Купити Поліс ОСЦПВ в Одесі 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Одесі • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Одесі та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 455осіб придбали страховий поліс
 • 14 111 756грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Одесі

Електронний поліс ОСЦПВ є повністю чинним і має таку ж законну силу, як і паперова страховка. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Страхування ОСЦПВ не має фіксованої ціни та розраховується індивідуально для кожного водія. Ціна ОСЦПВ залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, міста реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. 

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Оформити страховку онлайн на Ukasko можна за параметрами або за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. 

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин. Для того, щоб вибрати найвигіднішу пропозицію страховки ОСЦПВ, розрахуйте ціну і порівняйте її за допомогою калькулятора автоцивілки.

Номер електронного поліса ОСЦПВ формується та зберігається в єдиному реєстрі МТСБУ, тому таку автоцивілку неможливо підробити. Але будь-яку страховку можна перевірити на справжність онлайн такими способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ формується та зберігається у централізованій базі МТСБУ, і до неї є доступ у всіх співробітників правоохоронних органів. Тому електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість страхового поліса.

Якщо в аварії бере участь два транспортних засоби, і в обох водіїв є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання,то потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитків до своєї страхової компанії. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Так, дію страховки можна анулювати до початку дії поліса ОСЦПВ. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Одесі

Із загальних питань

м.Одеса. вул. Академіка Корольова, 5
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити ОСЦПВ в Одесі онлайн

Одеса - велике місто з активним дорожнім рухом. І водіям в Одесі, як і в усій Україні, необхідно вчасно оформляти діючий поліс ОСЦПВ. Адже без чинного страхування водія не тільки чекає штраф, але й заборона на поїздки незастрахованим транспортному.

Оформлювати ОСЦПВ необхідно кожному водієві. Це відображено в українському законодавстві. Кожен власник наземного транспорту зобов'язаний оформляти ОСЦПВ. Виняток становлять тільки велосипедисти.

Як оформити ОСЦПВ онлайн

ОСЦПВ можна оформити у відділенні страхової компанії або на сайті онлайн. Більшість водіїв оформляють ОСЦПВ в офісах страхових, хоча оформлення онлайн має безліч переваг.

 1. У лютому 2019 року електронні поліси ОСЦПВ визнали повноцінним чинним документом. Його не потрібно роздруковувати, можна зберігати в телефоні чи у планшеті. Це зручно. Так поліс не забудеться вдома й не загубиться в багажнику. Навіть якщо ви втратите телефон, після придбання страхування буде доступне в вашому особистому кабінеті на сайті та на пошті, яку ви вказали при реєстрації. ОСЦПВ можна завантажити заново й роздрукувати, якщо ви бажаєте зберігати документи в паперовому форматі.
 2. Електронний поліс ОСЦПВ не можна підробити. Номер поліса формується в базі МТСБУ, Моторного транспортного страхового бюро України. Після оформлення він також зберігається в єдиному реєстрі. До нього є доступ у співробітників правоохоронних органів, тому в разі перевірки документів досить показати поліс ОСЦПВ з екрану мобільного або назвати номер страхування.
 3. Ще один незаперечний плюс електронного поліса ОСЦПВ - це низька ціна. Оформлення ОСЦПВ онлайн обійдеться дешевше на 10% від вартості паперового поліса. Справа в тому, що для електронного поліса ОСЦПВ передбачений спеціальний коефіцієнт, що знижує вартість страхування.

Як розрахувати вартість поліса ОСЦПВ

Ціна поліса ОСЦПВ залежить від багатьох факторів. Але даний вид страхування відрізняє демократична ціна. Страхування ОСЦПВ по кишені кожному водієві. І в кожному випадку розраховується індивідуально.

ОСЦПВ можна оформити на автомобіль та мотоцикл будь-якого року випуску. На вартість ОСЦПВ впливає:

 • місце прописки власника транспортного засобу;
 • тип транспорту;
 • обсяг двигуна;
 • марка й модель автомобіля тощо.

Для розрахунку вартості ОСЦПВ державою встановлена ​​спеціальна формула. Є базовий платіж, на який множаться коефіцієнти - значення, що впливають на ціну. Вони можуть підвищувати або знижувати ціну поліса ОСЦПВ.

Вартість страхування можна розрахувати самостійно. Для цього потрібно скористатися калькулятором ОСЦПВ. Також на нашому сайті можна одразу побачити ціну на ОСЦПВ від різних страхових компаній. Для цього потрібно ввести дані про машину й місто прописки водія, після чого вам будуть запропоновані всі доступні варіанти ОСЦПВ.

Мешканцям великих міст, таких як Одеса, рекомендується оформляти додаткове покриття понад поліс ОСЦПВ. Так як рух на дорогах Одеси жвавий, а страхових відшкодувань за ОСЦПВ не завжди достатньо для повного відшкодування шкоди потерпілим, додаткове покриття забезпечує збільшення страхового ліміту ОСЦПВ до 1 млн грн, що дозволяє нічого не доплачувати зі своєї кишені.

На UKASKO.UA ви можете оформити ОСЦПВ, з франшизою чи без, обрати додаткове покриття до страхування або залишити дату закінчення поліса. Тоді ми нагадаємо вам, що вже час оформити ОСЦПВ.

Читати далі