Купити Поліс ОСЦПВ в Кам'янському 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Кам'янському • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Кам'янському та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 476осіб придбали страховий поліс
 • 14 111 361грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Кам'янському

Електронний поліс ОСЦПВ, по суті, нічим не відрізняється від паперового поліса. Він цілком чинний і має законну силу, його можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Ціна страхування ОСЦПВ не має фіксованої ціни та розраховується індивідуально за даними кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. 

Щоб розрахувати вартість страхування, скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну страхування ОСЦПВ і оформити поліс онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номером транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, тому що він формується та зберігається в єдиному реєстрі МТСБУ. Будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн одним із таких способів:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Ліміт виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн та 260 0000 грн за шкоду, заподіяну майну та життю (здоров'ю) відповідно.При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Так, страховку можна розірвати до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії ОСЦПВ, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Коли в ДТП бере участь не більше двох транспортних засобів, та у їх власників укладені поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Франшиза - це заздалегідь встановлена сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно обов'язково роздруковувати. Ви можете роздрукувати страхування, якщо вважаєте за краще зберігати документи в паперовому вигляді. Дані страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ, тому ОСЦПВ досить завантажити в телефон або планшет.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Кам'янському

Із загальних питань

м. Кам’янське
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Де оформити ОСЦПВ у Кам'янському зі знижкою

ОСЦПВ - це обов'язковий поліс автострахування, без якого не можна їздити жодному водію. Ця страховка потрібна не просто так. Це прописано в законодавстві. Тому в Кам'янському, як і в будь-якому іншому місті України, без ОСЦПВ не обійтися.

Страховка ОСЦПВ вигідно відрізняється від інших видів страхування. Особливо своєю ціною. ОСЦПВ повинно бути доступно кожному водієві. І тому характерно, що ціна поліса розраховується індивідуально, виходячи з параметрів транспорту та особистих даних водія.

Яка ціна ОСЦПВ у Кам'янському

Фактично, в кожному місті чи області буде своя ціна на страховку ОСЦПВ. І для того, щоб дізнатися скільки вам коштуватиме ОСЦПВ, скористайтеся онлайн-калькулятором. Розрахунок вартості ОСЦПВ відбувається за державною формулою. Є певний розмір базового платежу, і коригувальні коефіцієнти, які впливають на кінцеву ціну. Це:

 • місто прописки власника;
 • тип транспорту;
 • марка і модель автомобіля;
 • обсяг двигуна;
 • пільги;
 • франшиза.

А якщо хочете заощадити додатково, то оформляйте електронний поліс ОСЦПВ. Він стоїть на 10% дешевше паперової страховки. Тому вибираючи і порівнюючи поліс ОСЦПВ онлайн, ви вже заощаджуєте на страховці. А з UKASKO.UA маєте можливість заощадити до 25% від вартості поліса.

Як оформити ОСЦПВ онлайн зі знижкою

Ціна поліса ОСЦПВ залежить не тільки від транспорту, але й від страхової компанії. Страхова компанія впливає на вартість страховки, і різниця в ОСЦПВ від різних компаній може становити до декількох сотень гривень. Тому, якщо ви хочете оформити ОСЦПВ у Кам'янському дешево, то рекомендуємо вам порівняти та вибрати страховку на нашому сайті.

Всього один раз ввівши необхідні дані про ваш транспорт і місто прописки, ви відразу побачите пропозиції від різних страхових компаній, а також ціни й умови страхування. Наприклад, розмір франшизи або додатковий асистанс. Використання сайту UKASKO.UA абсолютно безкоштовне. Оформляючи ОСЦПВ на нашому сайті, ви не платите комісій та додаткових відсотків. Ціни представлені безпосередньо від страхової. До того ж з додатковими знижками, акціями і розпродажами. Тому ми гарантуємо найнижчу ціну серед конкурентів.

Читати далі