Купити Поліс ОСЦПВ в Ужгороді 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Ужгороді • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Ужгороді та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 120 458осіб придбали страховий поліс
  • 14 113 356грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Ужгороді

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Ужгороді

Із загальних питань

м. Ужгород
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Де оформити автоцивілку зі знижкою в Ужгороді

Ужгород - це місто з досить насиченим дорожнім рухом і великим потоком машин. І нерідко на дорогах виникають спірні ситуації, які складно вирішити без втручання правоохоронних органів або судових інстанцій. І значну допомогу водієві в подібних питаннях надає автоцивілка, або ОСЦПВ. 

Що таке автоцивілка (ОСЦПВ)? Це страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту перед іншими учасниками дорожнього руху. Тобто, якщо власник автоцивілки спровокує аварію, то його страхова компанія відшкодовує збитки постраждалим в ДТП.

І за законом оформляти автоцивілку щорічно повинен кожен водій. Це обов'язкове автострахування. І якщо у водія немає автоцивілки, то і користуватися транспортним засобом він не має права. Вимоги до наявності ОСЦПВ закріплені на законодавчому рівні. Тому і всі зміни в ціні страховки та процедурі її оформлення також регламентуються законодавством.

Скільки коштує автоцивілка в Ужгороді

Оформляючи автоцивілку важливо розуміти, що ціна, яку пропонує вам за поліс страхова компанія, буде відрізнятися від тих, які заплатили ваші знайомі та родичі. Автоцивілка не має фіксованої ціни та завжди розраховується індивідуально для кожного транспортного засобу. Звідси різна ціна.

На ціну страховки впливає місто прописки власника, тип транспорту, об'єм двигуна та інші фактори.

Тому в Ужгороді автоцивілка буде коштувати дешевше, ніж, наприклад, у Києві. Але для того, щоб дізнатися повну вартість страховки для вас, рекомендуємо скористатися калькулятором ОСЦПВ онлайн на нашому сайті. Так ви зможете дізнатися актуальну ціну страховки за вашими даними від різних страхових компаній.

Як оформити автоцивілку онлайн

Для того, щоб оформити автоцивілку в Ужгороді максимально вигідно і не витрачати час на відвідування страхової компанії, ви можете скористатися нашим сайтом. Ми пропонуємо найнижчі ціни на ринку шляхом того, що не завищуємо ціни від страхових і регулярно влаштовуємо акції та розпродажі. Тому ціна автоцивілки істотно нижче, ніж у конкурентів. І це на додачу до того, що електронний поліс ОСЦПВ і так коштує дешевше на 10%.

У нас на сайті Ukasko.ua ви можете вибрати найвигіднішу пропозицію й оформити його всього за 5 хвилин, заощадивши свої гроші та час. Поліс, який вам сподобався, ви оплачуєте на сайті та після оплати моментально отримуєте його на вказану адресу електронної пошти та в месенджер.

Читати далі