Порівнюйте Та Оформлюйте Поліс ОСЦПВ Онлайн У Пісочині

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
,
Введіть коректну дату ОТК

Переваги UKASKO

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

Київ 83 Варіантів
949 грн — 2008 грн Знайти
Харків 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Одеса 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Дніпро 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Запоріжжя 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Львів 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Кривий Ріг 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Миколаїв 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Маріуполь 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Вінниця 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Херсон 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Полтава 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Арциз 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Біла Церква 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Буча 83 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Горішні Плавні 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Краматорськ 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кременчук 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кропивницький 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Пісочин 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Сєвєродонецьк 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Суми 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Умань 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Черкаси 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Чернігів 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Житомир 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Чернівці 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Рівне 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Івано-Франківськ 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Кам`янське 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Тернопіль 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Луцьк 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Статистика за весь час
  • 19 463осіб придбали страховий поліс
  • 2 279 674грн заощадили з кешбеком
  • 706варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку?
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це звичайне страхування, яке надається страхувальнику в електронному вигляді. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія полісу. Електронний поліс неможливо підробити.

На сайті МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України) за реєстраційним номером авто або за номером полісу ОСЦПВ: https://policy-web.mtsbu.ua/

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або планшет. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Ні, оплата проводиться в онлайн-режимі.

Для оформлення ОСЦПВ онлайн досить мати під рукою права або паспорт, а також тех. паспорт автомобілю. Для оплати страхування вам потрібна карта з можливістю розрахунку в інтернеті.

Так, можна. Електронний поліс ОСЦПВ оформлюється на автомобіль, тому відповідальність будь-якого водія, який ним керує на законних підставах, застрахована.

Поліс формується в централізованій базі МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України). Це об'єднання страховиків, які мають право укладати договори ОСЦПВ. МТСБУ координує роботу страхових компаній та виконує гарантійні функції щодо відшкодування шкоди відповідно до чинного законодавства України.

Перевірити поліс ОСЦПВ ви можете, зайшовши на сайт МТСБУ. Для цього потрібно ввести номер застрахованого автомобіля або номер страхового поліса. Після вам буде надана інформація про страхову компанію, марку, модель, кузов автомобіля та інші дані полісу.

UKASKO не є страховою компанією або посередником. Ми є агрегатором продуктів і пропозицій страхових компаній для порівняння та покупки їх онлайн. Тому ми гарантуємо відправку страхового поліса на вказаний Вами e-mail після отримання поліса від страхової компанії. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат. Наші спеціалісти допоможуть вирішити вашу проблему.

Так, безпечно. Ми працюємо тільки з компаніями-лідерами інтернет-платежів в Україні. Вони гарантують безпеку онлайн-платежів. Ми не маємо доступу до платіжних даних і не зберігаємо інформацію про платіжні картки.

Проблеми з оплатою в інтернеті можуть виникнути в разі помилки з боку банку або платіжної системи. Також рекомендуємо перевірити або збільшити ліміт для оплати в інтернеті на картці. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат.

Відповідно до Закону України “Про страхування”, страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового полісу, то страхування набуває чинності наступного дня після дня оформлення. В такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Найкраще про нашу надійність можуть розповісти наші партнери. Це лідери українського і міжнародного ринку страхування, перевірені страхові компанії, члени МТСБУ. Повний список наших партнерів ви можете побачити тут https://ukasko.ua/partners.

Оформляючи страховий поліс ОСЦПВ у нас, ви абсолютно нічим не ризикуєте. Ми - офіційний агент МТСБУ http://www.mtsbu.ua/ і маємо сертифіковані партнерські відносини зі страховими компаніями, що представленi на сайтi.

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером +38 (050) 30 55 507.

Статті на тему автоцивілки

Нові Можливості Для Оформлення ОСЦПВ

Друзі, у нас є кілька приємних новин! Ми старанно працювали та поліпшили...

Читати далі

Як Розраховується Вартість Ремонту Автомобіля за ОСЦПВ

Навіть дрібна аварія - це неприємна та клопітна ситуація. І завжди ДТП вима...

Читати далі

Новий партнер на UKASKO: страхові поліси від One Click

Дорогі клієнти, раді повідомити вас, що тепер ви можете оформляти страхув...

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Пісочин, вул. Надії 15
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів 24/7

Придбати автоцивілку в Пісочині недорого

У Пісочині, як і в будь-якому іншому українському місті, необхідно оформляти автоцивілку на всі транспортні засоби. Що таке ОСЦПВ? Страхування ОСЦПВ, або як його ще називають, автоцивілка, - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водія перед іншими учасниками дорожнього руху.

Коли автоцивілка набуває чинності

Оформляти автоцивілку потрібно всім власникам наземного транспорту, за винятком велосипедистів. Тривалість поліса автоцивілки становить рік. Але, якщо сталося ДТП, і максимальне покриття за страхуванням було виплачено, то потрібно оформляти нову автоцивілку.

Оформляючи ОСЦПВ, зверніть увагу, що поліс починає діяти в 00:00 наступного дня після реєстрації в МТСБУ. Однак ви можете вибрати дату початку дії поліса. Автоцивілку неможливо оформляти справжньою чи минулою датою. Це зроблено, щоб уникнути страхового шахрайства, щоб люди не оформляли поліс вже після того, як сталося ДТП.

Що страхує автоцивілка

Якщо у Пісочині, або в будь-якому іншому місті України, з вашої вини сталася аварія, то відшкодовувати збитки самостійно вам не доведеться. Автоцивілка діє по всій території України.

У разі ДТП і при наявності актуального поліса автоцивілки страхова компанія винної сторони оплачує витрати потерпілих на лікування й ремонт майна. Виплати за ОСЦПВ досить часто змінюються в кращу сторону. І у 2020 році вони становлять 130 й 260 тис грн за шкоду майну та здоров'ю відповідно.

З урахуванням того, що на дорогах все більше дорогих автомобілів, а страхових виплат може не вистачити на повноцінний ремонт, рекомендується оформляти ДЦВ. Особливо жителям великих міст або водіям-новачкам з невеликим стажем водіння. ДЦВ, або додаткове покриття, розширює ліміти страхового відшкодування. У разі, якщо виплат за автоцивілкою буде недостатньо для повного покриття збитків, то тоді чинності набуває поліс ДЦВ. В іншому випадку винуватцю ДТП доведеться виплачувати різницю зі своєї кишені.

Скільки коштує поліс ОСЦПВ у Пісочині

Обов'язкове страхування передбачає доступність для кожного водія. Тому автоцивілку відрізняє не тільки демократична ціна, а й продумана формула розрахунку страхування.

Поліс ОСЦПВ розраховується індивідуально, тому ціна автоцивілки для всіх буде різною. Існує встановлена ​​державою формула. Вона містить єдиний базовий платіж та коригувальні коефіцієнти. Коефіцієнти беруться зі значення факторів, які впливають на ціну автоцивілки:

  • Місто прописки власника транспорту;
  • Тип транспортного засобу (легковий автомобіль, причіп, мотоцикл тощо.);
  • Марка й модель автомобіля;
  • Обсяг двигуна;
  • Особисті пільги тощо.

Так, оформляти автоцивілку в Пісочині буде значно дешевше, ніж, наприклад, у Києві. А додаткову економію можна отримати, оформляючи автоцивілку на UKASKO.UA. Вибирайте поліс за найнижчою ціною безпосередньо від страхових та отримуйте частину грошей назад на свою карту за пропозиціями з кешбеком!

Читати далі