Порівнюйте та оформлюйте поліс ОСЦПВ онлайн з економією до 25%

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
,
Введіть коректну дату ОТК

Переваги UKASKO

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

Київ 83 Варіантів
949 грн — 2008 грн Знайти
Харків 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Одеса 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Дніпро 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Запоріжжя 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Львів 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Кривий Ріг 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Миколаїв 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Маріуполь 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Вінниця 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Херсон 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Полтава 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Арциз 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Біла Церква 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Буча 83 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Горішні Плавні 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Краматорськ 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кременчук 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кропивницький 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Пісочин 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Сєвєродонецьк 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Суми 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Умань 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Черкаси 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Чернігів 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Житомир 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Чернівці 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Рівне 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Івано-Франківськ 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Кам`янське 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Тернопіль 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Луцьк 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Статистика за весь час
 • 19 862осіб придбали страховий поліс
 • 2 328 434грн заощадили з кешбеком
 • 706варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку?
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це звичайне страхування, яке надається страхувальнику в електронному вигляді. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія полісу. Електронний поліс неможливо підробити.

На сайті МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України) за реєстраційним номером авто або за номером полісу ОСЦПВ: https://policy-web.mtsbu.ua/

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або планшет. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Ні, оплата проводиться в онлайн-режимі.

Для оформлення ОСЦПВ онлайн досить мати під рукою права або паспорт, а також тех. паспорт автомобілю. Для оплати страхування вам потрібна карта з можливістю розрахунку в інтернеті.

Так, можна. Електронний поліс ОСЦПВ оформлюється на автомобіль, тому відповідальність будь-якого водія, який ним керує на законних підставах, застрахована.

Поліс формується в централізованій базі МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України). Це об'єднання страховиків, які мають право укладати договори ОСЦПВ. МТСБУ координує роботу страхових компаній та виконує гарантійні функції щодо відшкодування шкоди відповідно до чинного законодавства України.

Перевірити поліс ОСЦПВ ви можете, зайшовши на сайт МТСБУ. Для цього потрібно ввести номер застрахованого автомобіля або номер страхового поліса. Після вам буде надана інформація про страхову компанію, марку, модель, кузов автомобіля та інші дані полісу.

UKASKO не є страховою компанією або посередником. Ми є агрегатором продуктів і пропозицій страхових компаній для порівняння та покупки їх онлайн. Тому ми гарантуємо відправку страхового поліса на вказаний Вами e-mail після отримання поліса від страхової компанії. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат. Наші спеціалісти допоможуть вирішити вашу проблему.

Так, безпечно. Ми працюємо тільки з компаніями-лідерами інтернет-платежів в Україні. Вони гарантують безпеку онлайн-платежів. Ми не маємо доступу до платіжних даних і не зберігаємо інформацію про платіжні картки.

Проблеми з оплатою в інтернеті можуть виникнути в разі помилки з боку банку або платіжної системи. Також рекомендуємо перевірити або збільшити ліміт для оплати в інтернеті на картці. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат.

Відповідно до Закону України “Про страхування”, страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового полісу, то страхування набуває чинності наступного дня після дня оформлення. В такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Найкраще про нашу надійність можуть розповісти наші партнери. Це лідери українського і міжнародного ринку страхування, перевірені страхові компанії, члени МТСБУ. Повний список наших партнерів ви можете побачити тут https://ukasko.ua/partners.

Оформляючи страховий поліс ОСЦПВ у нас, ви абсолютно нічим не ризикуєте. Ми - офіційний агент МТСБУ http://www.mtsbu.ua/ і маємо сертифіковані партнерські відносини зі страховими компаніями, що представленi на сайтi.

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером +38 (050) 30 55 507.

Статті на тему автоцивілки

Рейтинг Страхових Компаній України

Страховка - це не просто вимога держави та не додатковий прихований податок...

Читати далі

Нові Можливості Для Оформлення ОСЦПВ

Друзі, у нас є кілька приємних новин! Ми старанно працювали та поліпшили...

Читати далі

Як Розраховується Вартість Ремонту Автомобіля за ОСЦПВ

Навіть дрібна аварія - це неприємна та клопітна ситуація. І завжди ДТП вима...

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Харків, вул. Шевченко 111а
Понеділок-п'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів 24/7

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності ОСЦПВ онлайн

Що таке ОСЦПВ і як це працює? Всі автомобілі й транспортні засоби відрізняються між собою в ціновій категорії. У разі аварії може виникнути дуже неприємне питання відшкодування збитків постраждалим особам. Особливо, якщо в ДТП беруть участь автомобілі високого класу.

Щоб у водія завжди була впевненість в тому, що винуватець аварії може заплатити за завдану шкоду, був прийнятий закон про обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності - ОСЦПВ (скорочено).

ОСЦПВ також називають автоцивілкою. Незалежно від типу автомобіля й мотоцикла, кожному водієві необхідно мати страхування ОСЦПВ.

Навіщо потрібне обов'язкове страхування автомобіля

Страхування ОСЦПВ компенсує втрати потерпілому в ДТП. Іншими словами, страхова компанія винуватця аварії бере на себе його відповідальність, відшкодовує збитки всім, хто з його вини постраждав в дорожньо-транспортній пригоді.

Наявність ОСЦПВ закріплено на законодавчому рівні. Кожен власник наземного транспорту зобов'язаний мати автоцивілку. Інакше він не має права виїжджати взагалі. В іншому випадку він зобов'язаний сплатити штраф.

Законом передбачені штрафи за відсутність ОСЦПВ як в цілому, так й за те, що поліс автоцивілки забули вдома. Уникнути неприємних непорозумінь у разі вашої забудькуватості допоможуть електронні поліси. Їх неможливо забути або пошкодити. До того ж, електронна автоцивілка є чинним документом.

Страхові поліси онлайн

Зовсім не обов'язково оформляти страхування безпосередньо у відділенні компанії або в банку. З лютого 2019 року електронні поліси ОСЦПВ вважаються абсолютно законними та не потребують додаткового друку. Тільки якщо ви самі вважаєте за краще мати при собі документи в паперовому варіанті.

Електронний поліс ОСЦПВ можна легко і швидко оформити у нас на сайті. Це займає всього 5 хвилин часу, а після сплати страхування автоцивілка автоматично приходить вам на пошту. Страхування доступне онлайн з будь-якого пристрою, на пошті, а також в особистому кабінеті. Також автоцивілку можна завантажити й зберігати в телефоні або в планшеті.

Скільки коштує страхування ОСЦПВ

В Україні, як і в будь-якій країні, немає єдиної встановленої вартості ОСЦПВ для всіх автомобілів без винятку. Ціна полісу ОСЦПВ розраховується індивідуально, а на кінцевий результат впливають такі фактори.

 • Тип транспортного засобу, а саме, обсяг двигуна;
 • Сфера використання автомобіля. Якщо транспорт активно використовується для пасажирських, вантажних перевезень - відповідно ціна полісу автоцивілки буде вище;
 • Безаварійний стаж водія;
 • Репутація водія, особливо грає роль наявність або відсутність страхового шахрайства в минулому;
 • Місце прописки власника автомобіля;
 • Особисті пільги.

Право на отримання страхування ОСЦПВ зі знижкою мають пенсіонери, учасники війни, чорнобильці та особи з інвалідністю. Також якщо ви постійний клієнт компанії, то в якості заохочення до автоцивілки також можете отримати знижку від страховика. Люди, які мають досить тривалий безаварійний стаж, відсутність страхових виплат, можуть розраховувати на додатковий бонус.

Важливо пам'ятати, що в разі оформлення полісу ОСЦПВ на пільговика, необхідно щоб за кермом машини в разі ДТП також перебувала людина з пільгами. В іншому випадку, страхова компанія може відмовити у виплаті відшкодування автоцивілки.

Чому електронний поліс ОСЦПВ коштує дешевше

Ще один безпосередній плюс електронного полісу ОСЦПВ - це його доступна вартість. Страхування, оформлене онлайн, коштує дешевше паперового варіанту. На це є дві причини.

 1. Ви не платите за послуги страховим агентам або посередникам.
 2. Електронне страхування ОСЦПВ дешевше завдяки закладеному в нього коефіцієнту.

Коефіцієнт для електронного полісу автоцивілки знижує його ціну практично на 10%. Це спеціальний інструмент, покликаний зацікавити людей в оформленні електронного ОСЦПВ. Ціна електронної автоцивілки нижче завдяки відсутності додаткових витрат на робочу силу, витрати часу, ресурси у вигляді паперу, бланки та іншого. Тому оформляти ОСЦПВ онлайн на нашому сайті - не тільки швидко, але й вигідно.

Як оформити ОСЦПВ онлайн на сайті UKASKO

Оформити ОСЦПВ на нашому сайті можно в будь-який зручний для вас час. Вдома, по дорозі на роботу, в магазин, або поки чекаєте свою чергу в банку. Для того, щоб оформити ОСЦПВ, вам потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, також знати дані про свою машину. Ви вносите в форму на сайті всю необхідну інформацію, а після цього отримуєте всі доступні пропозиції автоцивілки різних страхових компаній.

Це зручно, адже так ви можете порівняти ціни фірм і самостійно вибрати максимально вигідну автоцивілку. 

Оплачуєте страхування ви теж на сайті. Не потрібно йти в банк, шукати найближчий термінал. Після оплати ОСЦПВ, поліс автоцивілки приходить вам на пошту. Автоцивілку можна знайти в своєму особистому кабінеті у нас на сайті, скачати на смартфон або будь-який інший гаджет. При необхідності автоцивілку можна неодноразово роздрукувати.

Страхування онлайн в Україні

Незважаючи на те, що електронні поліси ОСЦПВ є законними лише з лютого 2019 року, багато водіїв вже встигли оцінити зручність онлайн-страхування. У разі ДТП, під час перевірки документів поліцією немає потреби шукати автоцивілку, бо поліс завжди під рукою в телефоні. 
До того ж, оформлення ОСЦПВ відбувається швидко, і дозволяє заощадити на обраному полісі.

Що робити, якщо неправильно заповнене авто страхування

Іноді недобросовісні страховики вносять дані автомобіля неправильно, наприклад, занижують обсяг двигуна. Це робиться з метою знизити вартість ОСЦПВ. Але таке шахрайство загрожує для власника автомобіля, як мінімум, відсутністю страхових виплат автоцивілки. Тому заповнюючи дані самостійно не забувайте про те, що ОСЦПВ, в першу чергу, оберігає вас. І вносьте інформацію уважно.

Якщо ж після оплати автоцивілки ви знайшли помилку, не панікуйте. Просто зв'яжіться за телефоном з нашої технічною підтримкою, або напишіть в чат на сайті. Наші фахівці допоможуть розв'язати проблему з неправильно заповненим полісом ОСЦПВ, звернуться в страхову компанію, щоб внести корективи в автоцивілку.

Від чого не рятує автоцивілка

ОСЦПВ забезпечує свідомість водія і регулює вирішення спірних питань на дорозі. ОСЦПВ відповідає за відшкодування шкоди потерпілому в аварії. 

ОСЦПВ не страхує ваш автомобіль, не покриває наступні ситуації:

 • Крадіжку вашого транспортного засобу;
 • Злом автомобіля;
 • Ушкодження від природних або патогенних пригод, а також від фізичного впливу інших людей.
Читати далі