Купити Поліс ОСЦПВ в Сумах 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Сумах • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Сумах та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 472осіб придбали страховий поліс
 • 14 110 160грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Сумах

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Сумах

Із загальних питань

м. Суми, вул. Білопільский шлях, 28
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити ОСЦПВ дешево в Сумах

Страхування відповідальності водія щодо інших учасників дорожнього руху - обов'язкова справа. Таким не можна нехтувати, адже ця вимога прописана в законодавстві України та наказує кожному водієві оформляти поліс ОСЦПВ. Це стосується як водіїв у Сумах, так й по всій країні.

Поліс ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. У разі аварії, страхова компанія винуватця ДТП виплатить потерпілій стороні необхідну компенсацію. Якщо ж у водія, з чиєї вини сталася ДТП, немає поліса ОСЦПВ, то всі збитки потерпілої сторони доведеться виплачувати зі своєї кишені.

Яка вартість ОСЦПВ у Сумах

Оскільки ОСЦПВ - це обов'язкове автострахування, то воно повинно бути доступним для всіх водіїв. Тому ОСЦПВ відрізняє низька ціна, яка по кишені кожному водієві. Поліс ОСЦПВ можна оформити на будь-який транспортний засіб, незалежно від року випуску. Згідно із законом ОСЦПВ треба оформляти всім, крім велосипедистів.

Існує обов'язковий єдиний базовий платіж. Але остаточна вартість для кожного водія буде різною. Вона розраховується відповідно до встановленої формули. І на неї впливають:

 • місце прописки власника транспорту;
 • тип транспортного засобу;
 • марка й модель автомобіля;
 • обсяг двигуна;
 • особисті пільги.

Оформляючи ОСЦПВ у Сумах, страхування обійдеться дешевше, ніж у більшому місті. При розрахунку вартості ОСЦПВ враховується величина населеного пункту, кількість його жителів, щільність трафіку. Тому оформляти ОСЦПВ у Сумах вигідніше.

Оформити ОСЦПВ онлайн дешево зі знижкою

Оформити ОСЦПВ зі знижкою в 50% мають право люди з інвалідністю, з чорнобильським посвідченням, пенсіонери та учасники війни. Але навіть якщо ви не потрапляєте під пільгові категорії, то все одно у вас є можливість оформити ОСЦПВ зі знижкою.

 1. Електронний поліс ОСЦПВ. Вартість електронного поліса ОСЦПВ на 10% нижче, ніж паперової версії страхування. Це закладено у формулі розрахунку поліса ОСЦПВ. Плюс до всього враховується те, що для електронного поліса ОСЦПВ не потрібно додаткових витрат паперу, надрукованих полісів і робочих годин.
 2. Оформлення поліса на UKASKO.UA. На нашому сайті ви отримуєте страхування безпосередньо від страхової, минаючи посередників. Тому ви нічого не доплачуєте, ні сайту, ні страховим агентам.
 3. Кешбек. На платформі UKASKO.UA доступні пропозиції від страхових компаній не просто за найнижчою ціною, але і з поверненням частини коштів на картку. Це називається кешбек. Оформляючи ОСЦПВ з кешбеком, ви отримуєте частину витрачених грошей назад на ваш рахунок.

Також на нашому сайті доступні пропозиції ОСЦПВ зі знижкою. Саме на UKASKO.UA ви знайдете найдешевші страхові поліси та зможете оформити їх зручним для вас способом.

Як користуватися електронним полісом ОСЦПВ

Оформляючи ОСЦПВ онлайн, ви отримуєте електронний страховий поліс. Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і паперовий поліс, але у цифровому форматі. Електронний поліс не потрібно роздруковувати. Його можна зберігати в телефоні або у планшеті, а в разі аварії або перевірки документів, досить просто назвати номер поліса або показати страхування з екрана.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити. Після оплати страхування ви отримуєте ОСЦПВ на електронну пошту, адресу якої було вказана під час придбання.

Оформлення ОСЦПВ онлайн на платформі UKASKO.UA не займає більш ніж 15 хв. Ви можете зробити все в зручний час, а ми забезпечимо якісне обслуговування та консультації з будь-яких питань 24/7!

Читати далі