Купити Поліс ОСЦПВ в Запоріжжі 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Запоріжжі • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Запоріжжі та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 479осіб придбали страховий поліс
 • 14 113 265грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Запоріжжі

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Запоріжжі

Із загальних питань

м.Запоріжжя
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформлення ОСЦПВ у Запоріжжі

Водіям у Запоріжжі потрібно оформляти ОСЦПВ так само, як і всім власникам автотранспорту в нашій країні. ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільноправової відповідальності водіїв наземного транспорту. Це обов'язковий вид страхування, і якщо у вас немає поліса ОСЦПВ, то ви не маєте права користуватися своїм автомобілем або мотоциклом.

Оформляючи поліс ОСЦПВ у Запоріжжі, його дія поширюється по всій Україні. Тобто вам не потрібно оформляти інше страхування, виїжджаючи за межі Запорізької області.

Що страхує ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водія перед іншими учасниками дорожнього руху. Тобто, в разі аварії страхова компанія винної сторони відшкодовує завдані збитки потерпілим. Якщо у водія немає поліса ОСЦПВ, то на нього лягають зобов'язання з відшкодування шкоди. Плюс до всього він заплатить штраф за відсутність ОСЦПВ.

Виплати за ОСЦПВ у 2020 році становлять 130 і 260 тис грн за шкоду майну та здоров'ю відповідно. Це досить велика сума, однак якщо транспорту нанесені серйозні пошкодження, то страхового відшкодування може не вистачити для повного відшкодування шкоди. Тому рекомендується оформляти додаткове покриття, щоб розширити ліміти страхових виплат ОСЦПВ.

Як розрахувати ціну ОСЦПВ

Страхування ОСЦПВ відрізняється демократичною ціною, доступною кожному водієві. Обов'язкове автострахування можна оформити на автомобіль будь-якого року випуску. Ціна страхового поліса ОСЦПВ розраховується індивідуально. На неї впливають різні чинники.

Для розрахунку ціни ОСЦПВ є встановлена ​​державою формула. Вона складається з базового платежу й коефіцієнтів значень, що впливають на ОСЦПВ. Існує встановлений базовий платіж, на який множаться коефіцієнти. Коефіцієнти - це значення факторів, які впливають на ціну ОСЦПВ.

На ціну ОСЦПВ впливають:

 • Місто реєстрації власника транспорту. Значення має розмір міста, кількість населення та щільність трафіку. Наприклад, ОСЦПВ у Запоріжжі обійдеться дешевше, ніж в столиці або більших містах;
 • Обсяг двигуна. Чим він більший, тим дорожче страхування ОСЦПВ;
 • Пільги. Право на знижку при оформленні ОСЦПВ мають пенсіонери, інваліди, чорнобильці та учасники війни;
 • Марка й модель автомобіля;
 • Тип транспортного засобу.

Як заощадити на ОСЦПВ

Завдяки сервісу онлайн-страхування UKASKO.UA є кілька способів заощадити на ОСЦПВ.

 1. Електронний поліс ОСЦПВ. Формула розрахунку електронного страхового поліса передбачає спеціальний коефіцієнт, який знижує вартість е-ОСЦПВ практично на 10%. При цьому страхування є оригінальним і чинним, та нічим не відрізняється від паперового аналога поліса.
 2. Кешбек. Вибираючи пропозиції на UKASKO зверніть увагу, що за багатьма з них ви можете отримати кешбек назад на картку. Частина грошей, витрачених на оформлення ОСЦПВ, повернеться вам на рахунок. Суму кешбека для вашої зручності ви можете побачити відразу у пропозиції.
 3. Акції. На сайті часто проходять розпродажі, на яких ви можете купити страхування ОСЦПВ зі знижкою.
 4. Ціна безпосередньо від страхових. Ми не беремо комісій за підбір і оформлення поліса ОСЦПВ. Ви економите не тільки на полісі, але й на винагороді страховому агенту.
 5. Найнижчі ціни на ринку. Ми виводимо пропозиції від страхових і регулярно контролюємо зміни. Тому гарантуємо максимально низьку вартість поліса ОСЦПВ.

Ціни на ОСЦПВ у різних страхових компаній відрізняються. Тому за допомогою агрегатора цін UKASKO легко вибрати найдешевший поліс ОСЦПВ і не переплачувати іншим страховим за аналогічні функції страхування.

Читати далі