Купити Поліс ОСЦПВ в Чернігові 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Чернігові • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Чернігові та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
 • 120 474осіб придбали страховий поліс
 • 14 112 393грн заощаджено на знижках від Ukasko
 • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Чернігові

Страхування ОСЦПВ не має фіксованої ціни та розраховується індивідуально для кожного водія. Ціна ОСЦПВ залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, міста реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Оформити страховку онлайн на Ukasko можна за параметрами або за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин. Для того, щоб вибрати найвигіднішу пропозицію страховки ОСЦПВ, розрахуйте ціну і порівняйте її за допомогою калькулятора автоцивілки.

Електронний поліс ОСЦПВ є повністю чинним і має таку ж законну силу, як і паперова страховка. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Номер електронного поліса ОСЦПВ формується та зберігається в єдиному реєстрі МТСБУ, тому таку автоцивілку неможливо підробити. Але будь-яку страховку можна перевірити на справжність онлайн такими способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ формується та зберігається у централізованій базі МТСБУ, і до неї є доступ у всіх співробітників правоохоронних органів. Тому електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати.

Якщо в аварії бере участь два транспортних засоби, і в обох водіїв є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання,то потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитків до своєї страхової компанії. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість страхового поліса.

Так, дію страховки можна анулювати до початку дії поліса ОСЦПВ. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Електронний поліс ОСЦПВ не обов'язково роздруковувати. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Чернігові

Із загальних питань

м. Чернігі, вул. Шевченка 162
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити ОСЦПВ у Чернігові онлайн

Кожному водієві потрібен поліс ОСЦПВ. І оформляти його потрібно регулярно, адже прострочений поліс ОСЦПВ не має ніякої сили. Тому всім власникам наземного транспорту буде корисно дізнатися про те, як оформити ОСЦПВ швидко й вигідно.

Якщо ви оформляєте ОСЦПВ у Чернігові, то виїжджаючи за межі Чернігівської області вам не потрібно оформляти інше страхування. Поліс ОСЦПВ діє на території всієї України.

Що покриває ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. Поліс ОСЦПВ вступає в дію, якщо сталася аварія. Тоді страхова компанія винуватця ДТП відшкодовує збитки потерпілої сторони.

Законодавство України наказує кожному власнику наземного транспорту мати при собі чинний поліс ОСЦПВ. За недотримання цієї вимоги водіїв чекає штраф. І самостійне відшкодування збитків в разі аварії.

Скільки виплачує ОСЦПВ

Виплати за ОСЦПВ в десятки разів перевищують ціну страхування. І вони регулярно зростають. У 2020 році виплати за ОСЦПВ складають 130 тис за шкоду майну та 260 тис грн за заподіяну здоров'ю шкоду.

Це достатня сума для ремонту автомобіля, але якщо майну завдано серйозних ушкоджень, то навіть її може не вистачити. Тому водіям, які хочуть максимально застрахувати свою відповідальність, рекомендується оформляти додаткове покриття ДЦВ.

Як працює ДЦВ? Наприклад, ви потрапили в аварію в Чернігові, й загальний збиток потерпілої сторони становить понад 130 000 грн. Тоді різницю, між лімітом ОСЦПВ і реальною вартістю ремонту доведеться оплачувати вам, як винному водієві. А якщо у вас буде оформлено ДЦВ, то цю різницю виплатить страхова компанія, а вам не доведеться витрачати свій бюджет.

Оформляючи поліс ОСЦПВ на нашому сайті, ви можете вибрати додаткове покриття та розширити ліміт страхових виплат від 50 000 до 1 млн.

Як оформити електронний поліс ОСЦПВ у Чернігові

Для того, щоб оформити страхування ОСЦПВ, більше не треба витрачати цілий день, щоб відвідати відділення страхової компанії. Оформити ОСЦПВ можна онлайн в будь-який зручний час. Навіть не виходячи з дому, з мобільного телефону або ноутбука.

Електронний поліс ОСЦПВ є повноцінним чинним страхуванням. Його не потрібно підтверджувати чи роздруковувати. Електронний ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або планшеті. У разі аварії або перевірки документів досить показати поліс з екрану чи просто назвати номер ОСЦПВ.

Переваги електронного поліса ОСЦПВ

Електронний поліс ОСЦПВ має безліч переваг у порівнянні з паперовим полісом. Паперовий поліс ОСЦПВ зручний лише одним - він звичний. А електронний поліс значно виграє в порівнянні з ним.

 1. Електронний поліс неможливо підробити. Номер поліса ОСЦПВ формується в базі МТСБУ, Моторного транспортного страхового бюро України. Після оплати він також залишається доступним в реєстрі.
 2. ОСЦПВ онлайн коштує дешевше. До вартості електронного полісу закладено спеціальний коефіцієнт, який знижує вартість страхування майже на 10%.
 3. Електронний ОСЦПВ зручно зберігати. Ви можете роздрукувати його, якщо вважаєте за краще зберігати поліс у паперовому вигляді. Також його можна завантажити на смартфон або будь-яке цифровий пристрій, і показувати його безпосередньо з екрану.
 4. Електронний поліс неможливо втратити або забути вдома. Навіть якщо щось трапиться з девайсом, на якому зберігається страхування, поліс доступний в особистому кабінеті на сайті, а також на пошті, яку вказано під час придбання ОСЦПВ. Його можна завантажити необмежену кількість разів.
 5. Простота оформлення. Ви самостійно заповнюєте дані на сайті та оплачуєте поліс банківською карткою. І все. Оформлення поліса ОСЦПВ займає не більш ніж 15 хвилин. Придбати страхування можливо в будь-який час, вдома або по дорозі на роботу, вдень або навіть вночі.

Але найголовніша перевага електронного поліса ОСЦПВ - це можливість вибрати найвигідніший поліс. Ціни на страхування хоч і встановлюються державою, але відрізняються у різних страхових. І за допомогою платформи UKASKO.UA ви можете порівняти ціни та вибрати поліс ОСЦПВ в Чернігові за найдешевшою ціною. При цьому ви не платите ніяких комісій ні сайту, ні страховим агентам. Це абсолютно безкоштовно.

Читати далі