Порівнюйте Та Оформлюйте Поліс ОСЦПВ Онлайн У Сумах

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
,
Введіть коректну дату ОТК

Переваги UKASKO

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?

Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ для легкових авто в Україні

Київ 83 Варіантів
949 грн — 2008 грн Знайти
Харків 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Одеса 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Дніпро 82 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Запоріжжя 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Львів 79 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Кривий Ріг 83 Варіантів
558 грн — 1306 грн Знайти
Миколаїв 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Маріуполь 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Вінниця 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Херсон 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Полтава 85 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Арциз 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Біла Церква 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Буча 83 Варіантів
698 грн — 1743 грн Знайти
Горішні Плавні 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Краматорськ 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кременчук 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Кропивницький 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Пісочин 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Сєвєродонецьк 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Суми 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Умань 73 Варіантів
311 грн — 981 грн Знайти
Черкаси 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Чернігів 86 Варіантів
498 грн — 1310 грн Знайти
Житомир 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Чернівці 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Рівне 81 Варіантів
518 грн — 1311 грн Знайти
Івано-Франківськ 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Кам`янське 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Тернопіль 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Луцьк 88 Варіантів
512 грн — 792 грн Знайти
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Статистика за весь час
 • 19 582осіб придбали страховий поліс
 • 2 295 913грн заощадили з кешбеком
 • 706варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку?
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це звичайне страхування, яке надається страхувальнику в електронному вигляді. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія полісу. Електронний поліс неможливо підробити.

На сайті МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України) за реєстраційним номером авто або за номером полісу ОСЦПВ: https://policy-web.mtsbu.ua/

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або планшет. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Ні, оплата проводиться в онлайн-режимі.

Для оформлення ОСЦПВ онлайн досить мати під рукою права або паспорт, а також тех. паспорт автомобілю. Для оплати страхування вам потрібна карта з можливістю розрахунку в інтернеті.

Так, можна. Електронний поліс ОСЦПВ оформлюється на автомобіль, тому відповідальність будь-якого водія, який ним керує на законних підставах, застрахована.

Поліс формується в централізованій базі МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України). Це об'єднання страховиків, які мають право укладати договори ОСЦПВ. МТСБУ координує роботу страхових компаній та виконує гарантійні функції щодо відшкодування шкоди відповідно до чинного законодавства України.

Перевірити поліс ОСЦПВ ви можете, зайшовши на сайт МТСБУ. Для цього потрібно ввести номер застрахованого автомобіля або номер страхового поліса. Після вам буде надана інформація про страхову компанію, марку, модель, кузов автомобіля та інші дані полісу.

UKASKO не є страховою компанією або посередником. Ми є агрегатором продуктів і пропозицій страхових компаній для порівняння та покупки їх онлайн. Тому ми гарантуємо відправку страхового поліса на вказаний Вами e-mail після отримання поліса від страхової компанії. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат. Наші спеціалісти допоможуть вирішити вашу проблему.

Так, безпечно. Ми працюємо тільки з компаніями-лідерами інтернет-платежів в Україні. Вони гарантують безпеку онлайн-платежів. Ми не маємо доступу до платіжних даних і не зберігаємо інформацію про платіжні картки.

Проблеми з оплатою в інтернеті можуть виникнути в разі помилки з боку банку або платіжної системи. Також рекомендуємо перевірити або збільшити ліміт для оплати в інтернеті на картці. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат.

Відповідно до Закону України “Про страхування”, страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового полісу, то страхування набуває чинності наступного дня після дня оформлення. В такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Найкраще про нашу надійність можуть розповісти наші партнери. Це лідери українського і міжнародного ринку страхування, перевірені страхові компанії, члени МТСБУ. Повний список наших партнерів ви можете побачити тут https://ukasko.ua/partners.

Оформляючи страховий поліс ОСЦПВ у нас, ви абсолютно нічим не ризикуєте. Ми - офіційний агент МТСБУ http://www.mtsbu.ua/ і маємо сертифіковані партнерські відносини зі страховими компаніями, що представленi на сайтi.

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером +38 (050) 30 55 507.

Статті на тему автоцивілки

Рейтинг Страхових Компаній України

Страховка - це не просто вимога держави та не додатковий прихований податок...

Читати далі

Нові Можливості Для Оформлення ОСЦПВ

Друзі, у нас є кілька приємних новин! Ми старанно працювали та поліпшили...

Читати далі

Як Розраховується Вартість Ремонту Автомобіля за ОСЦПВ

Навіть дрібна аварія - це неприємна та клопітна ситуація. І завжди ДТП вима...

Читати далі

Контакти

Із загальних питань

м. Суми, вул. Білопільский шлях, 28
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Служба підтримки клієнтів 24/7

Оформити ОСЦПВ дешево в Сумах

Страхування відповідальності водія щодо інших учасників дорожнього руху - обов'язкова справа. Таким не можна нехтувати, адже ця вимога прописана в законодавстві України та наказує кожному водієві оформляти поліс ОСЦПВ. Це стосується як водіїв у Сумах, так й по всій країні.

Поліс ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. У разі аварії, страхова компанія винуватця ДТП виплатить потерпілій стороні необхідну компенсацію. Якщо ж у водія, з чиєї вини сталася ДТП, немає поліса ОСЦПВ, то всі збитки потерпілої сторони доведеться виплачувати зі своєї кишені.

Яка вартість ОСЦПВ у Сумах

Оскільки ОСЦПВ - це обов'язкове автострахування, то воно повинно бути доступним для всіх водіїв. Тому ОСЦПВ відрізняє низька ціна, яка по кишені кожному водієві. Поліс ОСЦПВ можна оформити на будь-який транспортний засіб, незалежно від року випуску. Згідно із законом ОСЦПВ треба оформляти всім, крім велосипедистів.

Існує обов'язковий єдиний базовий платіж. Але остаточна вартість для кожного водія буде різною. Вона розраховується відповідно до встановленої формули. І на неї впливають:

 • місце прописки власника транспорту;
 • тип транспортного засобу;
 • марка й модель автомобіля;
 • обсяг двигуна;
 • особисті пільги.

Оформляючи ОСЦПВ у Сумах, страхування обійдеться дешевше, ніж у більшому місті. При розрахунку вартості ОСЦПВ враховується величина населеного пункту, кількість його жителів, щільність трафіку. Тому оформляти ОСЦПВ у Сумах вигідніше.

Оформити ОСЦПВ онлайн дешево зі знижкою

Оформити ОСЦПВ зі знижкою в 50% мають право люди з інвалідністю, з чорнобильським посвідченням, пенсіонери та учасники війни. Але навіть якщо ви не потрапляєте під пільгові категорії, то все одно у вас є можливість оформити ОСЦПВ зі знижкою.

 1. Електронний поліс ОСЦПВ. Вартість електронного поліса ОСЦПВ на 10% нижче, ніж паперової версії страхування. Це закладено у формулі розрахунку поліса ОСЦПВ. Плюс до всього враховується те, що для електронного поліса ОСЦПВ не потрібно додаткових витрат паперу, надрукованих полісів і робочих годин.
 2. Оформлення поліса на UKASKO.UA. На нашому сайті ви отримуєте страхування безпосередньо від страхової, минаючи посередників. Тому ви нічого не доплачуєте, ні сайту, ні страховим агентам.
 3. Кешбек. На платформі UKASKO.UA доступні пропозиції від страхових компаній не просто за найнижчою ціною, але і з поверненням частини коштів на картку. Це називається кешбек. Оформляючи ОСЦПВ з кешбеком, ви отримуєте частину витрачених грошей назад на ваш рахунок.

Також на нашому сайті доступні пропозиції ОСЦПВ зі знижкою. Саме на UKASKO.UA ви знайдете найдешевші страхові поліси та зможете оформити їх зручним для вас способом.

Як користуватися електронним полісом ОСЦПВ

Оформляючи ОСЦПВ онлайн, ви отримуєте електронний страховий поліс. Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і паперовий поліс, але у цифровому форматі. Електронний поліс не потрібно роздруковувати. Його можна зберігати в телефоні або у планшеті, а в разі аварії або перевірки документів, досить просто назвати номер поліса або показати страхування з екрана.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити. Після оплати страхування ви отримуєте ОСЦПВ на електронну пошту, адресу якої було вказана під час придбання.

Оформлення ОСЦПВ онлайн на платформі UKASKO.UA не займає більш ніж 15 хв. Ви можете зробити все в зручний час, а ми забезпечимо якісне обслуговування та консультації з будь-яких питань 24/7!

Читати далі