Купити Поліс ОСЦПВ в Полтаві 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Полтаві • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Полтаві та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 120 480осіб придбали страховий поліс
  • 14 113 026грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 95773варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Полтаві

Електронний поліс ОСЦПВ - це таке ж страхування, як і на паперовому бланку. Він є чинним і має законну силу, різниця тільки у форматі використання. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Так, страхування можна анулювати. Страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. У такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням відбуваються за прискореною процедурою.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Полтаві

Із загальних питань

м. Полтава, вул. Європейська, 164
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Оформити ОСЦПВ у Полтаві

Оформлення страхування ОСЦПВ необхідно кожному водієві, як в Полтаві, так і в Києві. Що таке ОСЦПВ? ОСЦПВ - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. Даний поліс страхує відповідальність автомобіліста перед іншими учасниками дорожнього руху.

У разі виникнення аварії страхова компанія винуватця ДТП відшкодовує потерпілій стороні витрати, пов'язані з ремонтом майна й відновленням здоров'я. У такій ситуації потерпілий може отримати необхідну компенсацію, не починаючи судову тяжбу.

Навіщо потрібне ОСЦПВ в Україні

ОСЦПВ - це обов'язковий вид автострахування. Закон України наказує кожному водієві без винятку мати поліс ОСЦПВ. Якщо ж у власника наземного транспорту немає страхування ОСЦПВ, то й їздити на своєму автомобілі або мотоциклі він не має права. У разі аварії йому доведеться самостійно відшкодовувати потерпілим великі суми на ремонт і лікування, а також заплатити штраф за відсутність ОСЦПВ.

Страхування поширюється не тільки на власника ТЗ, але й на будь-кого, хто опиниться за кермом у момент аварії. Правда, є кілька особливостей. Якщо автоцивілка оформлена на пільговика, то за кермом теж повинен бути пільговик. Наприклад, якщо чоловік і дружина обидва мають право на пільги, то ОСЦПВ буде діяти для обох.

Варто при цьому нагадати, що ОСЦПВ не захищає автомобіль винуватця ДТП, не страхує ваше авто від угону або природної катастрофи. Проти позбавлення прав і штрафів страхування, на жаль, також безсиле.

Як формується ціна ОСЦПВ

Вартість поліса ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Що характерно для страхування ОСЦПВ, так це йогої демократична ціна. Страхування ОСЦПВ є доступним для всіх власників транспортних засобів.

Для розрахунку ціни ОСЦПВ є спеціальна формула. Існує встановлений базовий платіж, на який множаться певні коефіцієнти. Коефіцієнти - це цифрові значення факторів, які впливають на розрахунок ОСЦПВ. У підсумку виходить остаточна вартість поліса ОСЦПВ в Полтаві. На ціноутворення впливають:

  • Місце реєстрації власника транспорту. Розмір міста, його населеність, кількість машин, трафік - чим більше все це, тим більше доведеться заплатити. Наприклад, ОСЦПВ в Полтаві обійдеться дешевше, ніж в одному з більших міст;
  • Тип двигуна. Чим більше його обсяг, тим дорожче страхування ОСЦПВ;
  • Наявність франшизи. Страхування з франшизою обійдеться дешевше. Таке страхування буде мати більш високий ліміт виплат;
  • Пільги. Право на знижку при оформленні ОСЦПВ мають пенсіонери, інваліди, чорнобильці й учасники війни.

Як оформити ОСЦПВ у Полтаві

Оформити ОСЦПВ можна як у відділенні страхової компанії, так і онлайн. Електронний страховий поліс є чинним документом. Оформляючи ОСЦПВ онлайн вам не потрібно їхати в відділення страхової. Ви заповнюєте необхідні поля на сайті, вказуючи дані про машину й прописку, після чого отримуєте всі доступні пропозиції ОСЦПВ з цінами. І обираєте підходящий варіант. Після оплати поліс ОСЦПВ приходить на пошту протягом хвилини. Це швидко й зручно.

Електронна автоцивілка онлайн

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Він є повністю чинним документом навіть в цифровому форматі. Ви можете зберігати поліс в телефоні або іншому гаджеті, або роздрукувати, якщо вважаєте за краще зберігати документи в паперовому вигляді.

Ще один плюс електронного полісу ОСЦПВ - це те, що його неможливо втратити або пошкодити. Навіть в разі втрати смартфона, ви можете повторно завантажити поліс з електронної пошти або з особистого кабінету.

Чому варто замовляти ОСЦПВ у нас?

UKASKO - зручний і зрозумілий портал для пошуку страхових та фінансових пропозицій. Для наших клієнтів доступна електронна автоцивілка онлайн, туристичне страхування й кращі пропозиції по кредитуванню. На сайті можна розрахувати та оформити страхування, порівняти пропозиції різних компаній, вивчити відгуки клієнтів. Обравши опції страхового поліса, що вас цікавлять, ви побачите всі доступні варіанти від страхових в Полтаві.

Читати далі