Купити Поліс ОСЦПВ в Арцизі 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Арцизі • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Арцизі та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 479осіб придбали страховий поліс
 • 14 113 112грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Арцизі

Електронний поліс ОСЦПВ є повністю чинним і має таку ж законну силу, як і паперова страховка. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Страхування ОСЦПВ не має фіксованої ціни та розраховується індивідуально для кожного водія. Ціна ОСЦПВ залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, міста реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Оформити страховку онлайн на Ukasko можна за параметрами або за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Для того, щоб вибрати найвигіднішу пропозицію страховки ОСЦПВ, розрахуйте ціну і порівняйте її за допомогою калькулятора автоцивілки.

Номер електронного поліса ОСЦПВ формується та зберігається в єдиному реєстрі МТСБУ, тому таку автоцивілку неможливо підробити. Але будь-яку страховку можна перевірити на справжність онлайн такими способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ формується та зберігається у централізованій базі МТСБУ, і до неї є доступ у всіх співробітників правоохоронних органів. Тому електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість страхового поліса.

Якщо в аварії бере участь два транспортних засоби, і в обох водіїв є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання,то потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитків до своєї страхової компанії. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Так, дію страховки можна анулювати до початку дії поліса ОСЦПВ. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Арцизі

Із загальних питань

Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити автоцивілку ОСЦПВ дешево онлайн на UKASKO

Кожен водій знає про необхідність оформлення поліса ОСЦПВ. Але не всі знають про те, як оформити страхування швидко та просто, при цьому ще й заощадивши на страховому полісі.

Страхування ОСЦПВ можна оформити як у відділенні страхової компанії в Арцизі, так і онлайн. У оформлення автоцивілки онлайн є безліч переваг.

 • Це вигідно - електронний поліс ОСЦПВ коштує дешевше, ніж паперовий;
 • Це швидко - оформлення займає всього 10-15 хвилин;
 • Це зручно - придбання автоцивілки в будь-який зручний час;
 • Електронний поліс можна самостійно роздрукувати, або зберігати в телефоні;
 • Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити.

Крім цього, на нашому сайті ви можете порівняти пропозиції від різних страхових компаній, адже у них відрізняються ціни на ОСЦПВ. І вибрати той поліс, який вас влаштовує за всіма параметрами.

Що страхує ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ гарантує відшкодування витрат потерпілим в ДТП. Якщо з вини водія сталася аварія, то він повинен компенсувати збитки тим, хто в ній постраждав. При наявності у нього чинного поліса ОСЦПВ виплатами займається його страхова компанія. Оформляючи поліс ОСЦПВ у Арцизі, його дія поширюється на всю країну. І вам не доведеться оформляти інше страхування для поїздок по території України.

У 2020 році виплати за ОСЦПВ складають 130 і 260 тис. грн за шкоду, заподіяну майну та здоров'ю відповідно. Але навіть цієї суми може не вистачити для повного відшкодування шкоди. В такому випадку винній сторони доведеться самостійно доплачувати різницю між реальною вартістю ремонту та лімітом страхових виплат.

Відбувається це найчастіше, якщо в ДТП беруть участь нові та дорогі автомобілі. Тому, щоб водіям не доводилося нічого доплачувати зі своєї кишені, рекомендується оформляти додаткове покриття ДЦВ до поліса автоцивілки.

ДЦВ - це розширення лімітів страхового покриття на суму до 1 млн грн. Поліс ДЦВ починає діяти коли ліміти автоцивілки вже вичерпали себе. Додаткове покриття рекомендується оформляти всім водіям, а особливо новачкам без достатнього досвіду водіння та мешканцям великих міст.

Яка ціна ОСЦПВ у Арцизі

Автоцивілка, або ОСЦПВ, не має фіксованої ціни. Ціна поліса розраховується конкретно під водія за його даними. На ціну автоцивілки впливає:

 • місто прописки власника транспортного засобу;
 • вид транспорту;
 • марка та модель машини;
 • обсяг двигуна;
 • особисті пільги.

Особливе значення має місто реєстрації власника транспорту. У великих містах і у столиці ОСЦПВ буде коштувати дорожче, ніж в Арцизі.

Електронний поліс ОСЦПВ оформити онлайн на UKASKO.UA

Згідно із законом поліс ОСЦПВ повинен бути у кожного водія. І за його відсутність накладається штраф. Це прописано в законодавстві та стосується всього наземного транспорту, крім велосипедів. Автоцивілку потрібно оформляти регулярно, тому щоб не витрачати зайві час і гроші, рекомендуємо користуватися платформою онлайн-страхування UKASKO.

У нас ви нічого не доплачуєте за підбір і оформлення страхових продуктів. Ціна страхування безпосередньо від страхової компанії, без комісій та націнок. До того ж, на UKASKO.UA ви можете не тільки оформити ОСЦПВ за найнижчою ціною, але й придбати страхування по акції, зі знижкою або отримати кешбек за покупку. І заощадити до 25% від вартості поліса ОСЦПВ.

Читати далі