Порівнюйте Та Оформлюйте Поліс ОСЦПВ Онлайн Автоцивілка У Білій Церкві

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Переваги UKASKO

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 83 358осіб придбали страховий поліс
 • 9 765 776грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 1235варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ є повністю чинним і має таку ж законну силу, як і паперова страховка. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Страхування ОСЦПВ не має фіксованої ціни та розраховується індивідуально для кожного водія. Ціна ОСЦПВ залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, міста реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. 

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Оформити страховку онлайн на Ukasko можна за параметрами або за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. 

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин. Для того, щоб вибрати найвигіднішу пропозицію страховки ОСЦПВ, розрахуйте ціну і порівняйте її за допомогою калькулятора автоцивілки.

Номер електронного поліса ОСЦПВ формується та зберігається в єдиному реєстрі МТСБУ, тому таку автоцивілку неможливо підробити. Але будь-яку страховку можна перевірити на справжність онлайн такими способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Так, дію страховки можна анулювати до початку дії поліса ОСЦПВ. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Якщо в аварії бере участь два транспортних засоби, і в обох водіїв є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання,то потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитків до своєї страхової компанії. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість страхового поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ формується та зберігається у централізованій базі МТСБУ, і до неї є доступ у всіх співробітників правоохоронних органів. Тому електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати.

Статті на тему автоцивілки

preview

Зміна суми виплат за страховкою ОСЦПВ

Нині ми постійно читаємо новини. Але не щоб дізнатися останні плітки, а щоб дізнатися, що з нашим будинком...

Читати далі
preview

Нульове розмитнення авто в Україні

На час воєнного стану Владою України прийнято Закон "Про внесення змін до податкового кодексу України...

Читати далі
preview

Яка вартість ОСЦПВ в Україні 2022

Навіщо потрібно купувати поліс ОСЦПВ? Кожен водій знається на ОСЦПВ. Але ...

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Біла Церква, вул. Сухоярьска 20
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Де оформити автоцивілку в Білій Церкві

Страховий поліс ОСЦПВ забезпечує захист тих, хто постраждав у аварії. Він допомагає регулювати відносини на дорогах і дозволяє істотно заощадити свій бюджет людині, з чиєї вини сталася аварія.

Поліс ОСЦПВ є обов'язковим страхуванням цивільно-правової відповідальності власника наземного транспорту. Страхування ОСЦПВ повинне бути у кожного водія. Це чітко прописано в законодавстві України. Без автоцивілки власник транспорту не має права користуватися ним за призначенням, тобто виїжджати куди-небудь. За це передбачається штраф. Штраф покладається як за повну відсутність оформлення автоцивілки, так і за те, що водій забув ОСЦПВ вдома. Тому рекомендується оформляти електронний поліс ОСЦПВ, щоб уникнути таких неприємних ситуацій

Що таке електронний поліс ОСЦПВ

Електронний поліс ОСЦПВ - це, по суті, таке ж страхування, як і паперовий поліс, тільки в іншому форматі. Електронну автоцивілку можна зберігати на телефоні або на планшеті, і вона буде завжди при вас. Також, якщо ви віддаєте перевагу зберіганню документів у паперовому вигляді, то ви можете додатково роздрукувати поліс.

Скільки коштує ОСЦПВ у Білій Церкві

Ціна ОСЦПВ розраховується для кожного водія. Дане страхування не має фіксованої ціни. І тому що це обов'язкове страхування, яке має бути доступним для кожного, то з усіх видів страховок саме ОСЦПВ виділяється своєю демократичною ціною.

Ціна ОСЦПВ залежить від:

 • міста прописки власника транспортного засобу;
 • виду транспорту;
 • марки та моделі автомобіля;
 • обсягу двигуна;
 • індивідуальних пільг.

Таким чином, ціна автоцивілки для мешканця Білої Церкви буде відрізнятися від вартості ОСЦПВ для, наприклад, одесита.

Також ціни на ОСЦПВ відрізняються у різних страхових. І якщо ви хочете оформити автоцивілку дешево і вигідно, рекомендуємо вам скористатися нашою платформою онлайн-страхування для підбору страхових продуктів.

Оформити ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA

Оформити поліс ОСЦПВ максимально вигідно й зручно ви можете на нашому сайті. На сайті UKASKO ви нічого не платите за вибір і оформлення страхування. Ціна ОСЦПВ безпосередньо від страхової, без комісій і доплат.

Ми гарантуємо найнижчу ціну на ринку, проводимо акції та знижки, а також повертаємо частину коштів за покупку страхування у вигляді кешбеку.

Ціна ОСЦПВ відрізняється в залежності від страхової компанії. Тому, якщо ви не хочете переплачувати, ви можете порівняти пропозиції на нашому сайті та вибрати ту, яка вам підходить найбільше.

Якщо в процесі вибору або оформлення автоцивілки у вас виникнуть будь-які питання - ми пропонуємо вам цілодобову підтримку. Наші менеджери нададуть вам допомогу на всіх етапах оформлення страхового поліса ОСЦПВ.

Читати далі