Купити Поліс ОСЦПВ в Черкасах 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Черкасах • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Черкасах та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 452осіб придбали страховий поліс
 • 14 111 946грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Черкасах

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Черкасах

Із загальних питань

м. Черкаси, вул. Лесі Українки, 21
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити ОСЦПВ у Черкасах дешево

Черкаси - це досить велике місто, з активним дорожнім рухом і великою кількістю автомобілів. На жаль, аварії тут відбуваються не рідко. Нехай навіть не з вини водія, а наприклад, в умовах поганої погоди. Але страхувати свою відповідальність власникам наземного транспорту потрібно обов'язково. І водії в Черкасах не виняток.

Оформляти ОСЦПВ (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності) необхідно відповідно до умов українського законодавства. Водіння без поліса ОСЦПВ заборонено законом і карається штрафом. ОСЦПВ оформляється на рік. Прострочений поліс ОСЦПВ не має ніякої сили, тому важливо оформляти страхування вчасно й не їздити без нього.

Що страхує ОСЦПВ

ОСЦПВ оформляється власником транспорту, проте страхує відповідальність кожного водія, який знаходиться за кермом. Якщо водіїв у автомобіля декілька, то важливо звернути увагу на оформлення ОСЦПВ для пільговика. Якщо ОСЦПВ оформляє пільговик, то він має право на знижку. І тоді, в разі аварії, важливо щоб за кермом також перебував чоловік з пільгами. Інакше страхова компанія може відмовити у повному обсязі виплат щоб уникнути страхового шахрайства.

Навіщо потрібен поліс ОСЦПВ? Якщо відбувається аварія, то винна сторона зобов'язана відшкодувати збитки потерпілим. При наявності чинного поліса ОСЦПВ виплатами займається не винуватий в аварії водій, а його страхова компанія.

Оформити ОСЦПВ онлайн у Черкасах

У водіїв у Черкасах є чудова можливість заощадити свій час і гроші, не шукати найближчу страхову компанію, а оформити ОСЦПВ онлайн на платформі UKASKO.UA. Як це зробити?

Щоб оформити ОСЦПВ онлайн потрібно ввести дані про свій транспортний засіб і вказати місто прописки. Важливо вказувати не місто реєстрації автомобіля, а місце прописки його власника. В іншому випадку можуть виникнути проблеми з дійсністю поліса та страховими виплатами.

Скільки коштує ОСЦПВ у Черкасах

Вартість ОСЦПВ регламентується законодавством і є доступною кожному водієві. У різних містах страхування буде коштувати по-різному. Ціна ОСЦПВ формується з двох показників: базового річного платежу та коефіцієнтів, на які впливають різні значення.

 • Тип транспорту (легковий автомобіль, вантажівка, мотоцикл тощо.);
 • Марка й модель автомобіля;
 • Обсяг двигуна;
 • Цілі використання транспорту;
 • Місто прописки власника;
 • Особисті пільги.

Оформлювати ОСЦПВ в Черкасах обійдеться дешевше, ніж у столиці. Залежно від міста, обсягу трафіку та населення змінюється й вартість ОСЦПВ.

Калькулятор ОСЦПВ онлайн допоможе дізнатися коректну вартість ОСЦПВ в Черкасах. Ви можете протягом декількох хвилин дізнатися актуальну вартість страхування за вашими даними на сайті UKASKO.UA.

Оформити ОСЦПВ в Черкасах за найнижчою ціною

Ціни на ОСЦПВ у різних страхових компаній змінюються в межах декількох сотень гривень. А умови страхування й розмір страхових виплат не відрізняються, бо встановлюються законодавством. Тому не має сенсу переплачувати за страхування ОСЦПВ.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Його можна зберігати в телефоні або планшеті. Він завжди під рукою, його неможливо втратити, пошкодити чи забути вдома. До того ж, електронний поліс ОСЦПВ коштує на 10% дешевше паперового варіанту.

На UKASKO.UA можна порівняти ціни від різних страхових і вибрати найдешевшу пропозицію. Це абсолютно безкоштовно. Ви не платите нічого за користування нашим сайтом. Також доступний рейтинг страхових компаній, який допоможе вибрати надійну компанію й не переплатити за страхування.

Читати далі