Порівнюйте Та Оформлюйте Поліс ОСЦПВ Онлайн у Львові

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Переваги UKASKO

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 50 043осіб придбали страховий поліс
 • 5 863 929грн заощадили з кешбеком
 • 1187варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ не відрізняється від страховки на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу і визнаний абсолютно чинним документом навіть в електронному форматі. Електронний поліс автоцивілки неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Автоцивілка розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість поліса автоцивілки відрізняється доступністю та залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Оформити і розрахувати ціну поліса автоцивілки онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яку автоцивілку можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса автоцивілки;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса автоцивілки.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Так, автоцивілку можна анулювати. Страхова компанія може розірвати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса ОСЦПВ, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. В такому випадку повернення коштів можливий тільки в день покупки автоцивілки.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з можливістю прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням ОСЦПВ відбуваються за прискореною процедурою.

Обсяг страхових виплат, передбачених автоцивілкою, становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ (добровільної автоцивілки) ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Чи потрібно ОСЦПВ для мотоцикла

У більшості реклам та оголошень про ОСЦПВ зустрічаються ...

Читати далі
preview

Що таке франшиза в страхуванні

Питання франшизи часто призводить тих, хто оформляє страховку, в ...

Читати далі
preview

Що таке пряме врегулювання збитків?

Однією з причин недовіри та нелюбові водіїв до поліса ОСЦПВ є те, що ...

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Львів
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів

Як оформити ОСЦПВ у Львові

Поліс ОСЦПВ - це спеціальний вид автострахування, обов'язковий для всіх водіїв. ОСЦПВ страхує відповідальність водія на дорозі. І оформлювати його необхідно кожному власнику транспорту.

Вимоги до наявності ОСЦПВ закріплені на законодавчому рівні. Поліс діє на всій території країни. Якщо ви оформляєте ОСЦПВ, мешкаючи у Львові, то страховий поліс буде діяти по всій Україні.

Що страхує поліс ОСЦПВ

ОСЦПВ розшифровується як обов'язкове страхування цивільноправової відповідальності. Поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водія щодо інших учасників дорожнього руху. Якщо з вини водія станеться аварія, то збитки, які понесе потерпіла сторона, буде виплачувати його страхова компанія.

Якщо у винуватця ДТП немає чинного поліса ОСЦПВ, то виплачувати витрати постраждалих буде він сам. Це досить дорого, особливо з урахуванням того, що ремонт автомобілів, зокрема іномарок, коштує чимало. А також в аварії може бути більше 2-х учасників.

ОСЦПВ не покриває збитки винуватця ДТП. Також під страхові ризики ОСЦПВ не потрапляє викрадення і крадіжка майна страхувальника, пошкодження в результаті природних і техногенних катастроф.

Скільки виплачує ОСЦПВ

Виплати за ОСЦПВ змінюються відповідно до сучасних реалій і зростання цін на автомобілі. Так в 2020 році вони становлять 130 та 260 тис грн за шкоду, заподіяну майну й здоров'ю відповідно. При цьому планується поступове підвищення страхових виплат до рівня Євросоюзу. І станеться це до 2025 року.

Попри те, що оформляти ОСЦПВ вигідно, бо рівень страхових виплат в десятки разів перевищує ціну поліса, покриття страхування не завжди вистачає для повного відшкодування. Тому рекомендується оформляти ДЦВ - додаткове покриття. Особливо водіям-новачкам і жителям великих міст.

ДЦВ розширює ліміти страхових виплат. Оформляючи додаткове покриття, ви самостійно вибираєте необхідну суму збільшення страхування. На нашому сайті ви можете вибрати ДЦВ, що розширює ліміт страхового покриття від 50 000 до 1 млн грн. І не переживати щодо збереження свого бюджету в разі аварії.

Електронний поліс ОСЦПВ у Львові

Кожному водієві потрібно оформляти ОСЦПВ. Виняток становлять тільки велосипедисти. І у кожного власника наземного транспорту є вибір: оформити страхування у відділенні страхової компанії або електронний поліс автоцивілки. На сайті UKASKO.UA у вас є відмінна можливість оформити електронний ОСЦПВ не виходячи з дому.

Що таке електронний поліс ОСЦПВ? Це, по суті, звичайна страховка, яка нічим не відрізняється від паперового страхового поліса. Але на відміну від паперового ОСЦПВ, електронний поліс має масу переваг:

 • Ціна. Електронний ОСЦПВ коштує на 10% дешевше паперового;
 • Зручність і швидкість оформлення. Ви оформляєте страхування в зручний для вас час і витрачаєте на це не більш ніж 15 хвилин;
 • Простота використання. Електронний поліс можна зберігати в телефоні або планшеті, його не обов'язково роздруковувати;
 • Безпека. Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити;
 • Практичність. Електронний ОСЦПВ не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Чому варто оформлювати ОСЦПВ на UKASKO.UA

Платформа UKASKO - це зручний та зрозумілий портал для пошуку страхових і фінансових пропозицій. Для наших клієнтів доступна електронна автоцивілка онлайн, туристичне страхування, додаткове страхове покриття та кращі пропозиції по кредитуванню. На сайті можна розрахувати й оформити страхування, порівняти пропозиції різних компаній, вивчити відгуки клієнтів. Вибравши опції страхового поліса, ви побачите всі доступні варіанти від страхових у Львові.

Ціни на ОСЦПВ у різних страхових відрізняються. А за допомогою нашого сайту ви можете вибрати найвигідніший для себе варіант ОСЦПВ і не переплачувати. Підбір пропозицій і користування сайтом UKASKO абсолютно безкоштовно. Ви не платите ніяких комісій і прихованих платежів.

Читати далі