Страхова компанія Інго

Про страхову компанію Інго

Страхова компанія INGO
Страхова компанія «ІНГО» працює на страховому ринку більш ніж 25 років і має стабільні показники. Надійність компанії, акредитація у великій кількості банків і три десятка різних ліцензій визначають гарну репутацію СК "ІНГО"

Загальна інформація про страхову "Ingo"

Ліцензія :
АГ №569235 від 14.01.2011
Головний офіс :
01054, вул. Бульварно-Кудрявська, 33, м. Київ
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Вкажіть країну
{{ formatDate(client) }} Вкажіть кількість та вік
Bкажіть хоча б одну людину
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
94 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК Інго

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Виктор

Имею опыт работы с этой страховой по выплатам тур полиса. Все было нормально, возмещение получил. Поэтому в этом году также застраховал у них свое авто. Посмотрим как работает у них это ответвление страхования

Анатолий

Составляли с владельцем полиса Инго Европротокол, выплата была ускоренная. После экспертизы расчитывали ущерб и возмещение практически 2 недели, после же выплату произвели за пару дней.

Диана

Получила выплату от страховой без учета ПДВ. Это почти 20%. В поддержке Инго мне сказали, что эту разницу я оплачиваю самостоятельно, но нужно на станции взять документы об оплате и акт выполненных работ. После этого надо снова обратиться в их страховую и они возместят мои расходы. Подождем конца ремонта...Поэтому пока 4 звездочки

Страховая компания INGO

Диана, здравствуйте! Благодарим за то, что лояльно и терпеливо относитесь к особенностям процедуры страхового возмещения. Скажите, как была урегулирована данная ситуация? Спасибо за обратную связь!

Іван

У винуватця ДТП був поліс Інго, і я отримав виплату 25 тис. Ремонтував автівку сам, та трохи доплатив. Але в мене не було мети заощадити та найти дешевше, бо дуже вже був потрібен автомобіль та треба було швидше його зробити. Тобто відшкодування цілком нормальне та якби я пошукав, то вклався би у страхову сумму.

Кирилл

В марте была неприятная ситуация с клиентом ИНГО, я потерпевший. Из-за карантина ждал серьезных задержек по выплатам, но вот буквально неделю назад зашли мне деньги. Спасибо.

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі