Порівнюйте Та Оформлюйте Поліс ОСЦПВ Онлайн У Херсоні

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
,
Введіть коректну дату ОТК

Переваги UKASKO

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

-5% На Покупку ОСАГО В 1 Клик
Оформите ОСАГО в 1 клик и получите дополнительную скидку -5% на полис.
Предложение суммируется с другими скидками и акциями
Купить в 1 Клик

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

Київ 83 Варіантів
949 грн — 2008 грн Знайти
Харків 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Одеса 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Дніпро 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Запоріжжя 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Львів 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Кривий Ріг 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Миколаїв 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Маріуполь 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Вінниця 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Херсон 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Полтава 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Арциз 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Біла Церква 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Буча 83 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Горішні Плавні 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Краматорськ 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кременчук 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кропивницький 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Пісочин 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Сєвєродонецьк 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Суми 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Умань 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Черкаси 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Чернігів 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Житомир 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Чернівці 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Рівне 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Івано-Франківськ 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Кам`янське 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Тернопіль 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Луцьк 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Хмельницький 73 Варіантів
515 грн — 1482 грн Знайти
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Статистика за весь час
  • 25 409осіб придбали страховий поліс
  • 2 976 896грн заощадили з кешбеком
  • 911варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку?
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ є повністю чинним і має таку ж законну силу, як і паперова страховка. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Страхування ОСЦПВ не має фіксованої ціни та розраховується індивідуально для кожного водія. Ціна ОСЦПВ залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, міста реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Оформити страховку онлайн на Ukasko можна за параметрами або за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Для того, щоб вибрати найвигіднішу пропозицію страховки ОСЦПВ, розрахуйте ціну і порівняйте її за допомогою калькулятора автоцивілки.

Номер електронного поліса ОСЦПВ формується та зберігається в єдиному реєстрі МТСБУ, тому таку автоцивілку неможливо підробити. Але будь-яку страховку можна перевірити на справжність онлайн такими способами:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Якщо в аварії бере участь два транспортних засоби, і в обох водіїв є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання,то потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитків до своєї страхової компанії. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Електронний поліс ОСЦПВ формується та зберігається у централізованій базі МТСБУ, і до неї є доступ у всіх співробітників правоохоронних органів. Тому електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість страхового поліса.

Так, дію страховки можна анулювати до початку дії поліса ОСЦПВ. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

Хто Має Пільги на Автоцивілку в Україні

Вимоги до наявності поліса ОСЦПВ, як і ціновий діапазон даного страхування, регулюєт...

Читати далі

ТОП-5 Автомобілів в Україні

Попри карантин і пандемію, ринок автомобілів практично не втратив своїх позицій. Про...

Читати далі

Яке місце в Україні займає Одеса за ДТП у 2020 році

На жаль, практично кожен день на дорогах України відбуваються страшні ава...

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Херсон
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів 24/7

Оформлення поліса ОСЦПВ у Херсоні

Поліс ОСЦПВ обов'язково потрібно оформлювати всім водіям. Неважливо, як часто ви користуєтеся автомобілем, де живете й яка у вас марка машини. Законодавство України вимагає, щоб поліс ОСЦПВ був у кожного власника транспорту. Оформлювати ОСЦПВ потрібно регулярно, адже якщо у вас немає цього страхового поліса або закінчився термін дії страхування, то виїжджати куди-небудь на своєму автомобілі ви не маєте права. А тому всім водіям міста Херсон (і не тільки) буде корисно дізнатися як швидко й дешево оформити поліс ОСЦПВ.

Що таке поліс ОСЦПВ

ОСЦПВ, або автоцивілка - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Інакше кажучи, поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водія перед іншими учасниками дорожнього руху.

Якщо станеться аварія, то винуватець повинен відшкодувати збитки потерпілим. З полісом ОСЦПВ вирішити спірну ситуацію набагато швидше та простіше. Плюс до всього, збитки доведеться платити не винуватцю зі своєї кишені, а його страховій компанії. Що є дуже вдалою економією власного бюджету.

Іноді навіть виплат за ОСЦПВ недостатньо для відшкодування збитків внаслідок аварії. Це пояснюється тим, що вони дорожчають, як і деталі до них. Тому страхового відшкодування базового пакета ОСЦПВ може не вистачити для покриття заподіяної шкоди. Різницю в сумі доведеться доплачувати самому винуватцю аварії. І щоб уникнути такої неприємної ситуації рекомендується оформляти додаткове покриття.

У 2020 році виплати за ОСЦПВ складають 130 й 260 тис грн за шкоду, заподіяну майну та здоров'ю потерпілих. Вони регулярно збільшуються, щоб відповідати сучасним реаліям. До 2025 року в планах уряду збільшення виплат ОСЦПВ до рівня стандартів Євросоюзу. Тобто вони зростуть практично в 80 разів.

Додаткове покриття, або ДЦВ - це збільшення суми страхового ліміту. Ви самі вирішуєте, на скільки хочете збільшити ліміт страхових виплат. Максимальна сума збільшення страхового відшкодування становить 1 млн грн. При тому що додаткове покриття коштує зовсім недорого, менше поліса ОСЦПВ. Тому оформляти ДЦВ дуже вигідно.

На які машини можна оформити ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ можна оформити на будь-які автомобілі. Не має значення рік випуску або ціна. Тому як поліс зобов'язані оформляти всі водії, то й обмежень по автомобілях не існує.

Ціна поліса ОСЦПВ безпосередньо залежить від марки й моделі автомобіля або мотоцикла. Велике значення має обсяг двигуна. Також на ціну ОСЦПВ впливає місто прописки власника транспорту. Тим, хто проживає у великих містах, ОСЦПВ буде коштувати трохи дорожче. Наприклад, в Херсоні водіям обійдеться ОСЦПВ дешевше, ніж тим, хто живе в Києві.

Як заощадити на ОСЦПВ

Не всі водії охоче оформлюють ОСЦПВ. Є ті, хто відкрито їм нехтують, а є водії, які оформляють ОСЦПВ тільки заради того, щоб не отримати штраф. Другі шукають найдешевші поліси, вибирають страхування з максимальною франшизою чи навіть стають жертвами шахраїв. Аферисти пропонують страхування ОСЦПВ за ціною, в кілька разів менше офіційної, чим і привертають увагу заощадливих водіїв.

Але якщо ви хочете заощадити на ОСЦПВ, зовсім не потрібно вибирати страхування із франшизою чи зовсім відмовлятися від поліса. Ви можете оформити електронний поліс ОСЦПВ на нашому сайті. Електронний поліс ОСЦПВ коштує на 10% дешевше звичайного паперового поліса. На UKASKO.UA ви можете безкоштовно порівняти ціни страховувань й вибрати найдешевший поліс. До того ж, у нас постійно проходять акції з поверненням кешбеку на карту та розпродажі страхування. Оформлюйте ОСЦПВ вигідно з UKASKO.UA!

Читати далі