Порівнюйте Та Оформлюйте Поліс ОСЦПВ Онлайн У Сумах

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
,
Введіть коректну дату ОТК

Переваги UKASKO

image_alt

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

image_alt

Пропозиції від провідних страхових компаній України

image_alt

Безкоштовна консультація фахівця

image_alt

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

-5% На Покупку ОСАГО В 1 Клик
Оформите ОСАГО в 1 клик и получите дополнительную скидку -5% на полис.
Предложение суммируется с другими скидками и акциями
Купить в 1 Клик

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

image_alt
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

image_alt
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

image_alt
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

image_alt
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

image_alt
Статистика за весь час
 • 31 350осіб придбали страховий поліс
 • 3 672 496грн заощадили з кешбеком
 • 994варіантів ОСЦПВ на сайті
image_alt
Що робити при страховому випадку?
image_alt
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Як відрізнити підроблений поліс ОСЦПВ

Щорічно велика кількість водіїв стають жертвами страхового шахрайства, потрап...

Читати далі
preview

Чи дійсно ОСЦПВ в Україні подорожчає

Щорічно водії купують поліси ОСЦПВ, не дивлячись на зміну їхньої вартості...

Читати далі
preview

Куди Поїхати в Новорічні Свята у Запоріжжі?

Внутрішній туризм у нас в країні розвинений дуже добре, і навіть без далеких перел...

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Суми, вул. Білопільский шлях, 28
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів 24/7

Оформити ОСЦПВ дешево в Сумах

Страхування відповідальності водія щодо інших учасників дорожнього руху - обов'язкова справа. Таким не можна нехтувати, адже ця вимога прописана в законодавстві України та наказує кожному водієві оформляти поліс ОСЦПВ. Це стосується як водіїв у Сумах, так й по всій країні.

Поліс ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. У разі аварії, страхова компанія винуватця ДТП виплатить потерпілій стороні необхідну компенсацію. Якщо ж у водія, з чиєї вини сталася ДТП, немає поліса ОСЦПВ, то всі збитки потерпілої сторони доведеться виплачувати зі своєї кишені.

Яка вартість ОСЦПВ у Сумах

Оскільки ОСЦПВ - це обов'язкове автострахування, то воно повинно бути доступним для всіх водіїв. Тому ОСЦПВ відрізняє низька ціна, яка по кишені кожному водієві. Поліс ОСЦПВ можна оформити на будь-який транспортний засіб, незалежно від року випуску. Згідно із законом ОСЦПВ треба оформляти всім, крім велосипедистів.

Існує обов'язковий єдиний базовий платіж. Але остаточна вартість для кожного водія буде різною. Вона розраховується відповідно до встановленої формули. І на неї впливають:

 • місце прописки власника транспорту;
 • тип транспортного засобу;
 • марка й модель автомобіля;
 • обсяг двигуна;
 • особисті пільги.

Оформляючи ОСЦПВ у Сумах, страхування обійдеться дешевше, ніж у більшому місті. При розрахунку вартості ОСЦПВ враховується величина населеного пункту, кількість його жителів, щільність трафіку. Тому оформляти ОСЦПВ у Сумах вигідніше.

Оформити ОСЦПВ онлайн дешево зі знижкою

Оформити ОСЦПВ зі знижкою в 50% мають право люди з інвалідністю, з чорнобильським посвідченням, пенсіонери та учасники війни. Але навіть якщо ви не потрапляєте під пільгові категорії, то все одно у вас є можливість оформити ОСЦПВ зі знижкою.

 1. Електронний поліс ОСЦПВ. Вартість електронного поліса ОСЦПВ на 10% нижче, ніж паперової версії страхування. Це закладено у формулі розрахунку поліса ОСЦПВ. Плюс до всього враховується те, що для електронного поліса ОСЦПВ не потрібно додаткових витрат паперу, надрукованих полісів і робочих годин.
 2. Оформлення поліса на UKASKO.UA. На нашому сайті ви отримуєте страхування безпосередньо від страхової, минаючи посередників. Тому ви нічого не доплачуєте, ні сайту, ні страховим агентам.
 3. Кешбек. На платформі UKASKO.UA доступні пропозиції від страхових компаній не просто за найнижчою ціною, але і з поверненням частини коштів на картку. Це називається кешбек. Оформляючи ОСЦПВ з кешбеком, ви отримуєте частину витрачених грошей назад на ваш рахунок.

Також на нашому сайті доступні пропозиції ОСЦПВ зі знижкою. Саме на UKASKO.UA ви знайдете найдешевші страхові поліси та зможете оформити їх зручним для вас способом.

Як користуватися електронним полісом ОСЦПВ

Оформляючи ОСЦПВ онлайн, ви отримуєте електронний страховий поліс. Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і паперовий поліс, але у цифровому форматі. Електронний поліс не потрібно роздруковувати. Його можна зберігати в телефоні або у планшеті, а в разі аварії або перевірки документів, досить просто назвати номер поліса або показати страхування з екрана.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити. Після оплати страхування ви отримуєте ОСЦПВ на електронну пошту, адресу якої було вказана під час придбання.

Оформлення ОСЦПВ онлайн на платформі UKASKO.UA не займає більш ніж 15 хв. Ви можете зробити все в зручний час, а ми забезпечимо якісне обслуговування та консультації з будь-яких питань 24/7!

Читати далі
Купити в 1 клік
з доп. знижкою 5%