Купити Поліс ОСЦПВ в Кропивницькому 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Кропивницькому • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Кропивницькому та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 116 675осіб придбали страховий поліс
 • 13 668 659грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 84729варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Кропивницькому

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Кропивницькому

Із загальних питань

м. Кропивницький, проспект Інженерів, 1
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити ОСЦПВ у Кропивницькому онлайн дешево

Про необхідність регулярно оформляти поліс ОСЦПВ не з чуток знає кожен водій. Цей вид страхування є обов'язковим для всього наземного транспорту, крім велосипедів. ОСЦПВ потрібно оформляти, як у Кропивницькому, так і в будь-якому іншому місті України. Але при цьому, ОСЦПВ, оформлений у Кропивницькому, діє на всій території країни. І оформляти його в іншій області не потрібно.

Наявність полісу ОСЦПВ регламентовано законодавством. Поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водія на дорозі й передбачає відшкодування збитків потерпілої сторони, отриманих в ДТП. Іншими словами, страхова компанія винуватця аварії відшкодовує витрати потерпілим. Тому, якщо у власника транспортного засобу немає страхового поліса ОСЦПВ, то і користуватися своїм транспортом він не має права. У разі аварії на нього чекає самостійна виплата збитків потерпілим і штраф за відсутність страховки.

Скільки складають виплати за ОСЦПВ

У 2020 році виплати за ОСЦПВ складають 130 та 260 тис. грн за шкоду, заподіяну майну й здоров'ю потерпілого відповідно. Важливим є те, що в Закон про ОСЦПВ регулярно вносять поправки та збільшують суму страхового відшкодування так, щоб вона відповідала сучасним реаліям. Так, до 2025 року планується поступове збільшення рівня страхових виплат до стандартів, прийнятих в Євросоюзі. Тобто, фактично у 85 разів.

З урахуванням того, що рівень дорогих автомобілів на дорогах зростає, рекомендується оформляти додаткове страхове покриття (ДЦВ). Якщо в аварії нанесені серйозні пошкодження транспорту, то страхового відшкодування може не вистачити для покриття витрат. У такому випадку, якщо у винуватця аварії є поліс додаткового покриття ДЦВ, то різницю в страховому відшкодуванні та реальній вартості ремонту оплатить також страхова компанія. В іншому випадку винній сторони доведеться оплачувати залишок самостійно. ДЦВ можна оформити на суму від 50000 до 1 млн грн.

Скільки коштує страхування ОСЦПВ онлайн

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. На вартість поліса впливає:

 • Місто прописки власника транспорту;
 • Тип транспортного засобу (легковий автомобіль, причіп, мотоцикл тощо);
 • Марка й модель автомобіля;
 • Обсяг двигуна;
 • Особисті пільги тощо.

Право на оформлення ОСЦПВ зі знижкою мають пенсіонери, учасники війни, особи з інвалідністю та чорнобильським посвідченням.

Велике значення для розрахунку ОСЦПВ має місто реєстрації власника транспорту, його розмір і трафік. Так, в Кропивницькому ОСЦПВ буде коштувати набагато дешевше, ніж у столиці.

Окремо заощадити можна, оформив ОСЦПВ онлайн на UKASKO.UA. Зробити це легко в будь-який зручний для вас час навіть з телефона. Оформлення займає всього кілька хвилин, електронний поліс ОСЦПВ ви отримуєте на вказану адресу електронної пошти відразу після оплати. 

На сайті ви знайдете ОСЦПВ за найнижчою ціною безпосередньо від страхових компаній і зможете обрати найбільш вигідний поліс, отримати кешбек або купити страхування за акцією. І крім того, електронний поліс ОСЦПВ дешевше паперового на 10%. Тому ми пропонуємо вам забути про довге й невигідне оформлення ОСЦПВ у відділенні страхової компанії, й оформити страхування онлайн максимально просто та дешево на нашому сайті!

Читати далі