Купити Поліс ОСЦПВ в Нікополі 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Нікополі • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість на ОСЦПВ у Нікополі та інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 120 456осіб придбали страховий поліс
  • 14 112 421грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання у Нікополі

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти у Нікополі

Із загальних питань

м. Нікополь
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Де оформити автоцивілку (ОСЦПВ) у Нікополі

Якщо вас цікавить питання, де вигідно і швидко оформити ОСЦПВ у Нікополі, то ви знайшли найбільш відповідний для цього ресурс. Попри те, що в Нікополі достатньо страхових компаній, де можна оформити автоцивілку, для підбору відповідного варіанту варто порівняти різні пропозиції. І саме таку можливість надає вам сайт Ukasko.ua. Безкоштовно.

На сайті ви можете порівняти ціни на автоцивілку від різних страхових компаній, побачити їх рейтинги від незалежних оцінювачів та оформити поліс ОСЦПВ, який вам сподобається. При цьому, в кожному полісі доступні до перегляду та порівнянню опції, які він містить. І все це дозволяє вибрати найнадійніший і найвигідніший страховий поліс ОСЦПВ з додатковою знижкою від Ukasko.ua.

Як розраховується ціна автоцивілки ОСЦПВ

Ціна автоцивілки не фіксована, а розраховується залежно від даних власника і транспорту. Для того, щоб дізнатися, у скільки обійдеться страховка, рекомендуємо скористатися онлайн-калькулятором ОСЦПВ. Як це працює?

Формулу для розрахунку ОСЦПВ встановлює держава. Вона складається з єдиного для всіх власників транспорту платежу, і коригувальних коефіцієнтів, які і впливають на підсумкову ціну страховки. Значення коефіцієнтів змінюються в залежності від того, який тип транспорту ви страхуєте, який об'єм двигуна у нього, від місця прописки власника та інших факторів. Тому самостійно розрахувати страховку ОСЦПВ складно, адже треба шукати відповідні коефіцієнти.

Але на сайті Ukasko.ua є онлайн-калькулятор ОСЦПВ, за допомогою якого ви за кілька секунд дізнаєтеся актуальну ціну страховки. І ще й надто, ви зможете порівняти ціни від різних страхових компаній і вибрати найбільш слушну для себе пропозицію.

Електронний поліс ОСЦПВ у Нікополі зі знижкою

Особливий коефіцієнт передбачений для оформлення електронного поліса ОСЦПВ. Він знижує вартість автоцивілки відразу на 10%. І плюс до цього на нашому сайті регулярно проводяться акції та розпродажі, які дозволяють сумарно заощадити до 25% на ціні автоцивілки. Тому електронний поліс ОСЦПВ вигідніше замовляти, ніж оформляти паперовий поліс ОСЦПВ. При чому електронний поліс навіть не треба роздруковувати, його можна завантажити в телефон або в планшет і возити завжди при собі. Роздрукувати ви його можете в тому випадку, якщо вважаєте за краще зберігати документи в паперовому форматі. Тому Ukasko.ua - це найзручніший і вигідний варіант для того, щоб оформити ОСЦПВ за мінімальною ціною.

Читати далі