Купити Поліс ОСЦПВ в Слов'янську 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Слов'янську • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість на ОСЦПВ у Слов'янську та інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 118 797осіб придбали страховий поліс
  • 13 914 087грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 92016варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання у Слов'янську

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти у Слов'янську

Із загальних питань

м. Слов'янськ
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Як оформити автоцивілку у Слов'янську дешево

Вибираючи страховий поліс, багато водіїв бажають заощадити на страховці. І це не дивно, адже страховку потрібно оформляти регулярно. Особливо, поліс ОСЦПВ, або автоцивілку. Поліс ОСЦПВ потрібно оформляти згідно законодавством. І без цієї страховки взагалі не можна користуватися автомобілем, бо за це штрафують.

Їздити на автомобілі або мототранспорті можна тільки з наявністю поліса ОСЦПВ. Це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту, яке в разі аварії покриває витрати потерпілих осіб. У зв'язку з тим, що автоцивілка - це обов'язкове автострахування, то й на тлі інших страховок її відрізняє доступна ціна.

Скільки коштує автоцивілка у Слов'янську?

Автоцивілка не має фіксованої ціни. Вона розраховується в залежності від даних водія і його транспортного засобу. На страховку впливає тип, марка і модель транспортного засобу, місто прописки власника транспорту, об'єм двигуна та наявність особистих пільг у страхувальника. А також на ціну страховки впливає страхова компанія. Тому якщо вас цікавить найбільш вигідна ціна на ОСЦПВ у Слов'янську, то рекомендуємо перед оформленням страховки порівняти пропозиції від різних компаній на нашому сайті.

На сайті Ukasko представлені пропозиції від більш ніж 20-ти надійних страхових компаній в різної цінової категорії. Ви можете оформити автоцивілку у Слов'янську від 580 грн. Крім вибору страховки за доступною ціною, ви також можете порівняти пропозиції за різними критеріями: за страховою компанією, за її рейтингом або швидкістю страхових виплат, за опціями, що містить поліс тощо. Ця можливість дозволяє вибрати найвідповідніший поліс ОСЦПВ з усіх запропонованих варіантів на ринку.

Що таке електронний поліс ОСЦПВ

Оформляючи поліс ОСЦПВ онлайн, ви отримуєте прекрасну можливість заощадити і час, і гроші. Електронний поліс автоцивілки завжди коштує на 10% дешевше, ніж паперова страховка, незалежно від страхової компанії й обраних додаткових опцій.

Електронний поліс автоцивілки - це звичайна страховка, яка повністю чинна навіть у електронному вигляді. Е-поліс ОСЦПВ відрізняється тільки своїм форматом і ціною від паперової автоцивілки. Його навіть не потрібно обов'язково роздруковувати. Ви можете завантажити страховку в телефон і вона завжди буде при вас.

На нашому сайті ви можете вибрати найвигідніший варіант ОСЦПВ від будь-якої страхової компанії, і навіть від тієї, якої немає у Слов'янську. Після оплати ви моментально отримаєте страховку на вказану адресу електронної пошти або в месенджері. Це вигідно і зручно!

Читати далі