Купити Поліс ОСЦПВ в Горішніх Плавнях 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Горішніх Плавнях • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Горішніх Плавнях та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 471осіб придбали страховий поліс
 • 14 112 140грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Горішніх Плавнях

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Горішніх Плавнях

Із загальних питань

м. Горішні Плавні, вул. Строна 11а
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити ОСЦПВ дешево у Горішніх Плавнях

У Горішніх Плавнях, як і в багатьох містах України, важко обходитися без особистого транспорту. А на кожен автомобіль або мотоцикл потрібне страхування. Йдеться про обов'язкове страхування ОСЦПВ. Що це таке?

ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Законодавством встановлено, що поліс ОСЦПВ повинен бути у кожного водія. В іншому випадку користуватися транспортним засобом забороняється. За це передбачено штраф.

Поліс ОСЦПВ страхує саме транспортний засіб. Тобто, якщо автомобілем користується кілька людей, поліс ОСЦПВ буде поширюватися на всіх, хто сидить за кермом. Окремі випадки складають пільгові оформлення ОСЦПВ. Тоді важливо, якщо поліс оформлений пільговиком, щоб і за кермом перебувала особа з пільгами. Це робиться, щоб уникнути випадків страхового шахрайства.

Скільки коштує ОСЦПВ у Горішніх Плавнях

Ціна поліса ОСЦПВ не фіксована. Вона залежить від багатьох чинників. Але, через те, що ОСЦПВ є обов'язковим видом страхування, то і його ціна повинна бути доступною. Саме це і відрізняє ОСЦПВ серед інших видів страхування.

На ціну поліса ОСЦПВ впливає:

 • Місто прописки власника транспорту;
 • Вид транспортного засобу;
 • Марка та модель автомобіля;
 • Обсяг двигуна;
 • Особисті пільги тощо.

Прописка у великому місті та великий обсяг двигуна підвищують ціну ОСЦПВ. Таким чином, у Горішніх Плавнях оформляти ОСЦПВ буде значно дешевше, ніж, наприклад, у Києві.

Як оформити ОСЦПВ онлайн

ОСЦПВ у Горішніх Плавнях можна оформляти у відділенні страхової компанії, або онлайн. На користь електронного поліса говорить безліч факторів.

 1. У Горішніх Плавнях немає всіх страхових компаній України

А на нашому сайті ви можете вибрати пропозицію від будь-якої страхової компанії.

 1. Електронний поліс дешевше

Незалежно від того, на яку машину і ким оформляється страхування, кожен, хто оформляє ОСЦПВ онлайн платить менше. Це закладено в державній формулі розрахунку ОСЦПВ. Електронний поліс ОСЦПВ коштує на 10% менше паперового страхування.

 1. Зручність оформлення

Електронний поліс ОСЦПВ ви можете оформити як з телефону, так і з ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Зробити це ви можете вдома, на роботі або в дорозі. Головне, щоб був доступ в інтернет. Більше не потрібно шукати найближче відділення страхової компанії.

 1. Мобільність поліса

Штраф передбачений не тільки якщо у водія немає поліса ОСЦПВ, але і якщо він забув його вдома. Паперовий поліс не вічний. Він може і порватися, і залишитися вдома з іншими документами, і навіть просто загубитися в машині. А електронний буде завжди з вами. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні, на планшеті, а також страхування залишається на вашій електронній пошті та в особистому кабінеті.

 1. При необхідності електронний поліс можна роздрукувати необмежену кількість разів
 2. Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити

Оформити ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA

Оформляючи поліс ОСЦПВ на нашому сайті, ви можете придбати страхування максимально вигідно та зручно. На сайті UKASKO ви вибираєте й оформляєте страховку цілком безкоштовно. Ми не беремо ніяких комісій з наших клієнтів і не ставимо націнку на вартість поліса. Ціна ОСЦПВ безпосередньо від страхової.

Також ми робимо акції своїм коштом, чим гарантуємо найнижчу ціну на ринку, і повертаємо частину коштів за покупку у вигляді кешбека. Ціни на страхування ОСЦПВ відрізняються у різних страхових, тому на нашому сайті ви маєте можливість порівняти пропозиції та вибрати те, яке вам підходить найбільше.

Якщо в процесі вибору або оформлення страхування у вас виникнуть будь-які питання - ми пропонуємо вам цілодобову підтримку. Наші менеджери нададуть вам допомогу на всіх етапах оформлення страхового поліса ОСЦПВ.

Читати далі