Купити Поліс ОСЦПВ в Івано-Франківську 🛡 Автоцивілка Онлайн за 5 хвилин!

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК

Калькулятор Автоцивілки ОСЦПВ Онлайн в Івано-Франківську • UKASKO.UA

Економія при замовленні поліса онлайн на Ukasko

Економія до 25% при замовленні поліса онлайн

Пропозиції від провідних страхових компаній України - Ukasko

Пропозиції від провідних страхових компаній України

Безкоштовна консультація фахівця - Ukasko

Безкоштовна консультація фахівця

Гарантія наявності страхового поліса ОСЦПВ в базі МТСБУ - Ukasko

Гарантія наявності страхового поліса в базі МТСБУ

Оформити Страховку Авто Онлайн! Електронний Поліс ОСЦПВ 🚘

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ

Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після придбання чинне страхування буде відправлено на e-mail кліента

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Держ. документ про впровадження е-поліса

Згідно з розпорядженням №3631 от 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Перевірка страхування співробітниками поліції

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче

Вартість ОСЦПВ в Івано-Франківську та в інших містах

Як оформити поліс ОСЦПВ - Ukasko
Як оформити поліс ОСЦПВ

Тривалість 1:06

Ukasko Статистика замовлень за весь час
Статистика за весь час
  • 118 652осіб придбали страховий поліс
  • 13 897 098грн заощаджено на знижках від Ukasko
  • 91435варіантів ОСЦПВ на сайті
Що робити при страховому випадку? - Ukasko
Що робити при страховому випадку?
ОСАГО - обов'язкове страхування транспортних засобів! - Ukasko
ОСЦПВ - обов'язкове страхування транспортних засобів!

Поширенні запитання в Івано-Франківську

Електронний поліс ОСЦПВ не відрізняється від страховки на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу і визнаний абсолютно чинним документом навіть в електронному форматі. Електронний поліс автоцивілки неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома.

Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Автоцивілка розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість поліса автоцивілки відрізняється доступністю та залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту.

Щоб розрахувати вартість страхування особисто для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Оформити і розрахувати ціну поліса автоцивілки онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора. Зробити це можна за параметрами та за номерним знаком транспорту. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування.

Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яку автоцивілку можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса автоцивілки;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Обсяг страхових виплат, передбачених автоцивілкою, становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування не перевищує 50 000 грн.

За допомогою ДЦВ (добровільної автоцивілки) ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн грн.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим вища вартість поліса автоцивілки.

Якщо в аварії беруть участь не більш, ніж два транспортних засобів, та у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з можливістю прямого врегулювання, потерпілий в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулюванням ОСЦПВ відбуваються за прискореною процедурою.

Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або інший девайс. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.

Так, автоцивілку можна анулювати. Страхова компанія може розірвати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового поліса ОСЦПВ, то страхування вступає в силу на наступний день після оформлення. В такому випадку повернення коштів можливий тільки в день покупки автоцивілки.

Статті на тему автоцивілки

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі

Контакти в Івано-Франківську

Із загальних питань

м. Івано-Франківськ
Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 21:00

Де оформити автоцивілку онлайн у Івано-Франківську

Усім водіям в Івано-Франківську потрібно оформляти поліс ОСЦПВ. Інакше їм не можна користуватися своїм транспортом. А за недотримання цих правил їх чекає штраф. Вимоги до наявності поліса ОСЦПВ прописані в законодавстві та регулюються виключно їм. Але чому необхідно оформлювати поліс ОСЦПВ і для чого потрібна ця страховка?

Що страхує поліс ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ, або автоцивілка - це законна можливість стягнути з винуватця ДТП необхідне відшкодування. Як це працює?

Всупереч поширеній думці, що будь-яке страхування страхує майно страхувальника, поліс автоцивілки покриває збитки потерпілої сторони. У разі аварії винна сторона повинна відшкодувати збиток тим, хто постраждав в ДТП. І якщо у водія, який спровокував аварію, є автоцивілка, то виплатами займеться його страхова компанія.

Інакше кажучи, автоцивілка страхує відповідальність водія стосовно інших учасників дорожнього руху. Пошкодження власного транспорту страховка не покриває.

Страховка ОСЦПВ діє не тільки в Івано-Франківську, а й на території всієї України. Вам завжди потрібно мати поліс при собі. Паперову автоцивілку краще зберігати в бардачку чи вкласти в паспорт. Або ви можете оформити страхування онлайн на UKASKO.UA і завантажити отриманий поліс автоцивілки в телефон та планшет. Так ви його точно не забудете і не зможете втратити чи пошкодити.

Як оформити автоцивілку онлайн зі знижкою

Автоцивілку потрібно оформлювати регулярно. Або кожен рік, або після того, як страховка буде задіяна для страхових виплат. І для того, щоб не переплачувати за поліс автоцивілки, кожному водієві корисно буде дізнатися, як оформляти ОСЦПВ у Івано-Франківську максимально дешево і з додатковою знижкою.

  1. Електронний поліс ОСЦПВ. Він коштує на 10% дешевше паперової автоцивілки.
  2. Платформа онлайн-страхування UKASKO.UA. На нашому сайті ви можете порівняти ціни пропозицій автоцивілки від різних страхових компаній. І оформити страховку за найнижчою ціною на ринку.

До того ж, на UKASKO.UA ви можете купити автоцивілку з додатковою знижкою або отримати кешбек за оформлення страховки. І заощадити до 25% від вартості поліса автоцивілки.

Читати далі