Купити Поліс ОСЦПВ в Кам'янець-Подільському 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Кам'янець-Подільському • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість на ОСЦПВ у Кам'янець-Подільському та інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 120 457осіб придбали страховий поліс
  • 14 110 925грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання по ОСЦПВ у Кам'янець-Подільському

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти у Кам'янець-Подільському

Із загальних питань

м. Кам'янець-Подільський
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити ОСЦПВ дешево у Кам'янець-Подільському

Розумна економія ще нікому не шкодила. І зайвий раз переконатися в цьому ви можете, оформляючи ОСЦПВ на нашому сайті. Попри те, що в Кам'янець-Подільському багато страхових компаній та великий вибір пропозицій, найдешевший та найшвидший спосіб оформити ОСЦПВ - це Ukasko.ua.

За допомогою агрегатора страхових пропозицій Ukasko ви зможете порівняти різні варіанти страховок і підібрати для себе найбільш відповідний поліс ОСЦПВ за найкращою ціною. У картці кожної пропозиції доступна повна інформація про опції, що містить страховка, а сам перелік варіантів ОСЦПВ можна фільтрувати та сортувати за вибраними параметрами.

Ми працюємо без націнок і комісій. Тобто, ви купуєте страховку за ціною страхової компанії. І навіть більше. Ukasko регулярно проводить знижки та розпродажі, і так ви оформлюєте ОСЦПВ навіть дешевше, ніж на сайті страхової або деінде. Це швидко та вигідно!

Що покриває поліс ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водія під час дорожнього руху. Тобто, якщо водій з актуальним полісом ОСЦПВ провокує аварію, то збиток потерпілим від його дій буде відшкодовано коштом страховки.

Однак майте на увазі, що ліміти виплат за ОСЦПВ не безмежні. Автоцивілка має певні ліміти, встановлені державою. На кінець 2020 року це 130 000 та 260 000 грн за шкоду майну та здоров'ю відповідно. Однак ліміти досить часто змінюються, і з кожним роком зростають. Якщо ж ви бажаєте розширити ліміт страхового покриття вже зараз, то можете оформити ДЦВ на додаток до поліса ОСЦПВ. Ви можете вибрати страхову суму самостійно, аж до 1 млн грн.

Коштом поліса ОСЦПВ відбувається відшкодування збитків, яких зазнали потерпілі в аварії, що сталася з вини власника страховки. Сам же страхувальник не отримує ніякого відшкодування. Поліс ОСЦПВ не покриває збитки, пов'язані з ремонтом або відновленням транспорту власника автоцивілки. Для цього існує поліс КАСКО.

Як вибрати страхову компанію в Кам'янець-Подільському

У Кам'янець-Подільському досить велика кількість різних страхових компаній. І вибрати серед їхніх пропозицій найбільш слушний поліс ОСЦПВ буває складно не тільки водієві-новачку, але і тим, хто вже давно за кермом. Тому, щоб не розгубитися серед страхових компаній і варіантів страховок в Кам'янець-Подільському, ми рекомендуємо вам скористатися нашим сайтом.

На Ukasko.ua ви можете не просто розрахувати ціну страховки за індивідуальними даними та порівняти варіанти ОСЦПВ від різних страхових компаній, але й порівняти їх рейтинги та позиції на ринку. Завдяки незалежним рейтингам страхових компаній, статистиці та середній швидкості виплат, ви можете вибрати найнадійнішу страхову компанію та бути впевненими у своєму фінансовому захисті разом з Ukasko!

Читати далі