Купити Поліс ОСЦПВ в Лисичанську 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Лисичанську • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість на ОСЦПВ у Лисичанську та інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 400осіб придбали страховий поліс
 • 14 105 196грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95683варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання по ОСЦПВ у Лисичанську

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти у Лисичанську

Із загальних питань

м. Лисичанськ
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Де оформити ОСЦПВ зі знижкою у Лисичанську

Якщо ви шукаєте вигідний поліс ОСЦПВ від надійної страхової компанії в Лисичанську, то ви на слушному сайті. На Ukasko.ua ви зможете підібрати дешевий поліс ОСЦПВ від однієї з найбільш рейтингових страхових компаній України.

На нашому сайті ви можете оформити електронний поліс ОСЦПВ зі знижкою до 25%. Як це зробити? Все просто.

Спочатку ви розраховуєте за допомогою калькулятора ОСЦПВ вартість страховки за своїми параметрами, після чого на сторінці результатів ви побачите пропозиції від самих надійних страхових компаній України та зможете порівняти їх, щоб вибрати ту, яку максимально вас влаштовує і за опціями, і за ціною.

Це вигідно і в фінансовому плані, а також економить час на підбір і оформлення поліса. Важливий момент: використання агрегатора цін Ukasko абсолютно безкоштовне. Ви нічого не платите ні за підбір пропозиції, ні під час оформлення поліса. Ціни надаються безпосередньо від страхових, без комісій та націнок. А також ми робимо на страховки знижки, так ви можете оформити ОСЦПВ набагато дешевше, ніж на інших сайтах або у відділенні страхової компанії.

У чому переваги електронного поліса ОСЦПВ?

Електронний поліс ОСЦПВ має безліч переваг. Наприклад, це:

 1. Ціна. Електронний поліс ОСЦПВ дешевше на 10% у порівнянні з паперовою страховкою.
 2. Знижки та акції. На сайті Ukasko постійно проходять розпродажі, завдяки чому наші клієнти мають можливість оформити ОСЦПВ у Лисичанську з додатковою знижкою, дешевше, ніж на інших ресурсах.
 3. Зручність. Електронний поліс ви можете скачати на телефон або планшет і так страховка завжди буде у вас під рукою.
 4. Швидкість оформлення. Вам не потрібно витрачати час на поїздку до страхової компанії, ви оформлюєте поліс, коли і як вам зручно.
 5. Гарантія справжності. Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, бо страховка формується в базі МТСБУ та зберігається там до закінчення терміну дії поліса.

Тому, якщо вам потрібно ОСЦПВ у Лисичанську, то ви можете оформити його за найвигіднішою ціною на нашому сайті. Та заощадити не тільки свої гроші, але й свій час!

Читати далі