Скоро запуск нового функціоналу

«Зелена Карта Онлайн»

Це аналог “автоцивілки”
при поїздках за кордон. Без
неї виїзд за межі
України на авто
неможливий!

Переваги страхування «Зелена картка» в Україні на Ukasko

Ukasko - Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Ukasko - Пропозиції від провідних страхових компаній України

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Ukasko - Безкоштовна консультація фахівця

Безкоштовна консультація фахівця

Ukasko - Без візитів у страхові компанії
Без візитів у страхові компанії
Ukasko - Безпечна оплата онлайн
Безпечна оплата онлайн

Що Таке Авто Страховка Зелена Карта Онлайн

Ukasko - Як виглядає страховка «Green Card»
Як виглядає страховка «Зелена карта»

Зразок бланка Зеленої карти затверджується Розпорядженням Нацкомфінпослуг. Ознайомитися з формою страховки можна на сайте МТСБУ

Ukasko - Перевірка страхування співробітниками поліції - Green Card
Перевірка страхування співробітниками поліції

Дані полісів Зеленої карти зберігаються в централізованій базі даних МТСБУ та у співробітників поліції є до неї доступ. Вони можуть дистанційно перевірити наявність необхідних страховок на будь-який вид транспорту

Зелена карта в країну
Росія
Молдова
Польща
Грузія
Туреччина
Болгарія
Чехія
Латвія
Фінляндія
Білорусь
Литва
Румунія
Німеччина
Естонія
Греція
Словаччина
Данія
Словенія
Азербайджан
Албанія
Угорщина
Італія
Чорногорія
Авто до Європи
Зелена карта в місті
Київ
Харків
Одеса
Дніпро
Запоріжжя
Львів
Миколаїв
Маріуполь
Вінниця
Херсон
Полтава
Кропивницький
Суми
Черкаси
Чернігів
Житомир
Чернівці
Рівне
Івано-Франківськ
Тернопіль
Луцьк
Ужгород
Чмельницький
Мукачево

3 Причини Оформити Зелену Карту Онлайн

Ukasko - Зелена карта онлайн дешевше
Зелена карта онлайн дешевше
Оформлення страховки займає не більш ніж 5 хвилин, не потрібно відвідувати відділення страхової компанії та витрачати на це свій час. Ціна електронного полісу Зеленої карти нижче, ніж на кордоні. До того ж, оформляючи страховку онлайн на нашому сайті, ви не платите додаткових комісій страховим агентам
Ukasko - Законодавча необхідність
Законодавча необхідність
Зелена карта є обов’язковим видом страхування, а її наявність регулюється Законом України "Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". Через відсутність страховки вам можуть відмовити у в’їзді в країну, або в разі ДТП за кордоном оштрафувати, депортувати з забороною на в’їзд або заарештувати транспорт
Ukasko - Гарантія справжності страховки
Гарантія справжності страховки
Електронний поліс Зеленої карти неможливо підробити. У той час як шахраї отримали доступ до бланків багатьох збанкрутілих страхових компаній і успішно підробляють страховки для продажу. Тому оформлення онлайн - це надійний спосіб придбати справжню страховку за доступною ціною
Ukasko - Як оформити «Зелену карту»?
Як оформити «Зелену карту»?
Підготували для вас відео, яке допоможе легко оформити «Зелену карту» протягом декількох хвилин

Ukasko - Статистика оформлення полісів Green Card
Статистика за весь час
  • 0осіб придбали страховий поліс
  • 0грн заощадили з кешбеком
  • 0варіантів Зеленої карти на сайті
Що робити при страховому випадку за кордоном з полісом зелена карта?
Що робити при страховому випадку?
Ukasko - Green Card - обов`язковий міжнародний страховий сертифікат
Зелена карта - обов`язковий міжнародний страховий сертифікат

Питання та відповіді про Green Card

Зелена карта - це міжнародний поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Страховка діє на території певних держав, які підписали між собою відповідну угоду. Зелена карта страхує відповідальність водія та відшкодовує збитки потерпілій стороні в ДТП з вини страхувальника.

Зелена карта не має фіксованої вартості. Ціна страховки залежить від типу транспорту, країни призначення, періоду дії поліса та опцій, що містить поліс, а також може коливатися в залежності від курсу валют. Для того, щоб дізнатися ціну Зеленої карти, скористайтеся онлайн-калькулятором на нашому сайті.

Для оформлення Зеленої карти необхідно мати при собі паспорт, ІПН і документи на транспортний засіб.

Поліс Зеленої карти оформляється як на власника транспортного засобу, так і на будь-яку особу, яка буде знаходитися за кермом під час закордонної поїздки. Страхувальником може бути як фізична, так і юридична особа.

Зелена карта діє на території країн, які підписали відповідну Женевську угоду. На цей час, жовтень 2020 року, Зелена карта діє на території 48 країн. Серед них: Росія, Молдова, Австрія, Кіпр, Сербія, Туніс тощо.

Штраф за відсутність поліса Зеленої карти залежить від законодавства країни, на території якої було вчинено правопорушення. Наприклад, у Білорусі штраф досягає розміру 14-16 тис рублів, а в Європі починається від 1000 євро. Також крім штрафу водієві без Зеленої карти може загрожувати арешт майна, штрафмайданчик, депортація з країни з забороною на подальший в'їзд.

Поліс страхує цивільну відповідальність водія на території держави, що складається в міжнародній системі автомобільного страхування Зелена карта. Страховка не передбачає відшкодування в разі пошкодження автомобіля страхувальника. Зелена картка оформлюється на випадок ДТП за кордоном, якщо з вини застрахованого автомобіля була заподіяна шкода життю, здоров'ю або майну третіх осіб.

Перевірити, чи є поліс Зеленої карти оригінальним або підробленими ви можете самостійно на сайті МТСБУ. Онлайн вам буде доступна інформація про термін дії та поточний статус страховки, про страхову компанію, з якою укладено договір страхування та наявності техогляду в автомобіля. При оформленні страхового поліса онлайн можливість підробки Зеленої карти виключається.

Партнери по Страхуванню Зелена Карта

Сертифікати Green Card

Сертифікат співпраці Ukasko - Гардіан
Сертифікат співпраці Ukasko - ТАС
Сертифікат співпраці Ukasko - МегаГарант
Сертифікат співпраці Ukasko - Оберіг
Сертифікат співпраці Ukasko - One Click

Статті на тему "Зелена карта"

img

Навіщо потрібна Зелена карта на машину

Якщо ви хочете подорожувати на своєму автомобілі за кордон...

Читати далі
img

Що робити, якщо потрапив у ДТП за кордоном

ДТП - це завжди стресова ситуація. Навіть якщо пошкодження машини...

Читати далі
img

Як анулювати договір Зеленої карти

Плани змінюються. Ось, наприклад, планували ви поїздку за кордон ...

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Харків, вул. Шевченко 111а
Понеділок-п'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів

Що Таке Зелена Карта і Як Оформити Поліс Онлайн?

Якщо ви бажаєте подорожувати за кордоном на своєму автомобілі, то вам потрібно оформляти поліс Зеленої карти. Всі сусідні з Україною країни вимагають у водіїв мати при собі Зелену карту. Що це таке?

Зелена карта - це міжнародний поліс страхування цивільно-правової відповідальності водіїв наземного транспорту. Страховка необхідна для того, щоб перетнути кордон. Відсутність Зеленої карти є достатнім приводом для відмови в тому, щоб пропустити водія через кордон. Але перш за все, в страховці зацікавлений сам водій, так поліс покриває його можливі витрати.

Навіщо потрібен поліс Зеленої карти?

Перетинаючи кордон водій зобов'язаний мати при собі поліс Зеленої карти. Ця вимога підтверджується як українським законодавством, так і міжнародною угодою країн-учасників системи Зеленої карти. Але страховка потрібна не тільки для того, щоб перетнути кордон. Вона забезпечує відшкодування витрат потерпілих у ДТП, яка трапилась з вини власника поліса.

У разі аварії поліс Зеленої карти покриє збитки перед іншими учасниками ДТП, якщо ви стали її причиною. Слід пам'ятати, що ціна Зеленої карти в рази менше, ніж суми, які будуть потрібні на відшкодування збитків, ремонт майна та лікування постраждалих.

Як діє Зелена карта

Поліс Зеленої карти страхує відповідальність водіїв під час дорожнього руху за кордоном. Його обов'язково потрібно мати при собі протягом всієї поїздки, не втрачаючи та не пошкодивши бланк. У цьому ще одна перевага електронного поліса Зеленої карти: він завжди буде при вас, в телефоні, другому гаджеті, у скриньці електронної пошти або в особистому кабінеті. Ви завжди зможете отримати до нього доступ і надрукувати при необхідності.

Страховий ліміт і страхове відшкодування регулюються законодавством і правовими нормами тієї країни, де сталася ДТП. У деяких країнах ліміт не обмежений.

На скільки оформляється Зелена карта

Мінімальний термін оформлення Зеленої карти - 15 днів, а максимальний термін дії Зеленої карти - 1 рік. Але зверніть увагу, що на цьому моменті не потрібно економити. Термін дії страховки має покривати весь час за кордоном, а також бажано додавати кілька днів про запас. Адже в дорозі може трапитися всяке. Тобто, якщо ви насправді будете перебувати за кордоном понад два тижня, наприклад місяць, то не варто свідомо оформляти поліс на меншу кількість днів, щоб заощадити на Зеленій карті.

Які документи потрібні для оформлення Зеленої карти

Відповідно до українського законодавства Зелену карту мають право оформляти як фізичні, так і юридичні особи. Водієві, який оформляє Зелену карту, потрібно мати при собі:

  • Паспорт;

  • Ідентифікаційний код;

  • Посвідчення водія;

  • Техпаспорт.

Який штраф, якщо немає Зеленої карти

Якщо у водія при собі немає поліса Зеленої карти, то швидше за все, він не пройде перевірку прикордонного контролю. Але трапляється всяке, та іноді водіям вдається перетнути кордон без необхідного страхового поліса. У такій ситуації приводів для радості мало. І якщо спочатку водій радіє, що йому вдалося уникнути перевірки, то після усвідомлення наслідків радість сходить нанівець.

Річ у тому, що Зелена карта не забезпечує ніяких виплат своєму власникові. Цей поліс страхує відповідальність водія відносно інших учасників дорожнього руху. І в разі аварії з вини застрахованого водія здійснюються виплати саме постраждалим.

А тепер уявіть, що ви перебуваєте за кордоном, за кермом автомобіля, і з вашої вини відбувається ДТП. І не маючи поліса Зеленої карти всі збитки, яких зазнали постраждалі в аварії, вам доведеться відшкодовувати самостійно. І крім цього, ще й заплатити штрафи та понести покарання за відсутність обов'язкового страхування, відповідно до законодавства тієї країни, на території якої сталася аварія.

Штрафи в Європі за відсутність страховки, в середньому, складають 1000 євро, а в деяких європейських країнах і зовсім відсутній ліміт відшкодування в разі ДТП. Були навіть випадки, коли винуватці аварії визнавалися зобов'язаними до кінця життя забезпечувати постраждалих. Як ви розумієте, більш вигідно оформити Зелену карту на Ukasko.ua, ніж зазнати такі витрати. До того ж крім штрафів водія можуть депортувати, заарештувати його майно або навіть винести заборону на подальші відвідування країни. Тому економія шляхом відмови від Зеленої карти того не варта.

Країни міжнародного страхування Green Card

Поліс Зеленої карти діє в країнах, які підписали між собою угоду про введення міжнародної системи страхування. Всього наразі більш ніж 40 країн підписали між собою угоду про дію Зеленої карти, та ще кілька держав готуються до вступу в ці ряди. Список може змінюватися, тому перед поїздкою рекомендуємо вам перевірити інформацію та ознайомитися з актуальним переліком країн Зеленої карти.

Всі країни, з якими межує Україна, входять до системи страхування Зеленої карти, та ще кілька держав готуються до вступу в ці ряди. Список може змінюватися, тому перед поїздкою рекомендуємо вам перевірити інформацію та ознайомитися з актуальним переліком країн Зеленої карти.

Всі країни, з якими межує Україна, входять в систему страхування Зеленої карти. Це Білорусь, Польща, Словаччина, Росія, Угорщина, Румунія та Молдова. Тому нашим водіям обов'язково потрібно оформляти страховку. І максимально зручно і вигідно зробити це ви можете на нашому сайті Ukasko.ua.

Як оформити страховку Зелена карта на сайті UKASKO

На нашому сайті Ukasko.ua ви можете швидко і вигідно оформити Зелену карту для поїздки за кордон. Введіть потрібні дані в форму вище та отримайте всі доступні пропозиції від страхових компаній за Зеленою картою. Порівняйте їх і виберіть найбільш відповідний для себе варіант!

Оформляючи поліс онлайн на нашому сайті, ви можете бути впевненими в тому, що отримаєте оригінальну страховку, а не підробку. Всі компанії, представлені на агрегаторі цін Ukasko, мають відповідну ліцензію на оформлення Зеленої карти. Тому оформляти Зелену карту онлайн на Ukasko.ua безпечно, на відміну від придбання поліса з рук на кордоні!

Читати далі