Купити Поліс ОСЦПВ в Бучі 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Бучі • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Бучі та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 116 608осіб придбали страховий поліс
 • 13 661 372грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 84109варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Бучі

Електронний поліс ОСЦПВ, по суті, нічим не відрізняється від паперового поліса. Він цілком чинний і має законну силу, його можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Розрахувати ціну страхування ОСЦПВ і оформити поліс онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номером транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Ціна страхування ОСЦПВ не має фіксованої ціни та розраховується індивідуально за даними кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування, скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, тому що він формується та зберігається в єдиному реєстрі МТСБУ. Будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн одним із таких способів:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Франшиза - це заздалегідь встановлена сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно обов'язково роздруковувати. Ви можете роздрукувати страхування, якщо вважаєте за краще зберігати документи в паперовому вигляді. Дані страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ, тому ОСЦПВ досить завантажити в телефон або планшет.

Ліміт виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн та 260 0000 грн за шкоду, заподіяну майну та життю (здоров'ю) відповідно.При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Так, страховку можна розірвати до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії ОСЦПВ, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Коли в ДТП бере участь не більше двох транспортних засобів, та у їх власників укладені поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Бучі

Із загальних питань

м. Буча, вул. Бориса Гмирі 2а
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

ОСЦПВ оформити у Бучі онлайн

Кожному водієві потрібна автоцивілка. І оформляти її потрібно регулярно, як мінімум раз на рік. Що страхує автоцивілка та кому потрібно оформляти страховий поліс?

Автоцивілка, або ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Цей вид страхування є обов'язковим на законодавчому рівні. Поліс ОСЦПВ потрібно оформляти кожному водієві. Інакше заборонено користуватися цим транспортом.

За їзду без автоцивілки передбачається штраф. При цьому, штраф чекає водія, навіть якщо у нього є оформлене страхування, але він забув поліс вдома або не може знайти його в машині. Тому, щоб уникнути подібних ситуацій рекомендується оформляти електронний поліс ОСЦПВ.

Як оформити електронний поліс ОСЦПВ

Електронний поліс ОСЦПВ має безліч переваг.

 • Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити;
 • Швидке оформлення автоцивілки онлайн;
 • Зручне зберігання страхування на телефонах і гаджетах;
 • Низька вартість;
 • Можливість вибору кращої пропозиції.

Щоб оформити поліс автоцивілки, досить лише ввести дані про автомобілі та місто прописки. Після цього ви побачите всі доступні пропозиції від страхових компаній та можете вибрати найвигіднішу пропозицію.

Електронний ОСЦПВ коштує на 10% дешевше паперового поліса. Це спочатку закладено в формулу розрахунку страхування. Тому оформляти автоцивілку онлайн вигідніше та економніше.

Після оплати страховий поліс приходить на вказану адресу електронної пошти протягом декількох хвилин. Його можна завантажити на телефон або планшет, а якщо ви віддаєте перевагу зберіганню документів у паперовому вигляді, можна роздрукувати автоцивілку необмежену кількість разів.

Скільки коштує страхування ОСЦПВ на автомобіль у Бучі

Автоцивілка не має фіксованої ціни. Вартість поліса формується індивідуально для кожного водія. Є єдиний базовий платіж, на який впливають коригувальні коефіцієнти. Це:

 • місто прописки власника транспортного засобу;
 • вид транспорту;
 • марка й модель машини;
 • обсяг двигуна;
 • особисті пільги.

Великий вплив на ціну ОСЦПВ має місто прописки власника транспортного засобу. Важливо звертати увагу на це, і вказувати саме прописку водія, а не місце реєстрації транспортного засобу. Так, мешканцям  Бучі доведеться заплатити за автоцивілку трохи дорожче, ніж тим, хто живе в меншому й більш віддаленому населеному пункті. Але через те, що ОСЦПВ - це обов'язкове автострахування, то його відрізняє доступна ціна. Тому різниця в страховках для різних міст не дуже відчутна.

Також ціна ОСЦПВ залежить від страхової компанії. У різних страхових відрізняється ціна автоцивілки в межах кількох сотень гривень. Тому, якщо ви не хочете переплачувати за страхування та оформити поліс ОСЦПВ за найнижчою ціною - скористайтеся нашою платформою онлайн-страхування UKASKO.UA. У нас ви можете вибрати та оформити страхування за ціною страхової компанії, без націнки й додаткових комісій.

Читати далі