Купити Поліс ОСЦПВ в Броварах 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Броварах • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість на ОСЦПВ у Броварах та інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 120 471осіб придбали страховий поліс
  • 14 111 219грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання по ОСЦПВ у Броварах

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти у Броварах

Із загальних питань

м. Бровари
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Де вигідно купити ОСЦПВ у Броварах

ОСЦПВ, або автоцивілка - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. І водіям в Броварах без нього не обійтися. За Законом України всі власники наземного транспорту зобов'язані оформляти поліс ОСЦПВ для того, щоб їздити на своєму транспорті.

Поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водіїв на дорозі на випадок аварії. Якщо водій буде винен в аварійній ситуації, що склалась, то збитки, яких зазнають з його вини інші учасники дорожнього руху, буде відшкодовано даним страховим полісом. Максимальний термін дії ОСЦПВ - 1 рік. Але якщо була аварія та ліміти страхового відшкодування вичерпалися, то потрібно знову оформляти страховку. Навіть якщо рік ще не закінчився. Тому страховка ОСЦПВ потребує регулярного придбання, та знання про те, де заощадити на купівлі поліса автоцивілки, не буде зайвим!

Більшість страхових компаній мають відповідні ліцензії для того, щоб оформляти поліс ОСЦПВ, адже ця страховка є найпоширенішою в автомобільній сфері. Але серед цих компаній потрібно вибрати найвигіднішу та найнадійнішу. Як це зробити?

Як вибрати страховку в Броварах

Вибираючи страховку, орієнтуйтеся не тільки на ціну поліса ОСЦПВ у Броварах, а й приділіть час вибору страхової компанії. Це дуже важливо, якщо ви не хочете мати проблем з отриманням страхових виплат. Тому і для того, щоб порівняти ціни на автоцивілку, і для того, щоб знайти саму надійну страхову компанію, рекомендуємо скористатися нашим сайтом.

Так ви зможете підібрати не тільки найвигіднішу страховку, порівнявши пропозиції від різних страхових компаній, але й ознайомитися з їх рейтингами, відгуками і наявністю необхідних ліцензій.

Скільки коштує страховка ОСЦПВ

ОСЦПВ завжди розраховується індивідуально для кожного водія, і крім цього, ще й відрізняється демократичною ціною у порівнянні з іншими видами страхування. Розраховується страховка за державною формулою. Вона складається з єдиного платежу, розмір якого єдиний для всіх водіїв, і коефіцієнтів, які впливають на підсумкову ціну страховки. Це місто прописки, тип транспортного засобу, його марка, модель і об'єм двигуна, наявність пільг, сфера використання транспорту тощо. Тому, щоб дізнатися актуальну ціну поліса ОСЦПВ, скористайтеся калькулятором онлайн і виберіть найвигіднішу пропозицію автоцивілки в Броварах на нашому сайті!

Читати далі