Купити Поліс ОСЦПВ в Чернівцях 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Чернівцях • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Чернівцях та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 116 683осіб придбали страховий поліс
  • 13 668 550грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 84773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Чернівцях

Електронний поліс ОСЦПВ не відрізняється від страховки на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу і визнаний абсолютно чинним документом навіть в електронному форматі. Електронний поліс автоцивілки неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Автоцивілка розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість поліса автоцивілки відрізняється доступністю та залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Оформити і розрахувати ціну поліса автоцивілки онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яку автоцивілку можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса автоцивілки;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Обсяг страхових виплат, передбачених автоцивілкою, становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ (добровільної автоцивілки) ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса автоцивілки.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з можливістю прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням ОСЦПВ відбуваються за прискореною процедурою.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Так, автоцивілку можна анулювати. Страхова компанія може розірвати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса ОСЦПВ, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. В такому випадку повернення коштів можливий тільки в день покупки автоцивілки.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Чернівцях

Із загальних питань

м. Рівне
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити поліс ОСЦПВ у Рівному

Сьогодні ОСЦПВ є обов'язковим видом страхування водіїв. І всі власники транспорту, як у Рівному, так і в усій країні, зобов'язані оформляти поліс ОСЦПВ. Що це таке?

ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Цей поліс гарантує відшкодування постраждалим в аварії. Якщо з вини водія сталася аварія, то він зобов'язаний виплатити компенсацію всім, хто постраждав за його вини. Але у водія не завжди може бути достатня сума при собі або в банку. Тому поліс ОСЦПВ дозволяє врегулювати розв'язання подібних питань. При наявності чинного поліса ОСЦПВ виплатами відшкодування займається страхова компанія.

Скільки виплачує страхова компанія за полісом ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ є обов'язковим страхуванням на законодавчому рівні. Отже, і страхові виплати регулюються Законом про ОСЦПВ. У 2020 році страхові виплати за ОСЦПВ складають 130 й 260 тис. грн за шкоду, заподіяну майну та здоров'ю потерпілих відповідно.

При цьому, якщо ви оформили ОСЦПВ в м. Рівне, то його дія поширюється на всю Україну. Виїжджаючи за межі Рівненської області, вам не потрібно переоформляти страхування.

З урахуванням сучасного автомобільного ринку та того, що на українських дорогах досить багато дорогого транспорту, водіям рекомендується розширювати ліміти страхових виплат за допомогою ДЦВ. Що таке ДЦВ? Це додаткове страхове покриття, яке оформляється з полісом ОСЦПВ. ДЦВ можна оформити окремо. ДЦВ розширює межі страхового відшкодування на обрану суму (від 50 000 до 1 000 000 грн).

Якщо лімітів ОСЦПВ не вистачає для повного відшкодування шкоди, то різницю між реальною вартістю ремонту і лікування потерпілих та верхньою межею страхового відшкодування необхідно виплачувати водієві. Поліс ДЦВ дозволяє уникнути цього, і набуває чинності після того, як вичерпалися ліміти ОСЦПВ.

Як оформити ОСЦПВ онлайн у Рівному

Поліс ОСЦПВ можна оформити як у відділенні страхової компанії, так і онлайн. Електронні поліси ОСЦПВ є цілком чинними, немає потреби роздруковувати страхування. Поліс можна зберігати на телефоні або планшеті. А в разі перевірки документів співробітниками поліції досить показати поліс з екрану або назвати номер страхування.

Оформлення страхування онлайн зручніше і вигідніше, ніж у відділенні страхової компанії. Чому?

  1. Електронний поліс ОСЦПВ дешевше паперового. Страхування, оформлене онлайн, коштує на 10% дешевше, ніж звичайний поліс. При цьому відмінностей в опціях поліса немає.
  2. Електронний поліс ОСЦПВ на нашому сайті можна оформити в будь-який зручний для вас час, навіть вночі.
  3. Зручне зберігання страхування в гаджеті.
  4. Низька ціна. Оформляючи ОСЦПВ на нашому сайті, ви купуєте страхування без комісій і націнок, за ціною від страхової компанії. Крім того, ми забезпечуємо найнижчу ціну на ринку шляхом акцій і кешбеку.
Читати далі