Оформлюйте ОСЦПВ за найвигіднішими цінами. Знижки вже чекають на Вас!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Переваги UKASKO

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 50 686осіб придбали страховий поліс
 • 5 935 507грн заощадили з кешбеком
 • 1187варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті на тему автоцивілки

preview

Чи потрібно ОСЦПВ для мотоцикла

У більшості реклам та оголошень про ОСЦПВ зустрічаються ...

Читати далі
preview

Що таке франшиза в страхуванні

Питання франшизи часто призводить тих, хто оформляє страховку, в ...

Читати далі
preview

Що таке пряме врегулювання збитків?

Однією з причин недовіри та нелюбові водіїв до поліса ОСЦПВ є те, що ...

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Харків, вул. Шевченко 111а
Понеділок-п'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності ОСЦПВ онлайн

Що таке ОСЦПВ і як це працює? Всі автомобілі й транспортні засоби відрізняються між собою в ціновій категорії. У разі аварії може виникнути дуже неприємне питання відшкодування збитків постраждалим особам. Особливо, якщо в ДТП беруть участь автомобілі високого класу.

Щоб у водія завжди була впевненість в тому, що винуватець аварії може заплатити за завдану шкоду, був прийнятий закон про обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності - ОСЦПВ (скорочено).

ОСЦПВ також називають автоцивілкою. Незалежно від типу автомобіля й мотоцикла, кожному водієві необхідно мати страхування ОСЦПВ.

Навіщо потрібне обов'язкове страхування автомобіля

Страхування ОСЦПВ компенсує втрати потерпілому в ДТП. Іншими словами, страхова компанія винуватця аварії бере на себе його відповідальність, відшкодовує збитки всім, хто з його вини постраждав в дорожньо-транспортній пригоді.

Наявність ОСЦПВ закріплено на законодавчому рівні. Кожен власник наземного транспорту зобов'язаний мати автоцивілку. Інакше він не має права виїжджати взагалі. В іншому випадку він зобов'язаний сплатити штраф.

Законом передбачені штрафи за відсутність ОСЦПВ як в цілому, так й за те, що поліс автоцивілки забули вдома. Уникнути неприємних непорозумінь у разі вашої забудькуватості допоможуть електронні поліси. Їх неможливо забути або пошкодити. До того ж електронна автоцивілка є чинним документом.

Страхові поліси онлайн

Зовсім не обов'язково оформляти страхування безпосередньо у відділенні компанії або в банку. З лютого 2019 року електронні поліси ОСЦПВ вважаються абсолютно законними та не потребують додаткового друку. Тільки якщо ви самі вважаєте за краще мати при собі документи в паперовому варіанті.

Електронний поліс ОСЦПВ можна легко і швидко оформити у нас на сайті Ukasko.ua. Це займає всього 5 хвилин часу, а після сплати страхування автоцивілка автоматично приходить вам на пошту. Страхування доступне онлайн з будь-якого пристрою, на пошті, а також в особистому кабінеті. Також автоцивілку можна завантажити й зберігати в телефоні або в планшеті.

Скільки коштує страхування ОСЦПВ

В Україні, як і в будь-якій країні, немає єдиної встановленої вартості ОСЦПВ для всіх автомобілів без винятку. Ціна полісу ОСЦПВ розраховується індивідуально, а на кінцевий результат впливають такі фактори.

 • Тип транспортного засобу, а саме, обсяг двигуна;
 • Сфера використання автомобіля. Якщо транспорт активно використовується для пасажирських, вантажних перевезень - відповідно ціна полісу автоцивілки буде вище;
 • Безаварійний стаж водія;
 • Репутація водія, особливо грає роль наявність або відсутність страхового шахрайства в минулому;
 • Місце прописки власника автомобіля;
 • Особисті пільги.

Право на отримання страхування ОСЦПВ зі знижкою мають пенсіонери, учасники війни, чорнобильці та особи з інвалідністю. Також якщо ви постійний клієнт компанії, то в якості заохочення до автоцивілки також можете отримати знижку від страховика. Люди, які мають досить тривалий безаварійний стаж, відсутність страхових виплат, можуть розраховувати на додатковий бонус.

Важливо пам'ятати, що в разі оформлення поліса ОСЦПВ на пільговика, необхідно щоб за кермом машини в разі ДТП також перебувала людина з пільгами. В іншому випадку, страхова компанія може відмовити у виплаті відшкодування автоцивілки.

Чому електронний поліс ОСЦПВ коштує дешевше

Ще один безпосередній плюс електронного полісу ОСЦПВ - це його доступна вартість. Страхування, оформлене онлайн, коштує дешевше паперового варіанту. На це є дві причини.

 1. Ви не платите за послуги страховим агентам або посередникам.
 2. Електронне страхування ОСЦПВ дешевше завдяки закладеному в нього коефіцієнту.

Коефіцієнт для електронного поліса автоцивілки знижує його ціну практично на 10%. Це спеціальний інструмент, покликаний зацікавити людей в оформленні електронного ОСЦПВ. Ціна електронної автоцивілки нижче завдяки відсутності додаткових витрат на робочу силу, витрати часу, ресурси у вигляді паперу, бланки та іншого. Тому оформляти ОСЦПВ онлайн на нашому сайті - не тільки швидко, але й вигідно.

Як оформити ОСЦПВ онлайн на сайті UKASKO

Оформити ОСЦПВ на нашому сайті можно в будь-який зручний для вас час. Вдома, по дорозі на роботу, в магазин, або поки чекаєте свою чергу в банку. Для того, щоб оформити ОСЦПВ, вам потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, також знати дані про свою машину. Ви вносите в форму на сайті всю необхідну інформацію, а після цього отримуєте всі доступні пропозиції автоцивілки різних страхових компаній.

Це зручно, адже так ви можете порівняти ціни фірм і самостійно вибрати максимально вигідну автоцивілку. 

Оплачуєте страхування ви теж на сайті. Не потрібно йти в банк, шукати найближчий термінал. Після оплати ОСЦПВ, поліс автоцивілки приходить вам на пошту. Автоцивілку можна знайти в своєму особистому кабінеті у нас на сайті, завантажити на смартфон або будь-який інший гаджет. При необхідності автоцивілку можна неодноразово надрукувати.

Страхування онлайн в Україні

Попри те, що електронні поліси ОСЦПВ є законними лише з лютого 2019 року, багато водіїв вже встигли оцінити зручність онлайн-страхування. У разі ДТП, під час перевірки документів поліцією немає потреби шукати автоцивілку, бо поліс завжди під рукою в телефоні. 
До того ж, оформлення ОСЦПВ відбувається швидко, і дозволяє заощадити на обраному полісі.

Що робити, якщо неправильно заповнене авто страхування

Іноді недобросовісні страховики вносять дані автомобіля неправильно, наприклад, занижують обсяг двигуна. Це робиться з метою знизити вартість ОСЦПВ. Але таке шахрайство загрожує для власника автомобіля, як мінімум, відсутністю страхових виплат автоцивілки. Тому заповнюючи дані самостійно не забувайте про те, що ОСЦПВ, в першу чергу, оберігає вас. І вносьте інформацію уважно.

Якщо ж після оплати автоцивілки ви знайшли помилку, не панікуйте. Просто зв'яжіться за телефоном з нашої технічною підтримкою, або напишіть в чат на сайті. Наші фахівці допоможуть розв'язати проблему з неправильно заповненим полісом ОСЦПВ, звернуться в страхову компанію, щоб внести корективи в автоцивілку.

Від чого не рятує автоцивілка

ОСЦПВ забезпечує свідомість водія і регулює вирішення спірних питань на дорозі. ОСЦПВ відповідає за відшкодування шкоди потерпілому в аварії. 

ОСЦПВ не страхує ваш автомобіль, не покриває наступні ситуації:

 • Крадіжку вашого транспортного засобу;
 • Злом автомобіля;
 • Ушкодження від природних або патогенних пригод, а також від фізичного впливу інших людей.
Читати далі