20.08–20.09
Розіграш 100 літрів пального від
Розіграш 100 літрів пального
від СК «Альфа Страхування»

Порівнюйте Та Оформлюйте Поліс ОСЦПВ Онлайн у Мелітополі

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Переваги UKASKO у Мелітополі

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість на ОСЦПВ у Мелітополі та інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 48 084осіб придбали страховий поліс
  • 5 631 526грн заощадили з кешбеком
  • 1186варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання у Мелітополі

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Чи потрібно ОСЦПВ для мотоцикла

У більшості реклам та оголошень про ОСЦПВ зустрічаються ...

Читати далі
preview

Що таке франшиза в страхуванні

Питання франшизи часто призводить тих, хто оформляє страховку, в ...

Читати далі
preview

Що таке пряме врегулювання збитків?

Однією з причин недовіри та нелюбові водіїв до поліса ОСЦПВ є те, що ...

Читати далі

Контакти у Мелітополі

Із загальних питань

м. Мелітополь
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів

Як оформити ОСЦПВ у Мелітополі онлайн

У Мелітополі досить великий вибір страхових компаній, які мають ліцензії на оформлення страхування ОСЦПВ. Автоцивілка, або ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності, яке зобов'язані оформляти всі власники наземного транспорту. Наявність полісу ОСЦПВ регулюється та передбачається законодавством. І вимоги до наявності ОСЦПВ поширюються на всю країну. Але від міста оформлення страховки теж багато що залежить.

Як краще оформити автоцивілку в Мелітополі?

Місто, в якому прописаний власник транспорту, в першу чергу впливає на ціну страховки ОСЦПВ. Вся Україна поділена на зони, та для кожної з них передбачений особливий коригувальний коефіцієнт для розрахунку ОСЦПВ. Тому вартість страховки ОСЦПВ безпосередньо залежить від місця реєстрації власника автомобіля або мотоцикла.

Але не тільки місто впливає на ціну страховки. Є багато інших факторів, і один з них - це страхова компанія. Вона має істотний вплив на підсумкову ціну страховки. Тому попри те, що у Мелітополі є багато відділень страхових компаній, для того, щоб оформити ОСЦПВ дешево, необхідно спочатку порівняти пропозиції.

Зробити це ви можете на нашому сайті Ukasko.ua. Порівнюючи варіанти ОСЦПВ від різних страхових компаній, ви не просто можете вибрати найвигідніший варіант, але і знайти справді надійний страховий. На сайті є зручні фільтри та можливість сортування пропозицій по вас критеріям. І коли ви підберете ОСЦПВ, яке відповідає вашим вимогам, то за лічені хвилини зможете оформити потрібну страховку на нашому сайті.

Що впливає на ціну ОСЦПВ

Ціна ОСЦПВ розраховується згідно з державною формулою. Вона складається з базового платежу, розмір якого єдиний для всіх власників транспортних засобів та встановлюється державою, і коригувальних коефіцієнтів. По суті, ціну формують саме коефіцієнти. Вони змінюються залежно від типу транспортного засобу, об'єму двигуна, міста прописки власника, пільг і марки автомобіля. Це основні фактори, які впливають на ціну страховки ОСЦПВ, але й про вплив страхової компанії не варто забувати.

І ще цікавий момент - це електронний поліс ОСЦПВ. Для електронного поліса автоцивілки передбачений спеціальний коефіцієнт, який знижує ціну автоцивілки на 10%. Тому оформлення ОСЦПВ онлайн на сайті Ukasko.ua - це найвигідніший спосіб купити страховку дешево у Мелітополі!

Читати далі