Купити Поліс ОСЦПВ в Маріуполі 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Маріуполі • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Маріуполі та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 116 687осіб придбали страховий поліс
  • 13 669 828грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 84689варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Маріуполі

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Маріуполі

Із загальних питань

м. Маріуполь, Запорізьке Шосе, 2
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити ОСЦПВ у Маріуполі на UKASKO.UA

Шукаєте де вигідно оформити ОСЦПВ? Тоді ви знайшли потрібний сайт для оформлення страхування! З UKASKO.UA у вас є не тільки можливість оформити поліс не виходячи з дому, але й істотно заощадити на покупці. Як обрати дешевий поліс ОСЦПВ і правильно скористатися ним?

Що таке поліс ОСЦПВ

ОСАГО, або автоцивілка - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Іншими словами, поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водія перед іншими учасниками дорожнього руху.

Якщо станеться аварія, то винуватець повинен відшкодувати збитки потерпілим. З полісом ОСЦПВ вирішити спірну ситуацію набагато швидше й простіше. Плюс до всього, збитки доведеться платити не винуватцю зі своєї кишені, а його страхової компанії, де оформлено ОСЦПВ. Що є дуже хорошою економією власного бюджету.

Як оформити електронний поліс ОСЦПВ

Електронний поліс ОСЦПВ - це, по суті, звичайне страхування, але не в паперовому, а в цифровому варіанті. Електронний поліс ОСЦПВ є повністю чинним документом. Його не потрібно роздруковувати, можна зберігати ОСЦПВ безпосередньо на телефоні.

Електронний поліс коштує на 10% дешевше паперової версії ОСЦПВ. І це чиста економія без різних хитрувань і знижок.

Оформлюючи ОСЦПВ у нас на сайті, ви отримуєте доступ до прямих цін від страхових компаній. Ви нічого не доплачуєте ні нам, ні посередникам. До того ж, у нас на сайті регулярно проходять розпродажі й акції з поверненням кешбеку назад на вашу картку. І загальна сума економії на полісі ОСЦПВ при оформленні страхування на UKASKO.UA досягає 20-25%.

Оформлення електронного поліса ОСЦПВ займає 15 хвилин. Вам потрібно ввести дані про модель і марку машини, вказати місто прописки та вибрати потрібний варіант ОСЦПВ. Всі пропозиції будуть доступні на одній сторінці. Ви можете порівнювати їх за ціною, включеними до полісу функціями та послугами, що надаються. Під час придбання введіть актуальну адресу електронної пошти, адже після оплати поліс ОСЦПВ буде відправлений вам на e-mail.

Чому варто оформлювати ОСЦПВ на UKASKO.UA

 UKASKO - зручний і зрозумілий портал для пошуку страхових і фінансових пропозицій. Для наших клієнтів доступна електронна автоцивілка онлайн, туристичне страхування й кращі пропозиції по кредитуванню. На сайті можна розрахувати й оформити страхування, порівняти пропозиції різних компаній, вивчити відгуки клієнтів. Вибравши опції страхового поліса, що вас цікавлять, ви побачите всі доступні варіанти від страхових в Маріуполі.

Читати далі