Порівнюйте Та Оформлюйте Поліс ОСЦПВ Онлайн У Горішніх Плавнях

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
,
Введіть коректну дату ОТК

Переваги UKASKO

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

Київ 83 Варіантів
949 грн — 2008 грн Знайти
Харків 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Одеса 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Дніпро 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Запоріжжя 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Львів 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Кривий Ріг 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Миколаїв 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Маріуполь 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Вінниця 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Херсон 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Полтава 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Арциз 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Біла Церква 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Буча 83 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Горішні Плавні 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Краматорськ 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кременчук 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кропивницький 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Пісочин 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Сєвєродонецьк 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Суми 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Умань 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Черкаси 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Чернігів 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Житомир 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Чернівці 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Рівне 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Івано-Франківськ 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Кам`янське 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Тернопіль 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Луцьк 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Статистика за весь час
 • 19 593осіб придбали страховий поліс
 • 2 296 785грн заощадили з кешбеком
 • 706варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку?
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це звичайне страхування, яке надається страхувальнику в електронному вигляді. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія полісу. Електронний поліс неможливо підробити.

На сайті МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України) за реєстраційним номером авто або за номером полісу ОСЦПВ: https://policy-web.mtsbu.ua/

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або планшет. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Ні, оплата проводиться в онлайн-режимі.

Для оформлення ОСЦПВ онлайн досить мати під рукою права або паспорт, а також тех. паспорт автомобілю. Для оплати страхування вам потрібна карта з можливістю розрахунку в інтернеті.

Так, можна. Електронний поліс ОСЦПВ оформлюється на автомобіль, тому відповідальність будь-якого водія, який ним керує на законних підставах, застрахована.

Поліс формується в централізованій базі МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України). Це об'єднання страховиків, які мають право укладати договори ОСЦПВ. МТСБУ координує роботу страхових компаній та виконує гарантійні функції щодо відшкодування шкоди відповідно до чинного законодавства України.

Перевірити поліс ОСЦПВ ви можете, зайшовши на сайт МТСБУ. Для цього потрібно ввести номер застрахованого автомобіля або номер страхового поліса. Після вам буде надана інформація про страхову компанію, марку, модель, кузов автомобіля та інші дані полісу.

UKASKO не є страховою компанією або посередником. Ми є агрегатором продуктів і пропозицій страхових компаній для порівняння та покупки їх онлайн. Тому ми гарантуємо відправку страхового поліса на вказаний Вами e-mail після отримання поліса від страхової компанії. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат. Наші спеціалісти допоможуть вирішити вашу проблему.

Так, безпечно. Ми працюємо тільки з компаніями-лідерами інтернет-платежів в Україні. Вони гарантують безпеку онлайн-платежів. Ми не маємо доступу до платіжних даних і не зберігаємо інформацію про платіжні картки.

Проблеми з оплатою в інтернеті можуть виникнути в разі помилки з боку банку або платіжної системи. Також рекомендуємо перевірити або збільшити ліміт для оплати в інтернеті на картці. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат.

Відповідно до Закону України “Про страхування”, страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового полісу, то страхування набуває чинності наступного дня після дня оформлення. В такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Найкраще про нашу надійність можуть розповісти наші партнери. Це лідери українського і міжнародного ринку страхування, перевірені страхові компанії, члени МТСБУ. Повний список наших партнерів ви можете побачити тут https://ukasko.ua/partners.

Оформляючи страховий поліс ОСЦПВ у нас, ви абсолютно нічим не ризикуєте. Ми - офіційний агент МТСБУ http://www.mtsbu.ua/ і маємо сертифіковані партнерські відносини зі страховими компаніями, що представленi на сайтi.

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером +38 (050) 30 55 507.

Статті на тему автоцивілки

Рейтинг Страхових Компаній України

Страховка - це не просто вимога держави та не додатковий прихований податок...

Читати далі

Нові Можливості Для Оформлення ОСЦПВ

Друзі, у нас є кілька приємних новин! Ми старанно працювали та поліпшили...

Читати далі

Як Розраховується Вартість Ремонту Автомобіля за ОСЦПВ

Навіть дрібна аварія - це неприємна та клопітна ситуація. І завжди ДТП вима...

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Горішні Плавні, вул. Строна 11а
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів 24/7

Оформити ОСЦПВ дешево у Горішніх Плавнях

У Горішніх Плавнях, як і в багатьох містах України, важко обходитися без особистого транспорту. А на кожен автомобіль або мотоцикл потрібне страхування. Йдеться про обов'язкове страхування ОСЦПВ. Що це таке?

ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Законодавством встановлено, що поліс ОСЦПВ повинен бути у кожного водія. В іншому випадку користуватися транспортним засобом забороняється. За це передбачено штраф.

Поліс ОСЦПВ страхує саме транспортний засіб. Тобто, якщо автомобілем користується кілька людей, поліс ОСЦПВ буде поширюватися на всіх, хто сидить за кермом. Окремі випадки складають пільгові оформлення ОСЦПВ. Тоді важливо, якщо поліс оформлений пільговиком, щоб і за кермом перебувала особа з пільгами. Це робиться, щоб уникнути випадків страхового шахрайства.

Скільки коштує ОСЦПВ у Горішніх Плавнях

Ціна поліса ОСЦПВ не фіксована. Вона залежить від багатьох чинників. Але, через те, що ОСЦПВ є обов'язковим видом страхування, то і його ціна повинна бути доступною. Саме це і відрізняє ОСЦПВ серед інших видів страхування.

На ціну поліса ОСЦПВ впливає:

 • Місто прописки власника транспорту;
 • Вид транспортного засобу;
 • Марка та модель автомобіля;
 • Обсяг двигуна;
 • Особисті пільги тощо.

Прописка у великому місті та великий обсяг двигуна підвищують ціну ОСЦПВ. Таким чином, у Горішніх Плавнях оформляти ОСЦПВ буде значно дешевше, ніж, наприклад, у Києві.

Як оформити ОСЦПВ онлайн

ОСЦПВ у Горішніх Плавнях можна оформляти у відділенні страхової компанії, або онлайн. На користь електронного поліса говорить безліч факторів.

 1. У Горішніх Плавнях немає всіх страхових компаній України

А на нашому сайті ви можете вибрати пропозицію від будь-якої страхової компанії.

 1. Електронний поліс дешевше

Незалежно від того, на яку машину і ким оформляється страхування, кожен, хто оформляє ОСЦПВ онлайн платить менше. Це закладено в державній формулі розрахунку ОСЦПВ. Електронний поліс ОСЦПВ коштує на 10% менше паперового страхування.

 1. Зручність оформлення

Електронний поліс ОСЦПВ ви можете оформити як з телефону, так і з ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Зробити це ви можете вдома, на роботі або в дорозі. Головне, щоб був доступ в інтернет. Більше не потрібно шукати найближче відділення страхової компанії.

 1. Мобільність поліса

Штраф передбачений не тільки якщо у водія немає поліса ОСЦПВ, але і якщо він забув його вдома. Паперовий поліс не вічний. Він може і порватися, і залишитися вдома з іншими документами, і навіть просто загубитися в машині. А електронний буде завжди з вами. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні, на планшеті, а також страхування залишається на вашій електронній пошті та в особистому кабінеті.

 1. При необхідності електронний поліс можна роздрукувати необмежену кількість разів
 2. Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити

Оформити ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA

Оформляючи поліс ОСЦПВ на нашому сайті, ви можете придбати страхування максимально вигідно та зручно. На сайті UKASKO ви вибираєте й оформляєте страховку цілком безкоштовно. Ми не беремо ніяких комісій з наших клієнтів і не ставимо націнку на вартість поліса. Ціна ОСЦПВ безпосередньо від страхової.

Також ми робимо акції своїм коштом, чим гарантуємо найнижчу ціну на ринку, і повертаємо частину коштів за покупку у вигляді кешбека. Ціни на страхування ОСЦПВ відрізняються у різних страхових, тому на нашому сайті ви маєте можливість порівняти пропозиції та вибрати те, яке вам підходить найбільше.

Якщо в процесі вибору або оформлення страхування у вас виникнуть будь-які питання - ми пропонуємо вам цілодобову підтримку. Наші менеджери нададуть вам допомогу на всіх етапах оформлення страхового поліса ОСЦПВ.

Читати далі