Купити Поліс ОСЦПВ в Києві 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Києві • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Києві та інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 453осіб придбали страховий поліс
 • 14 111 549грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання у Києві

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти у Києві

Із загальних питань

м. Київ, проспект Степана Бандери, 26
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

ОСЦПВ (Автоцивілка) в Києві

ОСЦПВ або, як його ще називають, автоцивілка - це страховий поліс, який необхідний кожному учаснику дорожнього руху так само, як і права та техпаспорт. Поліс цивільної відповідальності ОСЦПВ потрібен для того, щоб вам не довелося з власної кишені оплачувати збитки постраждалим в ДТП з вашої провини. За відсутність ОСЦПВ в Україні передбачений штраф від 425 до 850 грн. Портал UKASKO допоможе вам розібратися як оформити страхування ОСЦПВ в Києві й обрати відповідний електронний поліс ОСЦПВ.

Навіщо купувати ОСЦПВ в Україні

Деякі водії в Києві вважають, що дешевше заплатити невеликий штраф, проте заощадити на купівлі автоцивілки. Але крім штрафу, в разі ДТП без страхування вам доведеться оплатити лікування постраждалих осіб і ремонту пошкодженого транспортного засобу. За наявності ОСЦПВ всі ці витрати лягають на страхову компанію в Києві.

Варто при цьому нагадати, що ОСЦПВ не захищає автомобіль винуватця ДТП, не страхує ваше авто від викрадення або природної катастрофи. Проти позбавлення прав і штрафів страхування ОСЦПВ, на жаль, також безсиле.

Зручність полісу ОСЦПВ також полягає в тому, що він поширюється не тільки на власника транспортного засобу, але й на будь-кого, хто опиниться за кермом у момент аварії. Щоправда, є декілька особливостей. Якщо автоцивілка оформлена на пільговика, то і за кермом повинен бути особа, що має пільги. Наприклад, якщо чоловік і дружина обидва мають право на пільги, то ОСЦПВ буде діяти для них обох. Крім того, можуть бути питання щодо стажу керування транспортним засобом. Якщо досвідчений водій оформив страхування на себе, а потім віддав машину новачку, то ОСЦПВ варто переоформити ще раз, без обмеження водійського стажу.

Від чого залежить ціна на оформлення страхування ОСЦПВ

Держава встановила базовий тариф, який множиться на декілька коефіцієнтів. У підсумку виходить остаточна вартість ОСЦПВ у Києві. На ціноутворення впливають:

 • Термін дії ОСЦПВ. Чим він більший, тим дешевше в результаті обійдеться страхування в перерахунку на день;
 • Стаж безаварійного водіння. За кожен спокійний рік страхові компанії дають бонус - знижку, як правило 5%;
 • Місце реєстрації власника транспортного засобу. Розмір міста, його населення, кількість транспортних засобів, трафік - чим більше все це, тим більше доведеться заплатити за страхування. Наприклад, ОСЦПВ у Києві обійдеться трохи дорожче, ніж в одному з менших міст;
 • Тип двигуна. Чим більшим є його обсяг, тим дорожче страхування ОСЦПВ;
 • Наявність франшизи. Страхування ОСЦПВ з франшизою вийде дешевше, і таке страхування буде мати вищий ліміт виплат;
 • Пільги. Пенсіонери, чорнобильці 1 та 2 категорії, люди з інвалідністю 2 групи та ветерани можуть купити ОСЦПВ з 50% знижкою. При цьому пільговик повинен обов'язково бути власником авто, і обсяг двигуна транспортного засобу не може бути понад 2500 кубічних сантиметрів. У разі, якщо водієм виявиться інша людина, страхова компанія може відмовитися від виплат. Але якщо водій також потрапляє в пільгову категорію, страхування буде діяти.

Як оформити ОСЦПВ в Києві

Автомобілю, зареєстрованому на території іноземної держави, також потрібне страхування ОСЦПВ, тільки на термін перебування в Києві або іншому місті України. Дія ОСЦПВ закінчується о 24:00 того дня, що вказаний як дата закінчення полісу.

Оформити ОСЦПВ можна як у відділенні страхової компанії, так і онлайн. Електронний страховий поліс є чинним документом.

Електронна автоцивілка онлайн

На сьогодні ліміт виплат по ОСЦПВ за шкоду майна становить 130 тис. гривень, а за шкоду життю й здоров'ю - 260 тис. гривень. Ліміт можна збільшити, якщо купити додаткове страхування.

У разі ДТП потрібно повідомити свою страхову компанію негайно, як тільки викликали швидку або патрульну поліцію. Щоб отримати виплати, потрібно буде надати довідки про ДТП, рішення суду й поліс ОСЦПВ. Страхова компанія розраховує суму компенсації, виходячи з вартості робіт СТО й характеру травм постраждалих.

Якщо страхові компанії - ваша та винуватця ДТП підписали угоду про пряме врегулювання, то ви, як потерпілий, можете отримати компенсацію по ОСЦПВ від свого страховика. На жаль, в Києві та в інших містах України таких компаній всього 16, так що ймовірність того, що потерпілому доведеться звертатися до страховика винуватця ДТП, велика.

Чому варто замовляти ОСЦПВ у нас?

 UKASKO - зручний і зрозумілий портал для пошуку страхових і фінансових пропозицій. На сьогоднішній момент для наших клієнтів доступна електронна автоцивілка онлайн, туристичне страхування, а також найкращі пропозиції по кредитуванню. На сайті можна розрахувати й оформити страхування ОСЦПВ, порівняти пропозиції різних компаній, вивчити відгуки клієнтів. Вибравши опції страхового поліса, що цікавлять вас, ви побачите всі доступні варіанти страхування від компаній в Києві.

Крім стандартного набору послуг ОСЦПВ, можна включити в поліс додаткові:

 • доставку пального;
 • безкоштовний евакуатор;
 • медичну допомогу;
 • пряме врегулювання;
 • допомога 24/7.
Читати далі