Порівнюйте Та Оформлюйте Поліс ОСЦПВ Онлайн у Львові

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
,
Введите корректную дату ОТК
,

Переваги UKASKO

Економія 15% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

Київ 83 Варіантів
949 грн — 2008 грн Знайти
Харків, Харківська обл. 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Одеса, Одеська обл. 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Дніпро, Дніпропетровська обл. 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Запоріжжя, Запорізька обл. 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Львів, Львівська обл. 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Кривий Ріг, Дніпропетровська обл. 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Миколаїв, Миколаївська обл. 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Маріуполь, Донецька обл. 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Вінниця, Вінницька обл. 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Херсон, Херсонська обл. 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Полтава, Полтавська обл. 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Арциз, Одеська обл. 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Біла Церква, Київська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Буча, Київська обл. 83 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Горішні Плавні, Полтавська обл. 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Краматорськ, Донецька обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кременчук, Полтавська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кропивницький, Кіровоградська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
смт. Пісочин, Харківський р-н, Харківська обл. 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Сєвєродонецьк, Луганська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Суми, Сумська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Умань, Черкаська обл. 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Черкаси, Черкаська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Чернігів, Чернігівська обл. 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Житомир, Житомирська обл. 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Чернівці, Чернівецька обл. 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Рівне, Рівненська обл. 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Статистика за весь час
  • 17 772осіб придбали страховий поліс
  • 2 083 091грн заощадили з кешбеком
  • 575варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку?
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це звичайне страхування, яке надається страхувальнику в електронному вигляді. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія полісу. Електронний поліс неможливо підробити.

На сайті МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України) за реєстраційним номером авто або за номером полісу ОСЦПВ: https://policy-web.mtsbu.ua/

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або планшет. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Ні, оплата проводиться в онлайн-режимі.

Для оформлення ОСЦПВ онлайн досить мати під рукою права або паспорт, а також тех. паспорт автомобілю. Для оплати страхування вам потрібна карта з можливістю розрахунку в інтернеті.

Так, можна. Електронний поліс ОСЦПВ оформлюється на автомобіль, тому відповідальність будь-якого водія, який ним керує на законних підставах, застрахована.

Поліс формується в централізованій базі МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України). Це об'єднання страховиків, які мають право укладати договори ОСЦПВ. МТСБУ координує роботу страхових компаній та виконує гарантійні функції щодо відшкодування шкоди відповідно до чинного законодавства України.

Перевірити поліс ОСЦПВ ви можете, зайшовши на сайт МТСБУ. Для цього потрібно ввести номер застрахованого автомобіля або номер страхового поліса. Після вам буде надана інформація про страхову компанію, марку, модель, кузов автомобіля та інші дані полісу.

UKASKO не є страховою компанією або посередником. Ми є агрегатором продуктів і пропозицій страхових компаній для порівняння та покупки їх онлайн. Тому ми гарантуємо відправку страхового поліса на вказаний Вами e-mail після отримання поліса від страхової компанії. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат. Наші спеціалісти допоможуть вирішити вашу проблему.

Так, безпечно. Ми працюємо тільки з компаніями-лідерами інтернет-платежів в Україні. Вони гарантують безпеку онлайн-платежів. Ми не маємо доступу до платіжних даних і не зберігаємо інформацію про платіжні картки.

Проблеми з оплатою в інтернеті можуть виникнути в разі помилки з боку банку або платіжної системи. Також рекомендуємо перевірити або збільшити ліміт для оплати в інтернеті на картці. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат.

Відповідно до Закону України “Про страхування”, страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового полісу, то страхування набуває чинності наступного дня після дня оформлення. В такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Найкраще про нашу надійність можуть розповісти наші партнери. Це лідери українського і міжнародного ринку страхування, перевірені страхові компанії, члени МТСБУ. Повний список наших партнерів ви можете побачити тут https://ukasko.ua/partners.

Оформляючи страховий поліс ОСЦПВ у нас, ви абсолютно нічим не ризикуєте. Ми - офіційний агент МТСБУ http://www.mtsbu.ua/ і маємо сертифіковані партнерські відносини зі страховими компаніями, що представленi на сайтi.

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером +38 (050) 30 55 507.

Статті на тему автоцивілки

Чи потрібно Купувати Поліс ОСЦПВ на Трактор

Необхідність оформлення страхування ОСЦПВ на трактор та іншу сільськогосп...

Читати далі

Страхова Компанія ІНГО: Новий Партнер UKASKO

Дорогі клієнти, ми раді представити Вам нового партнера платформи онлайн...

Читати далі

Чи Потрібен Поліс ОСЦПВ на Вантажівку

Часто водіїв вантажівок і габаритних автомобілів цікавить питання, чи пот...

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Львів
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів 24/7

Як оформити ОСЦПВ у Львові

Поліс ОСЦПВ - це спеціальний вид автострахування, обов'язковий для всіх водіїв. ОСЦПВ страхує відповідальність водія на дорозі. І оформлювати його необхідно кожному власнику транспорту.

Вимоги до наявності ОСЦПВ закріплені на законодавчому рівні. Поліс діє на всій території країни. Якщо ви оформляєте ОСЦПВ, мешкаючи у Львові, то страховий поліс буде діяти по всій Україні.

Що страхує поліс ОСЦПВ

ОСЦПВ розшифровується як обов'язкове страхування цивільноправової відповідальності. Поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водія щодо інших учасників дорожнього руху. Якщо з вини водія станеться аварія, то збитки, які понесе потерпіла сторона, буде виплачувати його страхова компанія.

Якщо у винуватця ДТП немає чинного поліса ОСЦПВ, то виплачувати витрати постраждалих буде він сам. Це досить дорого, особливо з урахуванням того, що ремонт автомобілів, зокрема іномарок, коштує чимало. А також в аварії може бути більше 2-х учасників.

ОСЦПВ не покриває збитки винуватця ДТП. Також під страхові ризики ОСЦПВ не потрапляє викрадення і крадіжка майна страхувальника, пошкодження в результаті природних і техногенних катастроф.

Скільки виплачує ОСЦПВ

Виплати за ОСЦПВ змінюються відповідно до сучасних реалій і зростання цін на автомобілі. Так в 2020 році вони становлять 130 та 260 тис грн за шкоду, заподіяну майну й здоров'ю відповідно. При цьому планується поступове підвищення страхових виплат до рівня Євросоюзу. І станеться це до 2025 року.

Попри те, що оформляти ОСЦПВ вигідно, бо рівень страхових виплат в десятки разів перевищує ціну поліса, покриття страхування не завжди вистачає для повного відшкодування. Тому рекомендується оформляти ДЦВ - додаткове покриття. Особливо водіям-новачкам і жителям великих міст.

ДЦВ розширює ліміти страхових виплат. Оформляючи додаткове покриття, ви самостійно вибираєте необхідну суму збільшення страхування. На нашому сайті ви можете вибрати ДЦВ, що розширює ліміт страхового покриття від 50 000 до 1 млн грн. І не переживати щодо збереження свого бюджету в разі аварії.

Електронний поліс ОСЦПВ у Львові

Кожному водієві потрібно оформляти ОСЦПВ. Виняток становлять тільки велосипедисти. І у кожного власника наземного транспорту є вибір: оформити страхування у відділенні страхової компанії або електронний поліс автоцивілки. На сайті UKASKO.UA у вас є відмінна можливість оформити електронний ОСЦПВ не виходячи з дому.

Що таке електронний поліс ОСЦПВ? Це, по суті, звичайна страховка, яка нічим не відрізняється від паперового страхового поліса. Але на відміну від паперового ОСЦПВ, електронний поліс має масу переваг:

  • Ціна. Електронний ОСЦПВ коштує на 10% дешевше паперового;
  • Зручність і швидкість оформлення. Ви оформляєте страхування в зручний для вас час і витрачаєте на це не більш ніж 15 хвилин;
  • Простота використання. Електронний поліс можна зберігати в телефоні або планшеті, його не обов'язково роздруковувати;
  • Безпека. Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити;
  • Практичність. Електронний ОСЦПВ не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Чому варто оформлювати ОСЦПВ на UKASKO.UA

Платформа UKASKO - це зручний та зрозумілий портал для пошуку страхових і фінансових пропозицій. Для наших клієнтів доступна електронна автоцивілка онлайн, туристичне страхування, додаткове страхове покриття та кращі пропозиції по кредитуванню. На сайті можна розрахувати й оформити страхування, порівняти пропозиції різних компаній, вивчити відгуки клієнтів. Вибравши опції страхового поліса, ви побачите всі доступні варіанти від страхових у Львові.

Ціни на ОСЦПВ у різних страхових відрізняються. А за допомогою нашого сайту ви можете вибрати найвигідніший для себе варіант ОСЦПВ і не переплачувати. Підбір пропозицій і користування сайтом UKASKO абсолютно безкоштовно. Ви не платите ніяких комісій і прихованих платежів.

Читать далее