Купить Полис ОСАГО в Бердянске 🛡 Автогражданка Онлайн за 5 минут!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивилки ОСАГО Онлайн в Бердянске • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформить Страховку Авто Онлайн! Электронный Полис ОСАГО 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість на ОСЦПВ у Бердянську та інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 120 472осіб придбали страховий поліс
  • 14 112 000грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання у Бердянську

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти у Бердянську

Із загальних питань

м. Бердянськ
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Де вигідно купити страховку ОСЦПВ у Бердянську

Де купити страховку ОСЦПВ у Бердянську? Та купити дешево? Це питання хвилює багатьох водіїв, бо ніхто не хоче витрачати зайві гроші та переплачувати за автоцивілку. Тому ми пропонуємо вам зручну можливість оформити ОСЦПВ за найвигіднішою ціною, а до того ж заощадити ще й свій час.

На нашому сайті ви не переплачуєте за страховку. Сайт Ukasko.ua є повністю безкоштовним ресурсом. І з нашою допомогою ви зможете знайти найвигіднішу автоцивілку в Бердянську. Як це зробити?

Як вибрати страховку ОСЦПВ на автомобіль

Страховку ОСЦПВ пропонують багато страхових компаній. Це один з найпоширеніших видів автострахування. І це обов'язкове страхування, та їздити без страховки ОСЦПВ не можна. Це заборонено Законом.

Тому кожен власник транспортного засобу повинен оформляти ОСЦПВ. Не тільки у Бердянську, а й у всій Україні. Термін дії страховки - 1 рік. Але якщо стався страховий випадок і були вичерпані ліміти покриття, то водієві знадобиться новий поліс автоцивілки.

Вибираючи страховку для вашого транспорту, орієнтуйтеся не тільки на ціну. Велику роль також відіграє надійність страхової компанії та швидкість здійснення страхових виплат. І вибираючи страховку на нашому сайті ви можете ознайомитися з актуальним рейтингом страхової компанії від незалежних оцінювачів МТСБУ та дізнатися, за скільки днів у середньому відбувається виплата відшкодування компанією.

Скільки коштує автоцивілка у Бердянську

Ціна страховки безпосередньо залежить від міста прописки власника транспорту, типу транспортного засобу, його марки та моделі. Ціна ОСЦПВ у Бердянську не фіксована, а завжди розраховується індивідуально. Але не варто цього лякатися. У зв'язку з тим, що ОСЦПВ - це обов'язкове страхування, то і його ціна вигідно виділяється на тлі інших страховок. Воно доступне кожному водієві. А також ми проводимо акції та розпродажі, роблячи страховку ще дешевшою та вигідною.

Наприклад, на легковий автомобіль з об'ємом двигуна до 1600 см3 ви можете оформити ОСЦПВ на Ukasko.ua менш ніж за 600 грн. І це навіть без урахування акцій і спеціальних пропозицій.

Оформляючи страховку онлайн, після оплати ви отримаєте її буквально за кілька хвилин. Електронний поліс ОСЦПВ прийде на вказану вами адресу електронної пошти та в месенджер, тому важливо вказувати реальні дані при заповненні автоцивілки.

Читати далі