Поліс ОСЦПВ у Харкові | Оформити Онлайн

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Переваги Автострахування у Харкові

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Переконайтеся в Чинності Електронного ОСЦПВ

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Автострахування ОСЦПВ для Легкових Авто

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 56 977осіб придбали страховий поліс
  • 6 674 772грн заощадили з кешбеком
  • 1191варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Відповіді на Запитання Щодо Автострахування у Харкові

Електронний поліс ОСЦПВ, по суті, нічим не відрізняється від паперового поліса. Він цілком чинний і має законну силу, його можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Ціна страхування ОСЦПВ не має фіксованої ціни та розраховується індивідуально за даними кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. 

Щоб розрахувати вартість страхування, скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну страхування ОСЦПВ і оформити поліс онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номером транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, тому що він формується та зберігається в єдиному реєстрі МТСБУ. Будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн одним із таких способів:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно обов'язково роздруковувати. Ви можете роздрукувати страхування, якщо вважаєте за краще зберігати документи в паперовому вигляді. Дані страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ, тому ОСЦПВ досить завантажити в телефон або планшет.

Франшиза - це заздалегідь встановлена сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Коли в ДТП бере участь не більше двох транспортних засобів, та у їх власників укладені поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Так, страховку можна розірвати до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії ОСЦПВ, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Ліміт виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн та 260 0000 грн за шкоду, заподіяну майну та життю (здоров'ю) відповідно.При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Партнерство зі Страховими Компаніями

Сертифікат співпраці Ukasko - Гардіан
Сертифікат співпраці Ukasko - ТАС
Сертифікат співпраці Ukasko - МегаГарант
Сертифікат співпраці Ukasko - Оберіг
Сертифікат співпраці Ukasko - One Click

Статті з Автострахування

preview

Яка вартість ОСЦПВ в Україні 2022

Навіщо потрібно купувати поліс ОСЦПВ? Кожен водій знається на ОСЦПВ. Але ...

Читати далі
preview

ОСЦПВ для пенсіонерів

Страхування ОСЦПВ обов'язкове практично для всіх власників наземного транспорту...

Читати далі
preview

Як проходити техогляд в Україні

Вже наступного року техогляд може стати обов'язковим всім автомобілів...

Читати далі

Контакти Менеджера зі Страхування

Із загальних питань

м. Харків, вул. Шевченка, 111а
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів

Оформити поліс ОСЦПВ у Харкові

На дорогах не обійтися без поліса ОСЦПВ. Особливо, в такому великому місті, як Харків. Велика кількість машин, складні перехрестя, активний рух і чимала відстань, яку щодня доводиться долати водіям Харкова, робить просто незамінним наявність ОСЦПВ.

Навіщо потрібен поліс ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ потрібно оформляти для того, щоб застрахувати свою відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху. У разі аварії винуватець повинен виплатити постраждалим компенсацію. І якщо у нього є чинний поліс ОСЦПВ, то зобов'язання по виплаті бере на себе страхова компанія винної сторони.

Поліс ОСЦПВ зобов'язані оформляти всі водії. Ця вимога закріплена в законодавстві України. Якщо у водія немає ОСЦПВ, то він не може їздити на своєму транспортному засобі. І водієві доведеться заплатити штраф.

Ціна поліса ОСЦПВ у Харкові

Ціна страхового поліса ОСЦПВ формується для кожного водія індивідуально. На ціну впливає:

  • тип транспортного засобу;
  • обсяг двигуна;
  • марка й модель транспорту;
  • місце прописки власника тощо.

Як це працює? ОСЦПВ у великих містах, таких як Харків, буде коштувати дорожче, ніж в невеликих населених пунктах. Це пов'язано з підвищеними ризиками на дорозі. Активний трафік і велика кількість машин і водіїв підвищують можливість зіткнення та аварій.

Що покриває ОСЦПВ

Страховий поліс ОСЦПВ покриває витрати потерпілої сторони в ДТП. Багато водіїв чекають від страхового поліса покриття власних витрат на ремонт, однак ОСЦПВ не забезпечує такої послуги. Це завдання страхового поліса КАСКО.

Виплати по ОСЦПВ в 2020 році становлять 130 й 260 тис грн за шкоду, заподіяну майну й здоров'ю відповідно. Це досить велика сума. Однак якщо в ДТП беруть участь нові дорогі іномарки, то страхового покриття може не вистачити. І водієві-винуватцю аварії доведеться доплачувати залишок самостійно.

Щоб уникнути зайвих витрат жителям Харкова та інших великих мегаполісів рекомендується оформляти додаткове покриття до ОСЦПВ. За невелику доплату ви можете збільшити страхове відшкодування до 1 млн грн. І бути впевненими в тому, що страховки вистачить для відшкодування витрат.

Електронний поліс ОСЦПВ у Харкові дешево

Якщо ви бажаєте отримати якісний страховий захист і при цьому заощадити на полісі ОСЦПВ, радимо вам оформити ОСЦПВ онлайн.

Електронний поліс ОСЦПВ визнаний чинним документом. Поліс не потрібно роздруковувати, його можна зберігати в телефоні або іншому гаджеті.

Чому електронний поліс коштує дешевше? У формулу розрахунку поліса ОСЦПВ закладено спеціальний коефіцієнт, який знижує ціну страхування практично на 10%. А оформляючи поліс ОСЦПВ на нашому сайті, ви не тільки купуєте страхування за найнижчою ціною в Україні, а й отримаєте можливість оформити ОСЦПВ по акції або з кешбеком на картку.

Читати далі