Купити Поліс ОСЦПВ в Харкові 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Харкові • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Ціни Автострахування ОСЦПВ для Легкових Авто в Харкові та інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 120 480осіб придбали страховий поліс
  • 14 111 180грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Відповіді на Запитання Щодо Автострахування у Харкові

Найшвидший та зручний спосіб оформити ОСЦПВ у Харкові – це купити електронний поліс. Оформляючи ОСЦПВ онлайн на Ukasko.ua, ви можете безкоштовно порівняти пропозиції від різних страхових компаній за опціями та ціною, щоб дешево купити автоцивілку в Харкові. Процес оформлення ОСЦПВ онлайн триває 10-15 хвилин, а після оплати поліс одразу ж надходить на вашу електронну пошту.

Використання нашого сайту безкоштовне. У нас немає прихованих комісій та платежів, а ціна ОСЦПВ йде безпосередньо від страхових компаній, без націнки. Ціна ОСЦПВ формується з урахуванням багатьох факторів, а ми, зі свого боку, надаємо можливість оформити страховку дешево зі знижкою до 25%. Щоб дізнатись, скільки коштує ОСЦПВ в Харкові для вашого транспорту, скористайтесь онлайн-калькулятором.

Щоб розрахувати вартість страхування, скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Виплати з ОСЦПВ у Харкові здійснює страхова компанія, з якою ви уклали договір. Тому, якщо ви потрапили в ДТП, то обов'язково якнайшвидше повідомте свою страхову компанію. Це необхідно для врегулювання фінансових питань та отримання страхового відшкодування.

Щоб оформити ОСЦПВ у Харкові онлайн, вам потрібно мати при собі паспорт, права водія, ІПН і техпаспорт. Для оплати електронного поліса ОСЦПВ також знадобиться будь-яка банківська картка для оплати в інтернеті. Якщо ви маєте право на оформлення ОСЦПВ із пільгами, вам також потрібно буде вказати дані пільгового посвідчення.

Якщо у вас закінчився поліс ОСЦПВ, ви можете оформити нову страховку онлайн на нашому сайті, або продовжити вашу автоцивілку, яка наразі є чинною. Ви можете зробити це самостійно, вибравши потрібний вам варіант ОСЦПВ на Ukasko, та оформити поліс онлайн, або зверніться до нашої техпідтримки. Для продовження полісу ОСЦПВ вам знадобляться техпаспорт, паспорт, права та ІПН, а також картка будь-якого банку для оплати страховки.

За відсутність страховки ОСЦПВ у Харкові на водія чекає штраф. Його розмір становить 850 грн, якщо транспортний засіб не застрахований або у його власника підроблений чи прострочений поліс ОСЦПВ, або 425 грн, якщо у водія немає страховки при собі. Щоб уникнути штрафу за відсутність ОСЦПВ, оформляйте електронну автоцивілку на Ukasko та завантажуйте поліс у смартфон. Так ОСЦПВ завжди буде під рукою!

Коли в ДТП бере участь не більше двох транспортних засобів, та у їх власників укладені поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Так, страховку можна розірвати до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії ОСЦПВ, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Ліміт виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн та 260 0000 грн за шкоду, заподіяну майну та життю (здоров'ю) відповідно.При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Партнерство зі Страховими Компаніями

Сертифікат співпраці Ukasko - Гардіан
Сертифікат співпраці Ukasko - ТАС
Сертифікат співпраці Ukasko - МегаГарант
Сертифікат співпраці Ukasko - Оберіг
Сертифікат співпраці Ukasko - One Click

Статті з Автострахування

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти у Харкові

Із загальних питань

м. Харків, вул. Шевченка, 111а
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити поліс ОСЦПВ у Харкові

На дорогах не обійтися без поліса ОСЦПВ. Особливо, в такому великому місті, як Харків. Велика кількість машин, складні перехрестя, активний рух і чимала відстань, яку щодня доводиться долати водіям Харкова, робить просто незамінним наявність ОСЦПВ.

Навіщо потрібен поліс ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ потрібно оформляти для того, щоб застрахувати свою відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху. У разі аварії винуватець повинен виплатити постраждалим компенсацію. І якщо у нього є чинний поліс ОСЦПВ, то зобов'язання по виплаті бере на себе страхова компанія винної сторони.

Поліс ОСЦПВ зобов'язані оформляти всі водії. Ця вимога закріплена в законодавстві України. Якщо у водія немає ОСЦПВ, то він не може їздити на своєму транспортному засобі. І водієві доведеться заплатити штраф.

Ціна поліса ОСЦПВ у Харкові

Ціна страхового поліса ОСЦПВ формується для кожного водія індивідуально. На ціну впливає:

  • тип транспортного засобу;
  • обсяг двигуна;
  • марка й модель транспорту;
  • місце прописки власника тощо.

Як це працює? ОСЦПВ у великих містах, таких як Харків, буде коштувати дорожче, ніж в невеликих населених пунктах. Це пов'язано з підвищеними ризиками на дорозі. Активний трафік і велика кількість машин і водіїв підвищують можливість зіткнення та аварій.

Що покриває ОСЦПВ

Страховий поліс ОСЦПВ покриває витрати потерпілої сторони в ДТП. Багато водіїв чекають від страхового поліса покриття власних витрат на ремонт, однак ОСЦПВ не забезпечує такої послуги. Це завдання страхового поліса КАСКО.

Виплати по ОСЦПВ в 2020 році становлять 130 й 260 тис грн за шкоду, заподіяну майну й здоров'ю відповідно. Це досить велика сума. Однак якщо в ДТП беруть участь нові дорогі іномарки, то страхового покриття може не вистачити. І водієві-винуватцю аварії доведеться доплачувати залишок самостійно.

Щоб уникнути зайвих витрат жителям Харкова та інших великих мегаполісів рекомендується оформляти додаткове покриття до ОСЦПВ. За невелику доплату ви можете збільшити страхове відшкодування до 1 млн грн. І бути впевненими в тому, що страховки вистачить для відшкодування витрат.

Електронний поліс ОСЦПВ у Харкові дешево

Якщо ви бажаєте отримати якісний страховий захист і при цьому заощадити на полісі ОСЦПВ, радимо вам оформити ОСЦПВ онлайн.

Електронний поліс ОСЦПВ визнаний чинним документом. Поліс не потрібно роздруковувати, його можна зберігати в телефоні або іншому гаджеті.

Чому електронний поліс коштує дешевше? У формулу розрахунку поліса ОСЦПВ закладено спеціальний коефіцієнт, який знижує ціну страхування практично на 10%. А оформляючи поліс ОСЦПВ на нашому сайті, ви не тільки купуєте страхування за найнижчою ціною в Україні, а й отримаєте можливість оформити ОСЦПВ по акції або з кешбеком на картку.

Читати далі