Купити Поліс ОСЦПВ в Кривому Розі 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Кривому Розі • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Кривому Розі та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 468осіб придбали страховий поліс
 • 14 110 868грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Кривому Розі

Електронний поліс ОСЦПВ, по суті, нічим не відрізняється від паперового поліса. Він цілком чинний і має законну силу, його можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Ціна страхування ОСЦПВ не має фіксованої ціни та розраховується індивідуально за даними кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування, скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну страхування ОСЦПВ і оформити поліс онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номером транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, тому що він формується та зберігається в єдиному реєстрі МТСБУ. Будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн одним із таких способів:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Так, страховку можна розірвати до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії ОСЦПВ, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Ліміт виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн та 260 0000 грн за шкоду, заподіяну майну та життю (здоров'ю) відповідно.При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно обов'язково роздруковувати. Ви можете роздрукувати страхування, якщо вважаєте за краще зберігати документи в паперовому вигляді. Дані страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ, тому ОСЦПВ досить завантажити в телефон або планшет.

Коли в ДТП бере участь не більше двох транспортних засобів, та у їх власників укладені поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Франшиза - це заздалегідь встановлена сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Кривому Розі

Із загальних питань

м. Кривий Ріг
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити автоцивілку в Кривому Розі

ОСЦПВ - це обов'язковий вид автострахування. Його потрібно оформляти кожному власнику наземного транспорту. Тому всім водіям важливо знати, як вигідно оформити ОСЦПВ, заощадити на полісі, але при цьому вибрати гарне страхування з максимальним покриттям.

Оформляючи ОСЦПВ у Кривому Розі, страховий поліс буде діяти на території всієї України. При цьому, ви можете оформити страхування ОСЦПВ навіть не виходячи з дому, з комп'ютера або мобільного телефону. І зробити це можна за допомогою агрегатора цін UKASKO.UA.

Як оформити ОСЦПВ дешево в Кривому Розі

Чи помічали ви, що ціни на страхування ОСЦПВ відрізняються у різних страхових. Причина цього в тому, що є встановлена ​​формула для розрахунку ОСЦПВ. Але різні страхові компанії можуть трохи змінювати ціну. І вибрати страхування ОСЦПВ з мінімальною націнкою легко за допомогою нашого сайту.

Платформа онлайн-страхування UKASKO.UA надає всі доступні пропозиції від страхових компаній. І ви можете вибрати серед них найвигідніший страховий поліс, орієнтуючись на ціну ОСЦПВ. Також доступний актуальний рейтинг страхових компаній за останній квартал. У рейтингу враховується швидкість виплат, врегулювання страхових випадків, загальний рейтинг страхової та кількість скарг від клієнтів компанії. Тому на UKASKO.UA легко вибрати не лише дешевий страховий поліс, але й знайти надійну страхову компанію.

Ціни на нашому сайті напряму від страхових. Немає ніяких націнок і комісій за вибір й оформлення ОСЦПВ. До того ж, оформляючи електронний поліс ОСЦПВ, ви економите на страхуванні майже 10% від загальної ціни.

Як розраховується вартість ОСЦПВ

Для розрахунку вартості ОСЦПВ використовується державна формула. Законодавством встановлено єдиний платіж для всіх водіїв країни, а на нього множаться спеціальні коефіцієнти. Значення коефіцієнтів виводиться з факторів, які впливають на ціну ОСЦПВ. Серед них:

 • Тип транспорту;
 • Марка та модель автомобіля;
 • Обсяг двигуна;
 • Місто прописки власника транспортного засобу;
 • Стаж водія;
 • Наявність страхового шахрайства в минулому;
 • Особисті пільги.

Мешканцям таких міст, як Кривий Ріг, поліс ОСЦПВ буде коштувати дешевше, ніж, наприклад, киянам. Має значення населеність міста, щільність трафіку.

Оформлювати ОСЦПВ можна на автомобіль будь-якого року випуску. Тому що це обов'язковий вид страхування, він доступний для всіх водіїв без винятку.

Пропонуємо вам легко та швидко оформити електронний поліс ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA та не переживати щодо його справжності. Всі поліси ОСЦПВ формуються у внутрішній базі Моторного транспортного страхового бюро України (МТСБУ) і їх неможливо підробити.

Читати далі