Получить кредит на карту онлайн

Заполните одну заявку для всех банков и выберите подходящее предложение

Преимущества

Каталог Кредитних Послуги від надійних МФО - Ukasko

В каталоге собраны кредитные услуги всех банков Украины

Не потрібно заповнювати форми, щоб отримати кредит - Ukasko

Вам не придется долго заполнять формы, чтобы получить кредит

Допомога в будь-який час доби - Ukasko

Мы готовы оказать вам помощь в любое время суток

Статьи на тему получения кредита

img

Де взяти гроші до зарплати?

Останні роки популярність мікропозик значно зросла....

Читати далі
img

Від чого залежить відсоткова ставка за кредитом

Сьогодні дуже просто взяти кредит онлайн або у банку...

Читати далі
img

Як працюють мікропозики під 0%

Де взяти позику під 0%? Це питання турбує практично всіх людей, які хочуть...

Читати далі

Поширенні запитання

Мікропозика — це той самий кредит, лише в меншому об’ємі, з більш лояльною системою схвалення та меншою тривалістю процедури. Орієнтовно до 10 000 гривень ви можете отримати онлайн прямо на картку за кілька хвилин, не вказуючи інформацію про доходи, цілі, родичів тощо, а лише дані паспорту та ІПН.

В різних мікрофінансових організаціях свої вимоги. Але перш за все це досягнення повнолітнього віку, наявність оригіналів паспорту та ідентифікаційного коду, а також діючої банківської картки і телефону.

Перед тим, як взяти кредит, навіть невеликий, варто розумно розрахувати свої можливості та строк повернення. Також переважно обрати компанію, яка надає можливість пролонгації — тоді ви просто нею скористуєтеся в разі необхідності. Якщо ж це неможливо, і ви вже скоїли прострочення, компанія має право стягнути штраф — разовий або за кожний зайвий день користування кредитом. За особливо тривалого прострочення справа може дійти до суду. Все це відображається негативно на кредитній історії та оформленні позик у майбутньому. Щоб уникнути цього, можна передбачити прострочення і взяти мікропозику в іншій організації для погашення цієї. Також можете звернутись по допомогу до когось із близьких. В крайньому разі поговорити з менеджером вашої кредитної компанії — ще один невеликий шанс вирішити проблему.

Оперативність — одна з головних переваг мікрокредитування. На розгляд заявки зазвичай потрібно від 5 до 15 хвилин. Прийняття рішення може тривати трохи довше, якщо компанія вирішить зробити зворотній виклик для уточнення інформації та додаткових запитань.

Найчастіше компанії обмежують доступну суму кредиту для нових клієнтів до 5 000 грн. Але є й лояльні компанії, де з першого разу можна оформити мікрозайм на 10 000 грн. Ознайомтеся з різними пропозиціями та обов'язково порівняйте супутні умови: відсоткову ставку, можливість пролонгації тощо.

Якщо з якихось причин у мікрокредиті було відмовлено, варто спробувати взяти його в іншій компанії. Скоріш за все, знайдеться така, де вам обов'язково нададуть дану послугу.

Як Взяти Кредит Онлайн На Карту За Допомогою UKASKO

Мікрокредитування в останні роки користується великою популярністю. Отримання кредиту онлайн на карту є зручним способом швидко покращити своє фінансове становище. Інтерес до мікропозик зростає, проте навколо цієї фінансової сфери існує багато міфів, які викликають побоювання у людей. Тому спробуємо розвінчати домисли про мікрокредити й можливості їх отримання на карту за допомогою платформи UKASKO.

Поширеність мікрокредитів онлайн обумовлена ​​трьома факторами.

 1. Це зручно і просто. Ви отримуєте гроші швидко і не виходячи з дому.
 2. Низькі процентні ставки. Кредити та мікропозики дають багато організацій. Висока конкуренція змушує кредиторів знижувати вимоги, спрощувати процедуру оформлення позики та вводити системи різних бонусів.
 3. Можливість отримати кредит на максимально вигідних умовах навіть офіційно безробітним особам, студентам і тим людям, яким відмовляють банківські установи.

З UKASKO ви можете за 15 хвилин отримати невеликий кредит онлайн на карту. Для цього достатньо вказати необхідну вам суму і термін кредитування. Після ви побачите варіанти від наших партнерів. Вибравши один з них, ви будете перенаправлені на сайт мікрофінансової організації. Це ідеальний і швидкий варіант в разі термінової необхідності отримання невеликої суми.

Взяти Мікрокредит Онлайн На Карту

Оформлення мікрокредиту відбувається швидше і простіше, ніж оформлення традиційного кредиту в банку. Саме це є головною перевагою мікропозик онлайн. Якщо на обробку запиту в банку піде від декількох днів до декількох тижнів, то мікрокредит займе всього 5-10 хвилин.

Отримати кредит за законом може будь-яка повнолітня людина. Для цього необхідно бути громадянином України, мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Якщо потрібно взяти кредит на карту онлайн, то потрібно також вказати її номер.

Мікрокредитування на карту не займає багато часу. Час видачі кредиту онлайн скорочується внаслідок того, що не потрібно надавати довідку про доходи, шукати поручителів та заповнювати різні папери. Достатньо просто ввести свої дані в форму, вказати необхідну суму, терміни і вибрати процентну ставку.

Оформлення Кредиту На Карту

Як відбувається мікрокредитування онлайн? Видачею подібних позик займаються мікрофінансові організації. Вони надають можливість кредитування для приватних осіб. Якщо гроші потрібні терміново або на короткий термін, буквально до наступної зарплати, то мікрокредитування - це відмінний спосіб швидко розв'язати фінансові проблеми.

Процедура отримання мікрокредиту простіша, ніж позики в банку. Щоб оформити кредит в МФО, вам потрібно вибрати найбільш зручний і вигідний варіант для себе. Визначившись з сумою кредиту, ви можете порівняти умови надання мікрокредиту різних фірм. Це легко зробити на сайті Ukasko.ua. Бо на UKASKO представлені варіанти від провідних МФО.

Щоб Взяти Гроші В Кредит, Необхідно:

 • вивчити список організацій, що надають мікрокредит на карту;
 • вибравши відповідні кредитні організації, перейти на сторінку оформлення;
 • кредитний калькулятор допоможе розрахувати суму майбутньої заборгованості;
 • вибравши фірму, де краще взяти мікрокредит, потрібно зареєструватися, внести необхідні дані в форму на сайті;
 • після реєстрації подається онлайн заявка на мікрокредит на картку.

Далі спрямований запит розглядається кредитною організацією. Рішення про отримання кредиту на карту виноситься, як правило, протягом 10-15 хвилин. При необхідності співробітники компанії здійснюють зворотний дзвінок з метою перевірки паспортних даних та інших відомостей, зазначених в анкеті.

Після затвердження кредиту заявлена ​​сума надходить на вказаний рахунок практично відразу. Для того, щоб підвищити шанси на швидке отримання мікрокредиту онлайн, рекомендується подавати заявки відразу в декілька організацій.

Швидкий Кредит На Карту Онлайн

При багаторазовому зверненні в одну й ту саму мікрофінансову організацію процес розгляду електронної заяви й період прийняття рішення значно скорочується. Якщо не було порушень по попереднім контрактам - нову операцію проводять миттєво.

Переваги UKASKO: Можливість Отримати Кредит На Карту Цілодобово На Сайтах Партнерів

Оформляючи мікропозику онлайн, можна уникнути багатьох складнощів, які часто супроводжують процес видачі кредиту у відділенні банку. До основних переваг кредитування на сайті UKASKO можна віднести:

 • кредит на карту 24/7;
 • немає потреби збирати й подавати довідки, що підтверджують фінансову спроможність, та інші документи, які зазвичай вимагають співробітники банківської установи;
 • мікрокредит онлайн видається за лічені хвилини. Це суттєво економить час клієнта. Коли гроші потрібні дуже терміново, цей фактор може стати вирішальним;
 • можливість вибору та порівняння процентних ставок і вимог різних організацій;
 • повернення грошей зручним способом. В особистому кабінеті, через систему електронних платежів, банківський термінал, або в касі будь-якого банку.

До додаткових переваг оформлення кредиту на карту з UKASKO можна віднести відсутність додаткових грошових комісій за укладення угоди та можливість участі в програмах лояльності для позичальників. Постійним клієнтам кредитори часто надають бонуси, які роблять швидкий кредит ще більш вигідним. До подібних акцій входять, наприклад, зниження процентної ставки, миттєвий переказ без додаткових перевірок, збільшення максимальної суми кредиту. Крім цього, надійним позичальникам доступна пролонгація терміну дії договору в разі затримки погашення кредиту.

Звертаємо вашу увагу, що компанія UKASKO не видає кредит на карту. Ми є платформою, яка агрегує кращі пропозиції на ринку фінансових послуг і допомагає клієнтам знайти індивідуальні вигідні кредити.

Читати далі