Порівнюйте Та Оформлюйте Поліс ОСЦПВ Онлайн У Чернігові

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
,
Введите корректную дату ОТК
,

Переваги UKASKO

Економія 15% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

Київ 83 Варіантів
949 грн — 2008 грн Знайти
Харків, Харківська обл. 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Одеса, Одеська обл. 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Дніпро, Дніпропетровська обл. 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Запоріжжя, Запорізька обл. 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Львів, Львівська обл. 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Кривий Ріг, Дніпропетровська обл. 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Миколаїв, Миколаївська обл. 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Маріуполь, Донецька обл. 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Вінниця, Вінницька обл. 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Херсон, Херсонська обл. 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Полтава, Полтавська обл. 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Арциз, Одеська обл. 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Біла Церква, Київська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Буча, Київська обл. 83 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Горішні Плавні, Полтавська обл. 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Краматорськ, Донецька обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кременчук, Полтавська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кропивницький, Кіровоградська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
смт. Пісочин, Харківський р-н, Харківська обл. 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Сєвєродонецьк, Луганська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Суми, Сумська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Умань, Черкаська обл. 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Черкаси, Черкаська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Чернігів, Чернігівська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Житомир, Житомирська обл. 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Чернівці, Чернівецька обл. 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Рівне, Рівненська обл. 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Статистика за весь час
  • 17 779осіб придбали страховий поліс
  • 2 081 702грн заощадили з кешбеком
  • 575варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку?
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це звичайне страхування, яке надається страхувальнику в електронному вигляді. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія полісу. Електронний поліс неможливо підробити.

На сайті МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України) за реєстраційним номером авто або за номером полісу ОСЦПВ: https://policy-web.mtsbu.ua/

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або планшет. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Ні, оплата проводиться в онлайн-режимі.

Для оформлення ОСЦПВ онлайн досить мати під рукою права або паспорт, а також тех. паспорт автомобілю. Для оплати страхування вам потрібна карта з можливістю розрахунку в інтернеті.

Так, можна. Електронний поліс ОСЦПВ оформлюється на автомобіль, тому відповідальність будь-якого водія, який ним керує на законних підставах, застрахована.

Поліс формується в централізованій базі МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України). Це об'єднання страховиків, які мають право укладати договори ОСЦПВ. МТСБУ координує роботу страхових компаній та виконує гарантійні функції щодо відшкодування шкоди відповідно до чинного законодавства України.

Перевірити поліс ОСЦПВ ви можете, зайшовши на сайт МТСБУ. Для цього потрібно ввести номер застрахованого автомобіля або номер страхового поліса. Після вам буде надана інформація про страхову компанію, марку, модель, кузов автомобіля та інші дані полісу.

UKASKO не є страховою компанією або посередником. Ми є агрегатором продуктів і пропозицій страхових компаній для порівняння та покупки їх онлайн. Тому ми гарантуємо відправку страхового поліса на вказаний Вами e-mail після отримання поліса від страхової компанії. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат. Наші спеціалісти допоможуть вирішити вашу проблему.

Так, безпечно. Ми працюємо тільки з компаніями-лідерами інтернет-платежів в Україні. Вони гарантують безпеку онлайн-платежів. Ми не маємо доступу до платіжних даних і не зберігаємо інформацію про платіжні картки.

Проблеми з оплатою в інтернеті можуть виникнути в разі помилки з боку банку або платіжної системи. Також рекомендуємо перевірити або збільшити ліміт для оплати в інтернеті на картці. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат.

Відповідно до Закону України “Про страхування”, страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового полісу, то страхування набуває чинності наступного дня після дня оформлення. В такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Найкраще про нашу надійність можуть розповісти наші партнери. Це лідери українського і міжнародного ринку страхування, перевірені страхові компанії, члени МТСБУ. Повний список наших партнерів ви можете побачити тут https://ukasko.ua/partners.

Оформляючи страховий поліс ОСЦПВ у нас, ви абсолютно нічим не ризикуєте. Ми - офіційний агент МТСБУ http://www.mtsbu.ua/ і маємо сертифіковані партнерські відносини зі страховими компаніями, що представленi на сайтi.

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером +38 (050) 30 55 507.

Статті на тему автоцивілки

Чи потрібно Купувати Поліс ОСЦПВ на Трактор

Необхідність оформлення страхування ОСЦПВ на трактор та іншу сільськогосп...

Читати далі

Страхова Компанія ІНГО: Новий Партнер UKASKO

Дорогі клієнти, ми раді представити Вам нового партнера платформи онлайн...

Читати далі

Чи Потрібен Поліс ОСЦПВ на Вантажівку

Часто водіїв вантажівок і габаритних автомобілів цікавить питання, чи пот...

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Чернігі, вул. Шевченка 162
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів 24/7

Оформити ОСЦПВ у Чернігові онлайн

Кожному водієві потрібен поліс ОСЦПВ. І оформляти його потрібно регулярно, адже прострочений поліс ОСЦПВ не має ніякої сили. Тому всім власникам наземного транспорту буде корисно дізнатися про те, як оформити ОСЦПВ швидко й вигідно.

Якщо ви оформляєте ОСЦПВ у Чернігові, то виїжджаючи за межі Чернігівської області вам не потрібно оформляти інше страхування. Поліс ОСЦПВ діє на території всієї України.

Що покриває ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. Поліс ОСЦПВ вступає в дію, якщо сталася аварія. Тоді страхова компанія винуватця ДТП відшкодовує збитки потерпілої сторони.

Законодавство України наказує кожному власнику наземного транспорту мати при собі чинний поліс ОСЦПВ. За недотримання цієї вимоги водіїв чекає штраф. І самостійне відшкодування збитків в разі аварії.

Скільки виплачує ОСЦПВ

Виплати за ОСЦПВ в десятки разів перевищують ціну страхування. І вони регулярно зростають. У 2020 році виплати за ОСЦПВ складають 130 тис за шкоду майну та 260 тис грн за заподіяну здоров'ю шкоду.

Це достатня сума для ремонту автомобіля, але якщо майну завдано серйозних ушкоджень, то навіть її може не вистачити. Тому водіям, які хочуть максимально застрахувати свою відповідальність, рекомендується оформляти додаткове покриття ДЦВ.

Як працює ДЦВ? Наприклад, ви потрапили в аварію в Чернігові, й загальний збиток потерпілої сторони становить понад 130 000 грн. Тоді різницю, між лімітом ОСЦПВ і реальною вартістю ремонту доведеться оплачувати вам, як винному водієві. А якщо у вас буде оформлено ДЦВ, то цю різницю виплатить страхова компанія, а вам не доведеться витрачати свій бюджет.

Оформляючи поліс ОСЦПВ на нашому сайті, ви можете вибрати додаткове покриття та розширити ліміт страхових виплат від 50 000 до 1 млн.

Як оформити електронний поліс ОСЦПВ у Чернігові

Для того, щоб оформити страхування ОСЦПВ, більше не треба витрачати цілий день, щоб відвідати відділення страхової компанії. Оформити ОСЦПВ можна онлайн в будь-який зручний час. Навіть не виходячи з дому, з мобільного телефону або ноутбука.

Електронний поліс ОСЦПВ є повноцінним чинним страхуванням. Його не потрібно підтверджувати чи роздруковувати. Електронний ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або планшеті. У разі аварії або перевірки документів досить показати поліс з екрану чи просто назвати номер ОСЦПВ.

Переваги електронного поліса ОСЦПВ

Електронний поліс ОСЦПВ має безліч переваг у порівнянні з паперовим полісом. Паперовий поліс ОСЦПВ зручний лише одним - він звичний. А електронний поліс значно виграє в порівнянні з ним.

  1. Електронний поліс неможливо підробити. Номер поліса ОСЦПВ формується в базі МТСБУ, Моторного транспортного страхового бюро України. Після оплати він також залишається доступним в реєстрі.
  2. ОСЦПВ онлайн коштує дешевше. До вартості електронного полісу закладено спеціальний коефіцієнт, який знижує вартість страхування майже на 10%.
  3. Електронний ОСЦПВ зручно зберігати. Ви можете роздрукувати його, якщо вважаєте за краще зберігати поліс у паперовому вигляді. Також його можна завантажити на смартфон або будь-яке цифровий пристрій, і показувати його безпосередньо з екрану.
  4. Електронний поліс неможливо втратити або забути вдома. Навіть якщо щось трапиться з девайсом, на якому зберігається страхування, поліс доступний в особистому кабінеті на сайті, а також на пошті, яку вказано під час придбання ОСЦПВ. Його можна завантажити необмежену кількість разів.
  5. Простота оформлення. Ви самостійно заповнюєте дані на сайті та оплачуєте поліс банківською карткою. І все. Оформлення поліса ОСЦПВ займає не більш ніж 15 хвилин. Придбати страхування можливо в будь-який час, вдома або по дорозі на роботу, вдень або навіть вночі.

Але найголовніша перевага електронного поліса ОСЦПВ - це можливість вибрати найвигідніший поліс. Ціни на страхування хоч і встановлюються державою, але відрізняються у різних страхових. І за допомогою платформи UKASKO.UA ви можете порівняти ціни та вибрати поліс ОСЦПВ в Чернігові за найдешевшою ціною. При цьому ви не платите ніяких комісій ні сайту, ні страховим агентам. Це абсолютно безкоштовно.

Читать далее