Купити Поліс ОСЦПВ в Сєвєродонецьку 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Сєвєродонецьку • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Сєвєродонецьку та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 461осіб придбали страховий поліс
 • 14 112 658грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Сєвєродонецьку

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Сєвєродонецьку

Із загальних питань

м. Краматорськ, вул. Маяковського, 2
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Як оформити автоцивілку (ОСЦПВ) у Сєвєродонецьку

У Сєвєродонецьку, як і в будь-якому іншому місті України, заборонено користуватися транспортом, якщо у його власника немає поліса автоцивілки. Що це таке?

Автоцивілка, або поліс ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. Цей поліс обов'язково оформляти всім водіям без винятку. Оформляючи ОСЦПВ у Сєвєродонецьку, поліс автоцивілки буде діяти не тільки в вашій області, але й по всій території України. І вам не доведеться ніяк його підтверджувати або доповнювати.

Що страхує автоцивілка

Автоцивілка страхує відповідальність водія перед іншими учасниками дорожнього руху. Тобто, вона не покриває пошкодження особистого майна водія, а надає можливість захистити здоров'я та власність особам, які постраждали в результаті ДТП. Якщо на дорозі виник нещасний випадок, і є постраждалі або пошкоджено майно, то всі витрати на лікування й ремонт сплачує страхова компанія винної сторони. Але для цього потрібно мати оригінальний і чинний поліс автоцивілки. Вибрати й придбати автоцивілку в Сєвєродонецьку за найнижчою ціною ви можете на нашому сайті.

Розрахунок ціни автоцивілки онлайн

Розрахунок ціни ОСЦПВ проводиться індивідуально за даними конкретного водія й машини. Чому?

Є встановлена ​​формула розрахунку автоцивілки. Вона затверджена законодавчо й регулюється державою. Так як автоцивілка - це обов'язковий вид автострахування, то і ціни на страхові поліси повинні бути доступні кожному водієві. Тому вартість автоцивілки розраховується індивідуально.

Згідно з державною формулою, є єдиний платіж для всіх водіїв. І є досить велика кількість коефіцієнтів, значення яких залежить від багатьох факторів. Це:

 • місто реєстрації власника транспорту;
 • тип транспортного засобу;
 • потужність двигуна;
 • марка та модель автомобіля;
 • особисті пільги.

Також впливає сфера використання автомобіля. Наприклад, якщо авто постійно використовується або є засобом заробітку, як у таксистів і далекобійників, то автоцивілка буде коштувати трохи більше, так як ризики ДТП вище, ніж у звичайних водіїв.

Місто прописки водія впливає на коригувальний коефіцієнт своїм розміром, кількістю населення та трафіком машин. Так, у Сєвєродонецьку оформити автоцивілку буде набагато дешевше, ніж у Києві.

Оформити електронний поліс автоцивілки (ОСЦПВ) дешево

Оформити поліс автоцивілки зі знижкою в 50% можуть пенсіонери, учасники війни, інваліди та особи зі свідоцтвом чорнобильця. Але крім цього кожен водій має можливість заощадити ще додатково 10% на автоцивілку. І зробити це можна оформляючи електронний поліс ОСЦПВ.

Електронний поліс автоцивілки дешевше, ніж паперовий. Для його оформлення спочатку в формулу закладено коригувальний коефіцієнт, який знижує вартість страховки. Це зроблено для того, щоб якомога більше власників транспорту долучились до сучасного та ефективного способу оформлення автоцивілки, а також за рахунок того, що для електронного ОСАГО не потрібно додаткової витрати робочого часу, паперу, надрукованих полісів та іншого.

При цьому електронний поліс автоцивілки є повністю діючим. Його навіть не потрібно роздруковувати, а можна зберігати в телефоні або в планшеті. Після оплати поліс автоцивілки протягом декількох хвилин приходить на вказану адресу електронної пошти. Його неможливо втратити або пошкодити, як паперовий ОСАГО. У разі чого, електронну автоцивілку можна повторно завантажити або роздрукувати.

Читати далі