Купити Поліс ОСЦПВ в Житомирі 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Житомирі • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Житомирі та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 120 405осіб придбали страховий поліс
  • 14 102 756грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 95683варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Житомирі

Електронний поліс ОСЦПВ, по суті, нічим не відрізняється від паперового поліса. Він цілком чинний і має законну силу, його можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Розрахувати ціну страхування ОСЦПВ і оформити поліс онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номером транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Ціна страхування ОСЦПВ не має фіксованої ціни та розраховується індивідуально за даними кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування, скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, тому що він формується та зберігається в єдиному реєстрі МТСБУ. Будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн одним із таких способів:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Франшиза - це заздалегідь встановлена сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно обов'язково роздруковувати. Ви можете роздрукувати страхування, якщо вважаєте за краще зберігати документи в паперовому вигляді. Дані страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ, тому ОСЦПВ досить завантажити в телефон або планшет.

Ліміт виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн та 260 0000 грн за шкоду, заподіяну майну та життю (здоров'ю) відповідно.При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Коли в ДТП бере участь не більше двох транспортних засобів, та у їх власників укладені поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Так, страховку можна розірвати до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії ОСЦПВ, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Житомирі

Із загальних питань

м. Житомир
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити ОСЦПВ у Житомирі дешево

У всіх містах України потрібно оформляти ОСЦПВ, і Житомир не виняток. Наявність особистого транспорту завжди спрощує життя. Але для того, щоб їм законно користуватися, необхідно оформити всі документи, і в тому числі страхування на машину.

Згідно із законом потрібно оформляти ОСЦПВ як мінімум щороку. Якщо була аварія та здійснені страхові виплати, то, можливо, поліс ОСЦПВ буде потрібно переоформити. Що таке поліс ОСЦПВ? Це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності водіїв наземного транспорту. Поліс ОСЦПВ страхує не особисте майно, а відшкодовує збитки потерпілим в аварії.

Наприклад, якщо сталося ДТП, то винна сторона зобов'язана відшкодувати збитки потерпілих. Але, якщо у водія є чинний поліс ОСЦПВ, то виплатами займається страхова компанія. Ліміти за страхуванням ОСЦПВ складають 130 та 260 тис. грн, але ці межі можна розширити шляхом додаткового покриття.

Якщо ж транспортний засіб не застрахований і у власника немає поліса ОСЦПВ, то користуватися ним заборонено. А порушників закону очікує штраф.

Види ОСЦПВ: який поліс оформити

ОСЦПВ можна оформити двома шляхами: онлайн на сайті або у відділенні страхової компанії в Житомирі. У чому різниця? Фактично, електронний поліс ОСЦПВ не відрізняється нічим, крім зовнішнього вигляду. Сила у електронного поліса така ж, як у страховки, виписаної на бланку. Але, при цьому, електронний ОСЦПВ коштує дешевше, його зручніше оформляти та не потрібно возити з собою в бардачку. Електронний поліс і так завжди при вас. Його не можна пошкодити або втратити. Завантажити та роздрукувати поліс можна за бажанням необмежену кількість разів.

Стандартний поліс ОСЦПВ можна розширити додатковим покриттям ДЦВ. ДЦВ розширює ліміти страхових виплат до 1 млн. Це дозволяє покрити навіть великі збитки та нічого не доплачувати зі своєї кишені.

Як оформити ОСЦПВ на UKASKO.UA

У Житомирі, як і в інших містах країни, ціни на ОСЦПВ відрізняються від різних страхових. Тому, якщо ви не хочете переплачувати за страховку, то можете порівняти поліси на нашому сайті й вибрати з них найвигідніший.

Також порівнювати страховки ОСЦПВ можна не тільки за ціною. Ви додаєте вподобані поліси в список до порівняння та одразу бачите чим відрізняються страховки, які ви вибрали. Так ви не тільки можете вибрати найдешевший поліс, але і з різними додатковими опціями.

Оформлення страховки на нашому сайті не займає багато часу. Вам потрібно ввести дані про свій автомобіль, вказати місто прописки й тоді вам стануть доступними всі пропозиції від страхових компаній. Після оплати поліс моментально приходить на вказану адресу електронної пошти.

Оформити ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA ви можете в будь-який зручний для вас час!

Читати далі