Купити Поліс ОСЦПВ в Дніпрі 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Дніпрі • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ у Дніпрі та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 454осіб придбали страховий поліс
 • 14 112 394грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання у Дніпрі

Електронний поліс ОСЦПВ не відрізняється від страховки на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу і визнаний абсолютно чинним документом навіть в електронному форматі.

Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Автоцивілка розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість поліса відрізняється доступністю та залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. 

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Оформити і розрахувати ціну поліса автоцивілки онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. 

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яку автоцивілку можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса автоцивілки;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з можливістю прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням ОСЦПВ відбуваються за прискореною процедурою.

Так, автоцивілку можна анулювати. Страхова компанія може розірвати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса ОСЦПВ, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. В такому випадку повернення коштів можливий тільки в день покупки автоцивілки.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Обсяг страхових виплат, передбачених автоцивілкою, становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ (добровільної автоцивілки) ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти у Дніпрі

Із загальних питань

м. Дніпро
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Як і де оформити ОСЦПВ у Дніпрі

Поліс ОСЦПВ - це обов'язкове для кожного водія страхування. Розшифровується ОСЦПВ як обов'язкове страхування цивільноправової відповідальності власників наземного транспорту. За відсутність страхування ОСЦПВ водія очікує штраф. Його наявність передбачено законодавством України. Тому потрібно вчасно подбати про оформлення ОСЦПВ, щоб не порушувати закон і застрахувати свою відповідальність.

Оформляючи ОСЦПВ у Дніпрі, цей страховий поліс діє на території всієї країни. Необхідно щоб поліс завжди був при водієві. У цьому зручність електронного поліса ОСЦПВ.

Що таке електронний поліс ОСЦПВ

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж повноцінне страхування, як і його паперовий варіант. Його навіть не обов'язково роздруковувати. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або в іншому гаджеті. У разі перевірки поліса досить просто показати ОСАГО з екрана мобільного або планшета.

Таким чином електронний поліс ОСЦПВ знаходиться завжди при вас. Його не можна забути вдома, загубити або пошкодити. Навіть якщо щось трапиться з девайсом, на якому зберігається поліс, ОСЦПВ можна заново завантажити необмежену кількість разів. Оформлений поліс ОСЦПВ доступний в особистому кабінеті на нашому сайті, також він зберігається на пошті, яка була вказана під час придбання страхування.

Скільки коштує ОСЦПВ у Дніпрі

Ціна страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально. Згідно з даними Моторного транспортного страхового бюро України (МТСБУ) середня вартість ОСЦПВ по Україні становить трохи більше ніж 500 грн. Але фактичну ціну для вашого поліса ОСЦПВ ви можете розрахувати за допомогою калькулятора ОСЦПВ онлайн.

Остаточна вартість страхування ОСЦПВ у Дніпрі залежить від типу транспортного засобу та його модифікації, обсягу двигуна, безаварійного стажу та особистих пільг водія. Всі ці значення впливають на вартість ОСЦПВ і можуть як знижувати, так і підвищувати її. Також має вплив місто прописки власника транспортного засобу. ОСЦПВ у Дніпрі буде коштувати дешевше, ніж в столиці.

Як оформити ОСЦПВ онлайн на UKASKO.UA

Оформлення ОСЦПВ онлайн на нашому сайті займає не більше 15 хвилин. Як це зробити?

Напевно ви помічали, що ціни на ОСЦПВ у різних страхових відрізняються. Попри те, що вартість страхування регулюється законодавством, страхові можуть трохи змінювати рівень цін. Тому якщо ви бажаєте заощадити на полісі або знайти найдешевшу пропозицію - ласкаво просимо на платформу онлайн-страхування UKASKO.UA!

На нашому сайті ви можете порівняти пропозиції ОСЦПВ від різних страхових компаній. І це абсолютно безкоштовно. Ви не сплачуєте ніяких комісій за підбір і оформлення страхового поліса.

Все що вам потрібно - це:

 • ввести дані про автомобіль;
 • вказати місто прописки власника;
 • перейти на сторінку пропозицій;
 • вибрати й оплатити поліс ОСЦПВ.

Після оплати поліс ОСЦПВ приходить на вказану адресу електронної пошти. Тому важливо вказувати точні дані.

Переваги оформлення електронного поліса ОСЦПВ на UKASKO

Оформляючи страховий поліс ОСЦПВ на сайті UKASKO, ви отримаєте масу переваг:

 • безкоштовний агрегатор цін;
 • індивідуальний підбір пропозицій;
 • оформлення страхування не виходячи з дому;
 • зручний сервіс;
 • допомога в оформленні поліса від пошуку пропозиції до оплати ОСЦПВ;
 • цілодобова технічна підтримка;
 • онлайн-калькулятор розрахунку ОСЦПВ;
 • оплата банківською карткою.
Читати далі