди не оформляли поліс вже після того, як сталося ДТП.

Що страхує автоцивілка

Якщо у Пісочині, або в будь-якому іншому місті України, з вашої вини сталася аварія, то відшкодовувати збитки самостійно вам не доведеться. Автоцивілка діє по всій території України.

У разі ДТП і при наявності актуального поліса автоцивілки страхова компанія винної сторони оплачує витрати потерпілих на лікування й ремонт майна. Виплати за ОСЦПВ досить часто змінюються в кращу сторону. І у 2020 році вони становлять 130 й 260 тис грн за шкоду майну та здоров'ю відповідно.

З урахуванням того, що на дорогах все більше дорогих автомобілів, а страхових виплат може не вистачити на повноцінний ремонт, рекомендується оформляти ДЦВ. Особливо жителям великих міст або водіям-новачкам з невеликим стажем водіння. ДЦВ, або додаткове покриття, розширює ліміти страхового відшкодування. У разі, якщо виплат за автоцивілкою буде недостатньо для повного покриття збитків, то тоді чинності набуває поліс ДЦВ. В іншому випадку винуватцю ДТП доведеться виплачувати різницю зі своєї кишені.

Скільки коштує поліс ОСЦПВ у Пісочині

Обов'язкове страхування передбачає доступність для кожного водія. Тому автоцивілку відрізняє не тільки демократична ціна, а й продумана формула розрахунку страхування.

Поліс ОСЦПВ розраховується індивідуально, тому ціна автоцивілки для всіх буде різною. Існує встановлена ​​державою формула. Вона містить єдиний базовий платіж та коригувальні коефіцієнти. Коефіцієнти беруться зі значення факторів, які впливають на ціну автоцивілки:

 • Місто прописки власника транспорту;
 • Тип транспортного засобу (легковий автомобіль, причіп, мотоцикл тощо.);
 • Марка й модель автомобіля;
 • Обсяг двигуна;
 • Особисті пільги тощо.

Так, оформляти автоцивілку в Пісочині буде значно дешевше, ніж, наприклад, у Києві. А додаткову економію можна отримати, оформляючи автоцивілку на UKASKO.UA. Вибирайте поліс за найнижчою ціною безпосередньо від страхових та отримуйте частину грошей назад на свою карту за пропозиціями з кешбеком!

Читати далі