Купити Поліс ОСЦПВ в Павлограді 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Павлограді • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість на ОСЦПВ у Павлограді та інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 470осіб придбали страховий поліс
 • 14 113 049грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання по ОСЦПВ у Павлограді

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти у Павлограді

Із загальних питань

м. Павлоград
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Як купити автоцивілку у Павлограді онлайн

Де в Павлограді вигідно купити автоцивілку? ОСЦПВ, або автоцивілка - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. І без цього поліса їздити не можна. Тому через те, що страховку потрібно оформляти регулярно й обов'язково, економія на полісі автоцивілки не буде зайвою.

Один з найпростіших способів заощадити на автоцивілці у Павлограді - це оформити страховку онлайн. І на це є кілька причин:

 1. Електронний поліс ОСЦПВ коштує дешевше, ніж паперова страховка, виписана на бланку;
 2. Оформлення автоцивілки онлайн на нашому сайті повністю безкоштовне;
 3. Відсутня плата за використання сайту та підбір пропозицій;
 4. Немає комісій агентам і страховикам;
 5. Можливість порівняти пропозиції ОСЦПВ і вибрати найвигіднішу з них.

І крім економії грошей, це ще й економія часу. Оформити ОСЦПВ ви можете буквально за 5-10 хвилин з будь-якого пристрою. Головне, щоб був доступ до інтернету та банківська карта. Після того, як ви виберете слушну пропозицію, ви можете оплатити її та поліс автоцивілки миттєво прийде на вказану вами адресу електронної пошти та/або в месенджер.

Навіщо потрібен поліс ОСЦПВ

Відповідно до Закону України, кожен власник наземного транспортного засобу (крім велосипедів) повинен мати актуальну страховку ОСЦПВ. Поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водіїв на дорозі. Якщо з вини якогось водія станеться аварія, то збитки, які були отримані з його вини, будуть відшкодовані коштом поліса автоцивілки.

Автоцивілка має регламентовані ліміти виплат, але їх можна розширити до 1 млн грн за допомогою додаткового покриття. Це вигідно і дійсно необхідно, бо ремонт транспорту - це дорога справа. Тому рекомендуємо вам оформляти ОСЦПВ на сайті Ukasko з додатковим покриттям.

Яка ціна автоцивілки в Павлограді

Ціна автоцивілки розраховується для кожного водія індивідуально. Крім типу транспорту та об'єму його двигуна не останній вплив на ціну надає місто прописки власника та страхова компанія. Тому, якщо ви не хочете переплачувати за страховку зайві гроші, то рекомендуємо вам безкоштовно скористатися нашим сайтом.

На Ukasko.ua ви можете купити автоцивілку для Павлограда від 570 грн. Але враховуйте те, що ціна буде змінюватися в залежності від страхових. Тому, щоб порівняти варіанти автоцивілки від різних страхових компаній, скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на нашому сайті.

Так ви зможете вибрати серед пропозицій найвигіднішу для себе та оформити автоцивілку в Павлограді максимально вигідно і просто!

Читати далі