Угода користувача

Компанія з великою повагою ставиться до конфіденційної (персональної) інформації всіх без виключення осіб, що відвідали Сайт, а також тих, хто користується наданими Сайтом сервісами. У зв’язку з цим Компанія прагне захищати конфіденційність персональних даних (свідчень або сукупності свідчень про фізичну особу, що ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована), тим самим створивши та забезпечивши максимально комфортні умови використання сервісів сайту кожному Користувачеві.

Дана Політика конфіденційності роз’яснює наші правила збору, використання та розповсюдження інформації, яку ви можете передати на наш Сайт, та діє для всього сайту ukasko.ua (далі — Сайт). У Користувача всі права на захист його персональних даних, що передбачені чинним законодавством України, включно Законом України “Про захист персональних даних”.

Компанія збирає лише ті персональні дані (наприклад, Ваше ім’я та прізвище, логін та пароль доступу, адреса електронної пошти, номер контактного телефону, дата народження, стать тощо), які свідомо та добровільно надані Вами як суб’єктом персональних даних у цілях використання сервісів сайту, що відповідно до вимог законодавства і до мети їх обробки, сформульованої в цій Політиці, є згодою суб’єкта персональних даних на це.

Компанія використовує загальноприйняті стандарти технологічного операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни та знищення. Однак, не дивлячись на всі зусилля, Компанія не може гарантувати абсолютну захищеність від будь-яких загроз, що виникають поза межами регулювання Компанії.

Компанія забезпечує застосування всіх відповідних зобов’язань за дотриманням конфіденційності, а також технічних і організаційних заходів безпеки для попередження несанкціонованого чи незаконного розголосу або обробки такої інформації та даних, їх випадкової втрати, знищення чи пошкодження.

Компанія надає доступ до інформації та персональних даних лише вповноваженим працівникам, які погодились на забезпечення конфіденційності такої інформації та даних відповідно до вимог Компанії.

Розповсюдження персональних даних без згоди суб’єкта персональних даних чи вповноваженої ним особи допускається у випадках, зазначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Обробка та збереження наданих персональних даних відбуваєтся в дата-центрах, де розміщується обладнання, що забезпечує функціонування сервісів Сайту. Надані персональні дані обробляються та можуть зберігатись у Базі персональних даних чи окремій таблиці Бази даних Сайту.

Персональні дані можуть бути використані в наступних цілях:

надання послуг Користувачеві; ідентифікація Користувача; взаємодія з Користувачем; відправка Користувачеві рекламних матеріалів, інформації та запитів; проведення статистичних та інших досліджень; обробка платежів Користувача; моніторинг операцій Користувача з метою запобігання шахрайства, протиправних дій.

При використанні Користувачем сервісів Сайту Компанією реалізується обробка даних Користувача, а саме:

  • даних, наданих Користувачем як при заповненні реєстраційних форм, так і в процесі користування сервісами;
  • файлів cookie;
  • ір-адрес;
  • параметрів та налаштувань інтернет-браузерів (User-agent).

Звертаємо Вашу увагу: Компанія обмежується збором мінімального об’єму інформації, необхідного виключно для виконання запиту суб’єкта персональних даних. У будь-якому разі, коли запитується необов’язкова до надання інформація, Користувача буде повідомлено в момент збору такої інформації.

Компанія не збирає будь-яку інформацію, до обробки якої законодавством встановлені певні вимоги, як то інформацію про расове та етнічне походження, політичні, релігійні та світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних союзах, засудження до кримінального покарання у скоєнні злочину або засудження до кримінального покарання, а також даних, що стосуються здоров’я, статевого життя, біометричних або генетичних даних (згідно зі статтею 7 Закону України “Про захист персональних даних”).

Компанія збирає дані про статистику відвідування сайту. Відомості можуть включати з’єднання, трафік, браузер Користувача, а також інформацію про дату, час, тривалість роботи в мережі Інтернет та знаходження на Сайті.

Персональні дані зберігаються на термін не більше, ніж це необхідно в цілях їх обробки.

Після того, як суб’єкт персональних даних перестає бути Користувачем Сайту шляхом видалення облікового запису на Сайті, його персональні дані також автоматично видаляються.

Компанія доводить до Вашого відома про Ваші права як суб’єкта персональних даних, що врегульовані Законом України “Про захист персональних даних”.

Дана Політика конфіденційності стосується лише Сайту ukasko.ua. Ми не контролюємо сайти, які використовують інформацію з нашого Сайту, або на які ведуть посилання з нашого Сайту. Ці сайти можуть розміщувати на Ваш комп’ютер власні файли cookie, збирати дані чи запитувати у Вас особисту інформацію.

Здійснюючи вхід на цей Сайт, переглядаючи та використовуючи його або надаючи свою особисту інформацію, Ви висловлюєте свою згоду з умовами діючої Політики конфіденційності. Якщо ви не згодні з цими умовами, просимо не надавати нам свою особисту інформацію.

До цієї Політики періодично та без попереднього повідомлення Користувача про таке можуть вноситися зміни та доповнення, в тому числі, при зміні вимог законодавства.

Просимо час від часу переглядати Політику для того, щоб бути в курсі будь-яких змін чи доповнень.