Купити Поліс ОСЦПВ в Кременчуці 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Кременчуці • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Кременчуці та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 118 781осіб придбали страховий поліс
 • 13 913 965грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 91971варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Кременчуці

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Кременчуці

Із загальних питань

м. Кременчук, Ярославский проїзд, 9
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Придбати автоцивілку в Кременчуці дешево

Сьогодні оформити автоцивілку в Кременчуці дуже просто й легко. Це можна зробити, навіть не виходячи з дому. Йдеться про електронний поліс ОСЦПВ.

Електронний поліс ОСЦПВ є повноцінним чинним документом. Його навіть не потрібно роздруковувати та можна зберігати в телефоні, планшеті або відображати в додатку. Роздрукувати електронний ОСЦПВ ви можете в тому випадку, якщо вважаєте за краще зберігати документи у паперовому вигляді.

Головна перевага електронного поліса автоцивілки - це не тільки його зручність, але й низька ціна. Електронний поліс автоцивілки коштує дешевше на 10%. Це закладено в формулу розрахунку поліса онлайн. Знижка покликана заохотити водіїв оформляти більш сучасний і зручний вид автоцивілки, плюс до всього на електронний поліс не потрібні паперові бланки, фінансові та часові витрати працівників.

Як оформити автоцивілку онлайн у Кременчуці

На UKASKO.UA ви можете оформити електронний поліс автоцивілки в будь-який зручний для вас час. Оформлення займає не більш ніж 15 хвилин. Вам необхідно лише заповнити дані автомобіля та вказати місто реєстрації власника, після чого ви побачите доступні пропозиції від різних страхових компаній.

Не всі водії знають, але вартість автоцивілки відрізняється у різних компаній. В середньому різниця становить кілька сотень грн. Тому, скориставшись нашою платформою онлайн-страхування UKASKO.UA, ви зможете вибрати найвигіднішу пропозицію та оформити ОСЦПВ безпосередньо від страхової за найнижчою ціною.

Скільки коштує страхування ОСЦПВ онлайн

Ціна поліса автоцивілки розраховується індивідуально для кожного водія. На ціну поліса впливає:

 1. Місто реєстрації власника транспорту;
 2. Тип транспортного засобу (легковий автомобіль, причіп, мотоцикл тощо);
 3. Марка та модель автомобіля;
 4. Обсяг двигуна;
 5. Особисті пільги.

Зі знижкою автоцивілку можуть оформити пенсіонери, учасники війни, особи з інвалідністю та чорнобильським посвідченням.

Великий вплив на вартість автоцивілки має місто реєстрації власника транспорту, його розмір і трафік. Так, в Кременчуці ОСЦПВ буде коштувати набагато дешевше, ніж в столиці. А зі знижками та кешбеком від UKASKO поліс автоцивілки коштуватиме зовсім небагато.

Навіщо потрібно оформляти ОСЦПВ в Україні

Не варто забувати, що вимога до кожного водія мати поліс автоцивілки закріплена на законодавчому рівні. У разі аварії винна сторона повинна відшкодувати збитки потерпілим. І якщо у водія, який спровокував ДТП, є чинний поліс автоцивілки, то витрати постраждалих покриє його страхова компанія.

Виплати за автоцивілкою складають 130 і 260 тис грн за шкоду, заподіяну майну й здоров'ю відповідно. Також за допомогою ДЦВ їх можна розширити до 1 млн грн. Тому не варто нехтувати оформленням ОСЦПВ, бо самостійно сплатити такі суми буде складно. Вибирайте UKASKO.UA щоб оформити поліс автоцивілки з максимальною вигодою й зручністю!

Читати далі