Купити Поліс ОСЦПВ в Херсоні 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Херсоні • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Херсоні та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 120 455осіб придбали страховий поліс
  • 14 112 285грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Херсоні

Електронний поліс ОСЦПВ є повністю чинним і має таку ж законну силу, як і паперова страховка. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Страхування ОСЦПВ не має фіксованої ціни та розраховується індивідуально для кожного водія. Ціна ОСЦПВ залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, міста реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Оформити страховку онлайн на Ukasko можна за параметрами або за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Для того, щоб вибрати найвигіднішу пропозицію страховки ОСЦПВ, розрахуйте ціну і порівняйте її за допомогою калькулятора автоцивілки.

Номер електронного поліса ОСЦПВ формується та зберігається в єдиному реєстрі МТСБУ, тому таку автоцивілку неможливо підробити. Але будь-яку страховку можна перевірити на справжність онлайн такими способами:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Якщо в аварії бере участь два транспортних засоби, і в обох водіїв є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання,то потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитків до своєї страхової компанії. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Електронний поліс ОСЦПВ формується та зберігається у централізованій базі МТСБУ, і до неї є доступ у всіх співробітників правоохоронних органів. Тому електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість страхового поліса.

Так, дію страховки можна анулювати до початку дії поліса ОСЦПВ. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Херсоні

Із загальних питань

м. Херсон
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформлення поліса ОСЦПВ у Херсоні

Поліс ОСЦПВ обов'язково потрібно оформлювати всім водіям. Неважливо, як часто ви користуєтеся автомобілем, де живете й яка у вас марка машини. Законодавство України вимагає, щоб поліс ОСЦПВ був у кожного власника транспорту. Оформлювати ОСЦПВ потрібно регулярно, адже якщо у вас немає цього страхового поліса або закінчився термін дії страхування, то виїжджати куди-небудь на своєму автомобілі ви не маєте права. А тому всім водіям міста Херсон (і не тільки) буде корисно дізнатися як швидко й дешево оформити поліс ОСЦПВ.

Що таке поліс ОСЦПВ

ОСЦПВ, або автоцивілка - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Інакше кажучи, поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водія перед іншими учасниками дорожнього руху.

Якщо станеться аварія, то винуватець повинен відшкодувати збитки потерпілим. З полісом ОСЦПВ вирішити спірну ситуацію набагато швидше та простіше. Плюс до всього, збитки доведеться платити не винуватцю зі своєї кишені, а його страховій компанії. Що є дуже вдалою економією власного бюджету.

Іноді навіть виплат за ОСЦПВ недостатньо для відшкодування збитків внаслідок аварії. Це пояснюється тим, що вони дорожчають, як і деталі до них. Тому страхового відшкодування базового пакета ОСЦПВ може не вистачити для покриття заподіяної шкоди. Різницю в сумі доведеться доплачувати самому винуватцю аварії. І щоб уникнути такої неприємної ситуації рекомендується оформляти додаткове покриття.

У 2020 році виплати за ОСЦПВ складають 130 й 260 тис грн за шкоду, заподіяну майну та здоров'ю потерпілих. Вони регулярно збільшуються, щоб відповідати сучасним реаліям. До 2025 року в планах уряду збільшення виплат ОСЦПВ до рівня стандартів Євросоюзу. Тобто вони зростуть практично в 80 разів.

Додаткове покриття, або ДЦВ - це збільшення суми страхового ліміту. Ви самі вирішуєте, на скільки хочете збільшити ліміт страхових виплат. Максимальна сума збільшення страхового відшкодування становить 1 млн грн. При тому що додаткове покриття коштує зовсім недорого, менше поліса ОСЦПВ. Тому оформляти ДЦВ дуже вигідно.

На які машини можна оформити ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ можна оформити на будь-які автомобілі. Не має значення рік випуску або ціна. Тому як поліс зобов'язані оформляти всі водії, то й обмежень по автомобілях не існує.

Ціна поліса ОСЦПВ безпосередньо залежить від марки й моделі автомобіля або мотоцикла. Велике значення має обсяг двигуна. Також на ціну ОСЦПВ впливає місто прописки власника транспорту. Тим, хто проживає у великих містах, ОСЦПВ буде коштувати трохи дорожче. Наприклад, в Херсоні водіям обійдеться ОСЦПВ дешевше, ніж тим, хто живе в Києві.

Як заощадити на ОСЦПВ

Не всі водії охоче оформлюють ОСЦПВ. Є ті, хто відкрито їм нехтують, а є водії, які оформляють ОСЦПВ тільки заради того, щоб не отримати штраф. Другі шукають найдешевші поліси, вибирають страхування з максимальною франшизою чи навіть стають жертвами шахраїв. Аферисти пропонують страхування ОСЦПВ за ціною, в кілька разів менше офіційної, чим і привертають увагу заощадливих водіїв.

Але якщо ви хочете заощадити на ОСЦПВ, зовсім не потрібно вибирати страхування із франшизою чи зовсім відмовлятися від поліса. Ви можете оформити електронний поліс ОСЦПВ на нашому сайті. Електронний поліс ОСЦПВ коштує на 10% дешевше звичайного паперового поліса. На UKASKO.UA ви можете безкоштовно порівняти ціни страховувань й вибрати найдешевший поліс. До того ж, у нас постійно проходять акції з поверненням кешбеку на карту та розпродажі страхування. Оформлюйте ОСЦПВ вигідно з UKASKO.UA!

Читати далі