Оформлюйте ОСЦПВ за найвигіднішими цінами. Знижки вже чекають на Вас!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Переваги UKASKO

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 118 638осіб придбали страховий поліс
 • 13 897 038грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 91435варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Харків, вул. Шевченко 111а
Понеділок-п'ятниця з 09:00 до 21:00

ОСЦПВ Автоцивілка Онлайн

ОСЦПВ або, як його ще називають, автоцивілка - це страховий поліс, який необхідний кожному учаснику дорожнього руху разом з правами і техпаспортом. Поліс громадянської відповідальності ОСЦПВ потрібен для того, щоб вам не довелося з власного карману оплачувати збитки постраждалим в ДТП з вашої провини. За відсутність ОСЦПВ в Україні передбачено штраф від 425 до 850 грн. Портал UKASKO допоможе розібратися, як оформити ОСЦПВ в Києві та вибрати підходящий саме для вас електронний поліс ОСЦПВ.

Навіщо купувати ОСЦПВ в Україні

Деякі водії в Києві вважають, що дешевше заплатити невеликий штраф, але заощадити на придбанні автогражданки. Окрім штрафу, у разі ДТП вам доведеться оплатити лікування постраждалих та ремонт пошкоджених авто. При наявності ОСЦПВ всі ці витрати лягають на страхову компанію в Києві.

Слід при цьому нагадати, що ОСЦПВ не захищає автомобіль винуватця ДТП, не страхує ваше авто від крадіжки або природної катастрофи. Проти позбавлення прав і штрафів страховка, на жаль, також безсила.

Зручність ОСЦПВ також полягає в тому, що він поширюється не тільки на власника ТЗ, але й на будь-кого, хто опиниться за кермом в момент аварії. Правда, є кілька особливостей. Якщо автоцивілка оформлена на пільговика, то й за кермом повинен бути пільговик. Наприклад, якщо чоловік і дружина обоє мають право на пільги, то ОСЦПВ буде діяти для обох. Крім того, можуть виникнути питання щодо стажу водіння. Якщо досвідчений водій оформив страховку на себе, а потім віддав авто новачку, то ОСЦПВ варто переоформити знову, без обмеження водійського стажу.

Від чого залежить ціна на оформлення страховки

Держава встановила базовий тариф, який множиться на кілька коефіцієнтів. У результаті отримується остаточна вартість ОСЦПВ в Києві. На ціноутворення впливають:

 • Термін дії ОСЦПВ. Чим він більший, тим дешевше в результаті обійдеться страховка в перерахунку на день;
 • Стаж безаварійного водіння. За кожний спокійний рік страхові компанії дають бонус - знижку, як правило 5%;
 • Місце реєстрації власника транспортного засобу. Розмір міста, його населення, кількість авто, трафік - чим більше все це, тим більше доведеться заплатити. Наприклад, ОСЦПВ в Києві обійдеться кілька дорожче, ніж в одному з маленьких міст;
 • Тип двигуна. Чим більший його об'єм, тим дорожче ОСЦПВ;
 • Наявність франшизи. Страховка з франшизою обійдеться дешевше, і така страховка матиме більший ліміт виплат;
 • Пільги. Пенсіонери, чернобильці 1 і 2 категорії, люди з інвалідністю 2 групи і ветерани можуть купити ОСЦПВ зі знижкою 50%. При цьому пільговик повинен обов'язково бути власником авто, і об'єм двигателя ТЗ не може бути більше 2500 кубічних сантиметрів. У разі, якщо водієм виявиться інша особа, страхова компанія може відмовити у виплатах за ОСЦПВ. Але якщо водій також належить до пільгової категорії, страховка буде діяти.

Як оформити ОСЦПВ в Києві

Автомобілю, зареєстрованому на території іноземної держави, також потрібна страховка ОСЦПВ тільки на період перебування в Києві або іншому місті України. Дія ОСЦПВ закінчується о 24:00 того дня, що зазначений як дата закінчення.

Оформити ОСЦПВ можна як у відділенні страхової компанії, так і онлайн. Електронний страховий поліс є діючим документом.

Електронна автоцивілка онлайн

На сьогоднішній день ліміт виплат за ОСЦПВ за шкоду майну становить 130 тис. гривень, а за шкоду життю і здоров'ю - 260 тис. гривень. Ліміт можна збільшити, купивши додаткове страхування.

У разі ДТП потрібно повідомити свою страхову компанію негайно, як тільки викликали швидку допомогу та патрульну поліцію. Щоб отримати виплати, потрібно буде надати відомості про ДТП, рішення суду та поліс ОСЦПВ. Страхова компанія розрахує суму компенсації, виходячи з вартості робіт СТО та характеру травм постраждалих.

Якщо ваша страхова та страхова винуватця ДТП підписали угоду про пряме врегулювання, то ви, як постраждалий, можете отримати компенсацію за ОСЦПВ від свого страховика. На жаль, в Києві та інших містах України таких компаній всього 16, тому ймовірність того, що постраждалому доведеться звертатися до страховика винуватця ДТП, велика.

Чому варто замовляти ОСЦПВ у нас?

UKASKO - зручний і зрозумілий портал для пошуку страхових та фінансових пропозицій. На сьогоднішній день для наших клієнтів доступна електронна автоцивілка онлайн, туристичні страхування та найкращі пропозиції з кредитування. На сайті можна розрахувати і оформити страховку, порівняти пропозиції різних компаній, вивчити відгуки клієнтів. Обравши цікаві для вас опції страхового поліса, ви побачите всі доступні варіанти від страхових в Києві.

Читати далі