Купити Поліс ОСЦПВ в Вінниці 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Вінниці • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Вінниці та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 120 468осіб придбали страховий поліс
  • 14 111 178грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Вінниці

Електронний поліс ОСЦПВ, по суті, нічим не відрізняється від паперового поліса. Він цілком чинний і має законну силу, його можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Розрахувати ціну страхування ОСЦПВ і оформити поліс онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номером транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Ціна страхування ОСЦПВ не має фіксованої ціни та розраховується індивідуально за даними кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування, скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, тому що він формується та зберігається в єдиному реєстрі МТСБУ. Будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн одним із таких способів:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Франшиза - це заздалегідь встановлена сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно обов'язково роздруковувати. Ви можете роздрукувати страхування, якщо вважаєте за краще зберігати документи в паперовому вигляді. Дані страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ, тому ОСЦПВ досить завантажити в телефон або планшет.

Коли в ДТП бере участь не більше двох транспортних засобів, та у їх власників укладені поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Так, страховку можна розірвати до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії ОСЦПВ, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Ліміт виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн та 260 0000 грн за шкоду, заподіяну майну та життю (здоров'ю) відповідно.При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Вінниці

Із загальних питань

м. Вінниця, вул. Ботанічна, 24
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Автострахування ОСЦПВ у Вінниці та Вінницькій області

Страховий поліс ОСЦПВ у Вінниці забезпечує страхування відповідальності водіїв і діє на території всієї України. Якщо з їхньої вини відбудеться ДТП, то водіям, які мають на руках поліс ОСЦПВ, не доведеться витрачатися та відшкодовувати збитки потерпілої сторони. Замість них витрати постраждалих оплатить страховий поліс ОСЦПВ.

Мати поліс ОСЦПВ - обов'язок кожного водія. Це зазначено в законодавстві України. Вимоги до придбання ОСЦПВ стосуються всіх власників наземного транспорту, крім велосипедистів. Якщо його немає, то водія чекає штраф.

Оформити автострахування ОСЦПВ у Вінниці можна за допомогою UKASKO.UA. За допомогою калькулятора ОСЦПВ легко розрахувати вартість страхування. А також завдяки агрегатору цін UKASKO вибрати найдешевший страховий поліс ОСЦПВ.

Від чого залежить вартість ОСЦПВ

ОСЦПВ може коштувати як 300, так і 800 грн. Ціна страхового поліса залежить від багатьох факторів. Однак вартість ОСЦПВ в будь-якому випадку залишається доступною для всіх водіїв. На відміну від добровільного страхування КАСКО, для розрахунку вартості ОСЦПВ існує встановлена ​​державою формула. А ціни поліса в різних страхових хоч і відрізняються, але незначно.

Головна причина того, чому поліс ОСЦПВ відрізняється в ціні, полягає в тому, що на вартість страхування впливають різні чинники.

  • Місто реєстрації власника транспорту. Розмір населеного пункту, його населеність, трафік - чим більше все це, тим більше доведеться заплатити. Наприклад, ОСЦПВ у Вінниці обійдеться дешевше, ніж в столиці або більших містах;
  • Тип двигуна. Чим більше його обсяг, тим дорожче страхування ОСЦПВ;
  • Пільги. Право на знижку при оформленні ОСЦПВ мають пенсіонери, інваліди, чорнобильці та учасники війни;
  • Марка й модель автомобіля.

Як оформити ОСЦПВ у Вінниці

Сервіс UKASKO.UA дозволяє оформити ОСЦПВ у Вінниці за максимально низькою ціною. При цьому ви можете не переживати за достовірність поліса ОСЦПВ. Всі електронні поліси формуються в базі МТСБУ, Моторного транспортного страхового бюро України. Тому їх неможливо підробити.

Для того, щоб дешево оформити ОСЦПВ, вам досить ввести дані про марку та модель машини й вказати своє місто прописки. Після цього ви побачите всі доступні пропозиції від страхових компаній і зможете вибрати відповідний страховий поліс ОСЦПВ. Сортувати пропозиції можна за ціною або компанією, що значно спрощує пошук для більшості клієнтів. Після оплати поліса ОСЦПВ страхування відразу приходить на ту адресу електронної пошти, який ви вказали. Тому рекомендуємо вказувати актуальну інформацію.

Читати далі