з 24.11 до 30.11
7 чорних п’ятниць на тиждень
Скоро запуск нового функціоналу

«Зелена Карта Онлайн»

Це аналог “автоцивілки”
при поїздках за кордон. Без
неї виїзд за межі
України на авто
неможливий!

Переваги страхування «Зелена картка» в Україні на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця

Без візитів у страхові компанії
Безпечна оплата онлайн

Що Таке Авто Страховка Зелена Карта Онлайн

Як виглядає страховка «Зелена карта»

Зразок бланка Зеленої карти затверджується Розпорядженням Нацкомфінпослуг. Ознайомитися з формою страховки можна на сайте МТСБУ

Перевірка страхування співробітниками поліції

Дані полісів Зеленої карти зберігаються в централізованій базі даних МТСБУ та у співробітників поліції є до неї доступ. Вони можуть дистанційно перевірити наявність необхідних страховок на будь-який вид транспорту

3 Причини Оформити Зелену Карту Онлайн

Зелена карта онлайн дешевше
Оформлення страховки займає не більш ніж 5 хвилин, не потрібно відвідувати відділення страхової компанії та витрачати на це свій час. Ціна електронного полісу Зеленої карти нижче, ніж на кордоні. До того ж, оформляючи страховку онлайн на нашому сайті, ви не платите додаткових комісій страховим агентам
Законодавча необхідність
Зелена карта є обов’язковим видом страхування, а її наявність регулюється Законом України "Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". Через відсутність страховки вам можуть відмовити у в’їзді в країну, або в разі ДТП за кордоном оштрафувати, депортувати з забороною на в’їзд або заарештувати транспорт
Гарантія справжності страховки
Електронний поліс Зеленої карти неможливо підробити. У той час як шахраї отримали доступ до бланків багатьох збанкрутілих страхових компаній і успішно підробляють страховки для продажу. Тому оформлення онлайн - це надійний спосіб придбати справжню страховку за доступною ціною
Як оформити «Зелену карту»?
Підготували для вас відео, яке допоможе легко оформити «Зелену карту» протягом декількох хвилин

Статистика за весь час
  • 0осіб придбали страховий поліс
  • 0грн заощадили з кешбеком
  • 0варіантів Зеленої карти на сайті
Що робити при страховому випадку?
Зелена карта - обов`язковий міжнародний страховий сертифікат

Питання та відповіді про Green Card

Зелена карта - це міжнародний поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Страховка діє на території певних держав, які підписали між собою відповідну угоду. Зелена карта страхує відповідальність водія та відшкодовує збитки потерпілій стороні в ДТП з вини страхувальника.

Зелена карта не має фіксованої вартості. Ціна страховки залежить від типу транспорту, країни призначення, періоду дії поліса та опцій, що містить поліс, а також може коливатися в залежності від курсу валют. Для того, щоб дізнатися ціну Зеленої карти, скористайтеся онлайн-калькулятором на нашому сайті.

Для оформлення Зеленої карти необхідно мати при собі паспорт, ІПН і документи на транспортний засіб.

Поліс Зеленої карти оформляється як на власника транспортного засобу, так і на будь-яку особу, яка буде знаходитися за кермом під час закордонної поїздки. Страхувальником може бути як фізична, так і юридична особа.

Зелена карта діє на території країн, які підписали відповідну Женевську угоду. На цей час, жовтень 2020 року, Зелена карта діє на території 48 країн. Серед них: Росія, Молдова, Австрія, Кіпр, Сербія, Туніс тощо.

Штраф за відсутність поліса Зеленої карти залежить від законодавства країни, на території якої було вчинено правопорушення. Наприклад, у Білорусі штраф досягає розміру 14-16 тис рублів, а в Європі починається від 1000 євро. Також крім штрафу водієві без Зеленої карти може загрожувати арешт майна, штрафмайданчик, депортація з країни з забороною на подальший в'їзд.

Поліс страхує цивільну відповідальність водія на території держави, що складається в міжнародній системі автомобільного страхування Зелена карта. Страховка не передбачає відшкодування в разі пошкодження автомобіля страхувальника. Зелена картка оформлюється на випадок ДТП за кордоном, якщо з вини застрахованого автомобіля була заподіяна шкода життю, здоров'ю або майну третіх осіб.

Перевірити, чи є поліс Зеленої карти оригінальним або підробленими ви можете самостійно на сайті МТСБУ. Онлайн вам буде доступна інформація про термін дії та поточний статус страховки, про страхову компанію, з якою укладено договір страхування та наявності техогляду в автомобіля. При оформленні страхового поліса онлайн можливість підробки Зеленої карти виключається.

Партнери по Страхуванню Зелена Карта

ОРАНТА АСКА Инго СГ ТАС Украинская страховая группа GUARDIAN

Сертифікати Green Card

Статті на тему "Зелена карта"

Рейтинг страхових компаній України за Зеленою картою

Зелена карта - це важливий вид автострахування, в якому дуже важливо в...

Читати далі

В яких країнах діє Зелена карта

Якщо ви плануєте закордонну поїздку на відпочинок або по роботі, не забудьте...

Читати далі

Що Таке "Зелена Картка": Автострахування в Україні?

Зелена картка - це міжнародна система страхування, яка дуже схожа за своєю дією...

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Харків, вул. Шевченко 111а
Понеділок-п'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів 24/7

Чи не потрібен ОСАГО зараз? Чорна п’ятниця весь рік!
Даруємо промокод на знижку 15%, який діє протягом року
blackfriday
Залиште дату закінчення свого поліса і отримаєте промокод зі знижкою -15%
Дякуємо!
Ми нагадаємо про покупку, заздалегідь підберемо оптимальний варіант поліса і подаруємо промокод на додаткову знижку -15%!