Купити Поліс ОСЦПВ в Краматорську 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Краматорську • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Краматорську та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 114 455осіб придбали страховий поліс
 • 13 407 857грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 77469варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Краматорську

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Краматорську

Із загальних питань

м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, 5
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Де оформити дешево ОСЦПВ у Краматорську

Страхування потрібне на кожен автомобіль, і всі водії про це знають. Але є добровільне автострахування, а є обов'язкове, яким ніяк не можна знехтувати. Саме таким є ОСЦПВ. Оформляючи ОСЦПВ у Краматорську, дія страхового поліса поширюється на всю Україну. Тобто, вам не доведеться переоформляти страхування, виїжджаючи за межі Краматорська й області.

Що таке ОСЦПВ

Автоцивілка, або ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Вимоги до наявності поліса ОСЦПВ у кожного водія закріплені в законодавстві України. Якщо поліса ОСЦПВ немає, то і користуватися незастрахованим транспортним засобом забороняється. За керування автомобілем без страхування ОСЦПВ у Краматорську та в усій країні передбачений штраф.

Навіщо потрібне ОСЦПВ

Страховий поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водія перед іншими учасниками дорожнього руху. Якщо станеться аварія, то винна сторона повинна буде відшкодувати завдані збитки потерпілим. При наявності страхового поліса ОСЦПВ у водія, який спровокував аварію, відшкодуванням збитків займається його страхова компанія.

Скільки виплачують за ОСЦПВ

Виплати за ОСЦПВ складають 130 та 260 тис. грн за шкоду, заподіяну майну і здоров'ю відповідно. Ці дані актуальні на 2020 рік. В Закон про ОСЦПВ регулярно вносяться поправки, наприклад, збільшують рівень страхових виплат і спрощують процедуру оформлення страхування. До 2025-го планується зростання страхового відшкодування до стандартів Євросоюзу.

Попри це, страхових виплат не завжди вистачає для повноцінного ремонту пошкодженого автомобіля або мотоцикла. Це пов'язано з тим, що транспорт дорожчає й на дорогах велика кількість нових автомобілів. Тому рекомендується також оформити ДЦВ - це додаткове покриття, що розширює ліміт страхового відшкодування до 1 млн грн.

Скільки коштує оформити ОСЦПВ у Краматорську

Тому що ОСЦПВ - це обов'язкове страхування, то і доступним воно повинно бути всім. Тому серед іншого страхування автоцивілка виділяється дуже демократичною ціною. І навіть більше того. Ціна ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія.

Відповідно до встановленої державою формулою, ціна ОСЦПВ залежить від:

 • Міста прописки власника транспорту;
 • Типу транспортного засобу;
 • Марки й моделі автомобіля;
 • Індивідуальних пільг;
 • Обсягу двигуна.

Таким чином, оформити ОСЦПВ у Краматорську буде дешевше, ніж жителям Києва.

Як оформити ОСЦПВ онлайн дешево

Заощадити й оформити ОСЦПВ зі знижкою ви можете на сайті UKASKO.UA. Оформляючи електронний поліс на нашому сайті, ви заощаджуєте до 25%. По-перше, електронний поліс ОСЦПВ коштує на 10% дешевше паперового аналога. А по-друге, у нас ви знайдете не тільки найнижчу ціну безпосередньо від страхової компанії, але й зможете оформити ОСЦПВ з кешбеком і отримати назад на картку частину сплачених грошей, або придбати автоцивілку по акції, зі знижкою від нас.

Електронний поліс ОСЦПВ - це звичайне страхування, але у зручному форматі, яке можна зберігати в телефоні або самостійно роздрукувати. А також він має багато переваг:

 • неможливість підробити поліс;
 • низька ціна;
 • зручне і швидке оформлення;
 • зберігання ОСЦПВ в телефоні, на пошті або в додатку.

Оформляючи поліс ОСЦПВ на UKASKO.UA, ви отримаєте страхування протягом декількох хвилин після оплати. Оформляйте ОСЦПВ вигідно та швидко на нашій платформі онлайн-страхування!

Читати далі